Erdoganu ulica u Novom Pazaru

Gazija

Iskusan
Poruka
6.125
kolumna-27.jpg


Najposjećeniji i najuticajniji web portal u Sandžaku, vaš SANDŽAKNEWS, pokreće inicijativu za davanje imena Tajip Erdogan jednoj ulici u Novom Pazaru. Nakon nekoliko stotina mailova koje je redakcija Sandžaknewsa dobila, u kojima naši posjetioci iz cijelog svijeta traže da jedna novopazarska ulica ponese ime turskog premijera Redžepa Tajipa Erdogana, SANDŽAKNEWS će, kao najčitaniji sajt pokrenuti tu akciju.
Turski premijer je protekle sedmice boravio u Novom Pazaru zajedno sa predsjednikom Republike Srbije Borisom Tadićem gdje je burno i sa velikim naletom emocija dočekan od strane nekoliko desetina hiljada Sandžaklija.


velika-1279553757.jpg


:mrgreen:
 
Najposjećeniji i najuticajniji web portal u Sandžaku, vaš SANDŽAKNEWS, pokreće inicijativu za davanje imena Tajip Erdogan jednoj ulici u Novom Pazaru. Nakon nekoliko stotina mailova koje je redakcija Sandžaknewsa dobila, u kojima naši posjetioci iz cijelog svijeta traže da jedna novopazarska ulica ponese ime turskog premijera Redžepa Tajipa Erdogana, SANDŽAKNEWS će, kao najčitaniji sajt pokrenuti tu akciju.

TU5G9.gif
TU5G9.gif
TU5G9.gif


Какви ретарди :hahaha::hahaha::hahaha:
 
neka mu dragi Allah podari lijepi Dzenet i vijecni Rahmet ..................

Kad je čovek umro? Pošto se po važećem zakonu u Srbiji ulice dodeljuju samo pokojnicima a Erdogan je do pre par dana mrdao i delovao sasvim zdrav? Šta mu se desilo? :rida:

Ako je živ žalim slučaj, nema teorije da dobije ulicu :D :rotf:
 
kolumna-27.jpg


Najposjećeniji i najuticajniji web portal u Sandžaku, vaš SANDŽAKNEWS, pokreće inicijativu za davanje imena Tajip Erdogan jednoj ulici u Novom Pazaru. Nakon nekoliko stotina mailova koje je redakcija Sandžaknewsa dobila, u kojima naši posjetioci iz cijelog svijeta traže da jedna novopazarska ulica ponese ime turskog premijera Redžepa Tajipa Erdogana, SANDŽAKNEWS će, kao najčitaniji sajt pokrenuti tu akciju.
Turski premijer je protekle sedmice boravio u Novom Pazaru zajedno sa predsjednikom Republike Srbije Borisom Tadićem gdje je burno i sa velikim naletom emocija dočekan od strane nekoliko desetina hiljada Sandžaklija.


velika-1279553757.jpg


:mrgreen:
:eek:

Kad je umro?
 
Niste shvatili.Tajip Erdogan je jedna omlijena licnost koja se pojavila u Novom Pazaru.On se najvise istakao time sto je stegao zube Izraelu i sto je zapoceta interesna Turska zona na Balkanu i planovi za pravljenje puteva.Zatim Erdogan je omlijena licnost u Turskoj zato sto pripada redovima Islamista koji zastupaju stranku pravde i zato je priznao da je njegova familija odgajana u Islamskom nacinu zivota i puno puno zasluge ima Tajip Erdogan.Zato mislim da se moze dati ulica nazvana po Tajipu Erdoganu jer on je prosao Pazarom i lijepo je da to Pazarcima ostane u uspomeni kroz naziv ulice.
 
Niste shvatili.Tajip Erdogan je jedna omlijena licnost koja se pojavila u Novom Pazaru.On se najvise istakao time sto je stegao zube Izraelu i sto je zapoceta interesna Turska zona na Balkanu i planovi za pravljenje puteva.Zatim Erdogan je omlijena licnost u Turskoj zato sto pripada redovima Islamista koji zastupaju stranku pravde i zato je priznao da je njegova familija odgajana u Islamskom nacinu zivota i puno puno zasluge ima Tajip Erdogan.Zato mislim da se moze dati ulica nazvana po Tajipu Erdoganu jer on je prosao Pazarom i lijepo je da to Pazarcima ostane u uspomeni kroz naziv ulice.

I ja sam prosao Novim Pazarom, to mnogo puta, hocu i ja ulicu :rtfm:
 
To sto je Erdogan uradio za Pazar, mozes samo da sanjas.Dovoljno je sto je ucinio paznju te posjetio taj narod u Sandzaku.Ako ti se ne svidja ulica Erdoganu onda ti daj svojoj ulici ime Ratka Mladica.

Pa ja hocu da cujem sta je uradio za Pazar ??? Seti se bilo cega, makar izmisli :mrgreen:

A ja Erdogana mnogo cenim i postujem , za razliku od tebe koji hoces da ga ukopas prije vremena :evil:
 
Kod Srba je obicaj da se mrtvima daje imena ulica.U Turskoj je uobicajeno da se jednom fudbaleru koji igra jos za neki klub da ime ulice.Ako se sjecate Dzevat Prekazi je igrao za Galatasaraj i zbog uspjesnosti dobio ime jedne ulice u Istanbulu.

A sta je ucinio Erdogan.Eee bate to treba neko mocugom pa da te posteno isprebija sto gazis onaj hleb koji ti neko daje.Dosao mu je predsjednik Turske u Novi Pazar.Kad je Pazar sanjao da ce mu doci Turski premijer.To je dovoljno da se da ime ulice.
 
Kod Srba je obicaj da se mrtvima daje imena ulica.U Turskoj je uobicajeno da se jednom fudbaleru koji igra jos za neki klub da ime ulice.Ako se sjecate Dzevat Prekazi je igrao za Galatasaraj i zbog uspjesnosti dobio ime jedne ulice u Istanbulu.

A sta je ucinio Erdogan.Eee bate to treba neko mocugom pa da te posteno isprebija.Dosao mmu je predsjednik Turske u Novi Pazar.Kad je Pazar sanjao da ce mu doci Turski premijer.T je dovoljno da se da ime ulice.

Sta mislis da se povezete sa Pakistanom, on je nazadniji. :think:
 
Kod Srba je obicaj da se mrtvima daje imena ulica.U Turskoj je uobicajeno da se jednom fudbaleru koji igra jos za neki klub da ime ulice.Ako se sjecate Dzevat Prekazi je igrao za Galatasaraj i zbog uspjesnosti dobio ime jedne ulice u Istanbulu.

A sta je ucinio Erdogan.Eee bate to treba neko mocugom pa da te posteno isprebija sto gazis onaj hleb koji ti neko daje.Dosao mu je predsjednik Turske u Novi Pazar.Kad je Pazar sanjao da ce mu doci Turski premijer.To je dovoljno da se da ime ulice.


:eek: Erdogan mi daje hleb :eek:

Hvala njemu sto se provozao, slikao po Novom Pazaru, ali sta je sa nekom konkretnom pomoci ???
Nemoj ukopavati covjeka prije vremena , dobar je Erdogan :mrgreen:
 
A ko ti daje hleb no Turska?A ko te hrani odjecom no Turska?Ko te uci kulturi no Turska.Dobro je sto su ovakvi kao Gazija manjina u Sandzaku i Sandzaklije su dokazale svoju dobrodoslicu Erdoganu i to je nesto najbolje.Ti Gazija cekaj Borisa tadica kad dodje iz Beograda pa ga cekaj sa cvijecem u ruci.:lol:
 
A ko ti daje hleb no Turska?A ko te hrani odjecom no Turska?Ko te uci kulturi no Turska.Dobro je sto su vakvi kao Gazija manjina u Sandzaku i Sandzaklije su dokazale svoju dobrodoslicu Erdoganu i to je nesto najbolje.Ti Gazija cekaj Borisa tadica kad dodje iz Beograda pa ga cekaj sa cvijecem u ruci.:lol:

Hleb mi ne daje niko, sam ga zaradjujem ...A kako to tebe hrani Turska pojasni mi ?
Ko me hrani odjecom, ne mora niko, odjecu ne jedem ... Kulturi su me naucili roditelji :mrgreen:
 

Back
Top