LNJ Vs S&C

Šta je bolje?

  • Lovac na jelene

  • Seks i grad


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

Banjski_Švaler

Ističe se
Banovan
Poruka
2.885
Lovac na jelene - kasnije sam saznao da je dobio oskare... Film koji sam zavoleo na prvi pogled jer se bavi muškim emocijama koje nažalost njihove partnerke ne shvataju. Upoznali se mladi, država je od NJEGA zahtevala da uguši sve pozitivno i okrene se destruktivnom. Institucija traži od svakog muškarca robotsku promenu života. Posle te šutnu nazad kući i baš ih briga šta je sa tobom. Sve zavisi od nje... on je izgubljen...

Seks i Grad - novotarija savremenog doba. Forsira jednostran filing. Tri nezerele i nedohebane kučke siluju po Njujorku i fala jasno čim svaki skače na njih onako u 40-godina nosi ogavnu i netačnu poruku da su muškarci obični pi.kopaćenici pred kojima je dovoljno skinuti gaće. Muškarac je prikazan samo kao četka za njihove uspaljene organe i napuštaju ih kao bogomoljke posle jedinog puta. Samo filing emocija nigde ili se zasnivaju na želji da neko bude povaljen i da bude savršen.

Postoje ljudi koji obožavaju prvo navedeno a postoje osobe koje obožavaju drugo dok im je navedeni film "smor"
 
Poslednja izmena:
Lovac na jelene - kasnije sam saznao da je dobio oskare... Film koji sam zavoleo na prvi pogled jer se bavi muškim emocijama koje nažalost njihove partnerke ne shvataju. Upoznali se mladi, država je od NJEGA zahtevala da uguši sve pozitivno i okrene se destruktivnom. Institucija traži od svakog muškarca robotsku promenu života. Posle te šutnu nazad kući i baš ih briga šta je sa tobom. Sve zavisi od nje... on je izgubljen...

Seks i Grad - novotarija savremenog doba. Forsira jednostran filing. Tri nezerele i nedohebane kučke siluju po Njujorku i fala jasno čim svaki skače na njih onako u 40-godina nosi ogavnu i netačnu poruku da su muškarci obični pi.kopaćenici pred kojima je dovoljno skinuti gaće. Muškarac je prikazan samo kao četka za njihove uspaljene organe i napuštaju ih kao bogomoljke posle jedinog puta. Samo filing emocija nigde ili se zasnivaju na želji da neko bude povaljen i da bude savršen.

Postoje ljudi koji obožavaju prvo navedeno a postoje osobe koje obožavaju drugo dok im je navedeni film "smor"


na ovom svetu postoje dve vrste ljudi :per:
 
Ja sam za vitešku struju....oličenu u filmu ,,Hrabro srce,,.
Samo mi danas nadji princezu... meni nije problem da budem vitez...
p.s. baš se lepo setio u filmu da je oplodi pre nego je preda mrskom neprijatelju "na prvu noć", ja sam aplaudirao u bioskopu - vikao sam:"To Srbine, zahebi Turčina" :lol:
Drugarica me je jako šutnula u nogu kad sam izneo stav da njoj ništa ne fali što je sa dvojicom :lol:

Zezam se - Lovac na jelene
 
stvar je u tome da je vecina ljudi uvek bila i ostala bezvredna
nema to veze sa zenama,novim dobom razlichitm tipovima ljudi bla bla bla
ako se tako posmatra sex&grad samo vrshi objektivnu deskripciju
ne treba tugovati nad tim to je jednostavno oduvek tako
 
i sta sad mi ovde treba da se odlucimo izmedju dva filma?
i da komentarisemo svet i pamtivek
sta sad ja treba da biram izmedju lovca na jelene zbog koga mi je bilo muka kad sam bila mala
jer mi je zivot zagorcan narodnim ratovima
krvavim scenama
ispadanjem iz helikoptera
i lomljenjem nogu i ruku
ruskim ruletima
pacovima koji jedu zive ljude
da bih bila etiketirana kao visoko moralna osoba, majka i domacica
ili seks i grad
gde ona keri bredshou ili kako se vec zove menja cipele ko frajere
da bih bila etiketirana kao rava
trebalo je jednostavno da napises da volis film lovac na jelene
i sad sam se setila top liste i djure koji s puskom ide po parku zaustavlja devojke i pita ih kako se zovu
jer lovi jelenu, jel te
 
Poslednja izmena:
Lovac na jelene - kasnije sam saznao da je dobio oskare... Film koji sam zavoleo na prvi pogled jer se bavi muškim emocijama koje nažalost njihove partnerke ne shvataju. Upoznali se mladi, država je od NJEGA zahtevala da uguši sve pozitivno i okrene se destruktivnom. Institucija traži od svakog muškarca robotsku promenu života. Posle te šutnu nazad kući i baš ih briga šta je sa tobom. Sve zavisi od nje... on je izgubljen...

Seks i Grad - novotarija savremenog doba. Forsira jednostran filing. Tri nezerele i nedohebane kučke siluju po Njujorku i fala jasno čim svaki skače na njih onako u 40-godina nosi ogavnu i netačnu poruku da su muškarci obični pi.kopaćenici pred kojima je dovoljno skinuti gaće. Muškarac je prikazan samo kao četka za njihove uspaljene organe i napuštaju ih kao bogomoljke posle jedinog puta. Samo filing emocija nigde ili se zasnivaju na želji da neko bude povaljen i da bude savršen.

Postoje ljudi koji obožavaju prvo navedeno a postoje osobe koje obožavaju drugo dok im je navedeni film "smor"


kakva dva egzemplara

joj
 
Lovac na jelene - kasnije sam saznao da je dobio oskare... Film koji sam zavoleo na prvi pogled jer se bavi muškim emocijama koje nažalost njihove partnerke ne shvataju. Upoznali se mladi, država je od NJEGA zahtevala da uguši sve pozitivno i okrene se destruktivnom. Institucija traži od svakog muškarca robotsku promenu života. Posle te šutnu nazad kući i baš ih briga šta je sa tobom. Sve zavisi od nje... on je izgubljen...

Seks i Grad - novotarija savremenog doba. Forsira jednostran filing. Tri nezerele i nedohebane kučke siluju po Njujorku i fala jasno čim svaki skače na njih onako u 40-godina nosi ogavnu i netačnu poruku da su muškarci obični pi.kopaćenici pred kojima je dovoljno skinuti gaće. Muškarac je prikazan samo kao četka za njihove uspaljene organe i napuštaju ih kao bogomoljke posle jedinog puta. Samo filing emocija nigde ili se zasnivaju na želji da neko bude povaljen i da bude savršen.

Postoje ljudi koji obožavaju prvo navedeno a postoje osobe koje obožavaju drugo dok im je navedeni film "smor"
pa i nije neki tezak izbor...solidan izbor naspram 4 njujorske kurave...
ovde je sve objasnjeno...
 
Al ga uporedi..svaka ti čast.

Lovac na jelene mi ide na nerve zbog večitog američkog smaranja o ratu u Vijetnamu i posledicama istog...bla, bla, truć, truć. Otišli Ameri da ispravljaju krive Drine pa dobili po njušci. Iskreno, puca mi pertla za njih.
Sex i grad je zabavno štivo. U nastavcima. I ne razumem tu paljevinu na serije i uživljavanje u iste. Dok je bio Dosije X svi su ganjali "vanzemunce", a sad balave na štikle i vibratore. Serije služe da odgledaš epizodu, nasmeješ se i kad istekne tih 45 minuta fabule i reklama, promeniš kanal i izbrišeš iz sećanja odgledano. Ako hoćeš da se edukuješ gledaj Discovery ili History.....:roll:
 
Poslednja izmena:

Back
Top