kakav moronizam pa to nije vidjeno - adobe mozilla ljubav rodila retard dete

Droid

Buduća legenda
Poruka
49.789
Decenijama koristim Mozilla + adobe reader da otvaram PDF dokumente sa neta u browseru. I vec mesec dana nece... van browsera adobe otvara normalno PDF... a u browseru samo pokaze blanko ekran i zakuca se.

I sad... desetinama milijardi godina lepo radise i mozilla i adobe.. i sad su poceli da jedu ono sto se ne jede.. i od silnih updateova i silnih majmunarija napravili su da im software i ne radi !! Imbecilizam. Toliko su retardirani da .. da mi je sad tu neki tamo iz mozilla ili adoba faca, zabio bih mu glavu u monitor.

I naravno odem ja na adobe sajt da vidim kako to da resim. Jel.. zasto da nesto radi po defaultu kad se moze ici eonima po raznim moronskiim forumima, i da se citaju razni kreteni koji nesto pametuju a pojma nemaju.

I na kraju posto po svim tim moronstinama naravno nisam nasao resenje odem na sam forum adobea.. i tama ima adobe neko uputstvo kao za to.. evo pogledajte

http://kb2.adobe.com/cps/328/328233.html

znaci sad ti retardirani likovi sa adoba mi kao daju tu resenje problema.. i sad vidite li koliko je to resenje.. hahaha ... i sad ja nemam druga posla nego da bauljam po nekim uputstvima koja su njihovi bolesni i perverzni umovi smislili .... samo da bi mi browser otvarao pdf !!!

BOZE BOZE !!!!

a sad bih na kraju tako zarko zeleo da is ispsujem najgorim psovkama iz srpskog repertoara.. al ajd.. nije red.. nije krsta kriva...
 
Пошто већ користиш Мозилу, онда пробај један додатак > PDF Download који ће ти омогућити манипулацију поменутим фајловима.

Koliko trpanja u taj mozillin ad- manag. onda svaki dan neko apdejtuje nekoga, pa restart u po posla .Foxit rider!
 

Back
Top