Radmanović: BiH leglo terorista

gost 224104

Elita
Poruka
20.630
Član Predsedništva BiH iz Republike Srpske Nebojša Radmanović izjavio je da u BiH nema jedinstvene političke volje za obračun sa teroristima, zbog čega zemlja postaje leglo terorista, čije su aktivnosti pretnja ustavnom poretku i bezbednosti građana BiH, ali i celoj Evropi.


"Terorizam je dugoročna opasnost svugde u svetu, posebno u BiH i ovom delu Evrope. Obaveštajne i bezbednosne agencije u BiH imaju precizne podatke o terorističkim aktivnostima i siguran sam da te podatke imaju i strane obaveštajne službe", rekao je Radmanović za "Večernje novosti".

On je naglasio da se opasnost od terorizma u BiH razvija od proteklog rata, te da su sistematskim radom terorističkih grupa "stvoreni" mladi teroristi u BiH.

"Iako su obaveštajne agencije upozoravale da je terorizam ozbiljna pretnja bezbednosti građana BiH, izostala je politička volja za borbu protiv ovog zla", rekao je Radmanović i naglasio da oni koji negiraju i minimiziraju terorističke akcije u BiH otvoreno sprečavaju borbu protiv terorizma.

On je naveo da plan mera Ministarstva bezbednosti BiH za borbu protiv terorizma nije stručan ni konkretan.
 
Nemj da shvatite da sam na strani Al Kaide koju ja ne volim i smatram je teroristickom organizacijom.Ima tu necega sto se ne smije dirati.Ta ista skupina Selefija zivi mirno u Saudijskoj Arabiji i nikome nista ne cini.To je druga stvar sto Al Kaidine pristaice lice na Selefije i zato ljudi ponekad pomijesaju mirne gradjane Bosne ili Srbije sa pripadnicima Al Kaide.Selefija ima u Novom Pazaru i Sandzaku.Rat protiv Al Kaide se vodi u Afganistanu i mislim da ce vlada Hamita Karzaija da pobjedi.
 
Nemj da shvatite da sam na strani Al Kaide koju ja ne volim i smatram je teroristickom organizacijom.Ima tu necega sto se ne smije dirati.Ta ista skupina Selefija zivi mirno u Saudijskoj Arabiji i nikome nista ne cini.To je druga stvar sto Al Kaidine pristaice lice na Selefije i zato ljudi ponekad pomijesaju mirne gradjane Bosne ili Srbije sa pripadnicima Al Kaide.Selefija ima u Novom Pazaru i Sandzaku.Rat protiv Al Kaide se vodi u Afganistanu i mislim da ce vlada Hamita Karzaija da pobjedi.

nemam sta da shvatim ja znam da jesi :cool:
 
Ne vjerujem da ce Mudzahedini nesto ciniti protiv Republike Srpske jer im nije u inetersu da se kace sa epublikom Srspkom.Njimajje najbitnije da klanjaju i da se mole Allahu i da zive po principima Muhammedovog s.a.v.s. sunneta odnosno obicaja.

Samo ponekad imaju naviku da ljudima odsecaju glave ili da se opasu eksplozivom i dignu u vazduh sto vise ljudi.
Kakve bre vase molitve,vi ste monstrumi koje treba poslati alhu po vec proverenom receptu.
 
Poslednja izmena:
muslim11.jpg
 
Recimo Ameri nastave da ginu u Afganistanu,Francuzima arapo-nigeri proizvedu još malo paljevina,Rusi još dodatno redukuju broj Čečena,Kinezi porade malo na islamo-Ujgurima,Indija reši pitanj Pakistana a Jevreji Bogu hvala poravnaju Tursku onda ni Mi ne bismo mogli odoleti, Sarajevske ulice ionako plašu za Srpskim tenkovima pa jel.E da i odjednom ,,A gde nestadoše ti teroristi,, .
 
Ako smo se u prošlom ratu uspješno izborili sa islamskim teroristima izborićemo se i u miru.
Dobro je da svijet polako shvaća protiv koga smo se borili. :ok:

Sad kad su oni isti islamisti koje smo tamanili po bosni zakucali na vrata EU ,Evropa se polako osvescuje,pretpostavljam da ce nam u dogledno vreme dozvoliti da ,,resimo'' muslimansko pitanje na Balkanu.:per::per::per:
 
Nemj da shvatite da sam na strani Al Kaide koju ja ne volim i smatram je teroristickom organizacijom.Ima tu necega sto se ne smije dirati.Ta ista skupina Selefija zivi mirno u Saudijskoj Arabiji i nikome nista ne cini.To je druga stvar sto Al Kaidine pristaice lice na Selefije i zato ljudi ponekad pomijesaju mirne gradjane Bosne ili Srbije sa pripadnicima Al Kaide.Selefija ima u Novom Pazaru i Sandzaku.Rat protiv Al Kaide se vodi u Afganistanu i mislim da ce vlada Hamita Karzaija da pobjedi.
Interesantno, nema terorizma ni u Bosni ni u Srbiji.
Auto bomba u Bosni delo pojedinca.
Onda se svaki teroristicki ili samoubilacki napad moze tretirati kao akt pojedinca, on sam aktivira eksploziv pa raznese isebe i ljude u okolini.
A one "mirne" selefije u Sandzaku bile pune neoruzanja ko brod.
To im oruzje sluzilo za lov je li? I kamp za obuku nije bio kamp za obuku nego trim staza da malo kondiciraju da ih ne uscakne u ledjima dok klanjaju.
I kakva je uloga u Bosanskom drustvu mudzhedina iz arapskih zemalja osvedocenih terorista koji su se u ratu borili u Bosni?
 
Interesantno, nema terorizma ni u Bosni ni u Srbiji.
Auto bomba u Bosni delo pojedinca.
Onda se svaki teroristicki ili samoubilacki napad moze tretirati kao akt pojedinca, on sam aktivira eksploziv pa raznese isebe i ljude u okolini.
A one "mirne" selefije u Sandzaku bile pune neoruzanja ko brod.
To im oruzje sluzilo za lov je li? I kamp za obuku nije bio kamp za obuku nego trim staza da malo kondiciraju da ih ne uscakne u ledjima dok klanjaju.
I kakva je uloga u Bosanskom drustvu mudzhedina iz arapskih zemalja osvedocenih terorista koji su se u ratu borili u Bosni?


Ama sutite ljudi.Ti Mudzahedini uzivaju veliki autoritet kod muslimana jer su branili Bosnu i hercegovini sa ostalim Mudzahedinima.
 
Ama sutite ljudi.Ti Mudzahedini uzivaju veliki autoritet kod muslimana jer su branili Bosnu i hercegovini sa ostalim Mudzahedinima.

Bosnu i Hercegovinu su odbranili njeni gradjani - mudzahedini su se tu prislepali jer je Aliji i Silajdjicu zinulo doope za arapskim parama.
Njihov broj nikada nije prelazio par hiljada i oni su vise bili orjentirani na to da mlate zaljubljene parove po Zenici i da prebijaju zene i djecu.
Tih par hiljada mudzahedina nije predstavljalo nikakvu vojnu silu koja bi branila Bosnu,to bi bilo isto kao kad bi rekao da su ruski dobrovoljci kojih je bilo isto par hiljada odbranili republiku srpsku a VRS je samo sjedio.
Ono sto oni propagiraju nije Islam koji Bosni treba - njoj treba Islam koji propagira suzivot i saradnju sa ostalim vjerama kao i put mira a ne vehabijski "C4" put.
 
Ne mozete da dirate Bosnu i muslimane.Muslimani su jedinstveni i oni ce pozvati sve muslimane svijeta da se ponovo bore protiv Republike Srspke.

zaboravio se Hrvate u BIH,sljedeci sukob ce izbiti raspadom takozvane federacije muslimani i hrvati sukobice se oko teritorija u srednjoj bosni jer granice nisu jasno definisane a Republika Srpska ima svoje granice i svaki napad na RS biti ce agresija
 
Bosnu i Hercegovinu su odbranili njeni gradjani - mudzahedini su se tu prislepali jer je Aliji i Silajdjicu zinulo doope za arapskim parama.
Njihov broj nikada nije prelazio par hiljada i oni su vise bili orjentirani na to da mlate zaljubljene parove po Zenici i da prebijaju zene i djecu.
Tih par hiljada mudzahedina nije predstavljalo nikakvu vojnu silu koja bi branila Bosnu,to bi bilo isto kao kad bi rekao da su ruski dobrovoljci kojih je bilo isto par hiljada odbranili republiku srpsku a VRS je samo sjedio.
Ono sto oni propagiraju nije Islam koji Bosni treba - njoj treba Islam koji propagira suzivot i saradnju sa ostalim vjerama kao i put mira a ne vehabijski "C4" put.

sta ste vi Alijni fasisticki gradjani odbranili :hahaha::hahaha::hahaha::hahaha: smjesteni ste u rezervat na 23% teritorija bivse BIH sa velikim izgledima da i to so imate izgubite
 
sta ste vi Alijni fasisticki gradjani odbranili :hahaha::hahaha::hahaha::hahaha: smjesteni ste u rezervat na 23% teritorija bivse BIH sa velikim izgledima da i to so imate izgubite

Vidis ja sam drzavljanin Bosne i Hercegovine i u dokumentima mi pise da su izdani od strane nadleznih institucija Bosne i Hercegovine.

Koliko vidim i ti si Bosanac iliti bosanski srbin - sta kod tebe pise u dokumentima :mrgreen:
 

Back
Top