Dobar dan!

Da li se javljate komshijama na ulici?

  • Da

  • Ne


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Ja sam juce odjebao jednu grupu,a ubuduce cu skresati jos jer smatram da ti ljudi nisu zasluzili moje postovanje. Jos kad budem zavrsio neke skole,jos i to malo sto se budem javljao cu skresati! Od koga nemam koristi i ko ne zasuzuje postovanje od mene nece dobiti dobar dan!
 
:lol:
shto nisi onda anketu postavio? :lol:

pa ni tema kako se oblacite bi trebala da ide na pdf moda,a muzika na pdf muzika pa opet ne pravis im problem samo zato sto imaju teen u naslovu! :roll: Pa edituj temu sa anketom ! Javljam se prva opcija,ne ne javljam se, kako kome neka bude treca opcija,a cetvrta svi se meni javljaju ja sam veliko moodo!
 
pa ni tema kako se oblacite bi trebala da ide na pdf moda,a muzika na pdf muzika pa opet ne pravis im problem samo zato sto imaju teen u naslovu! :roll: Pa edituj temu sa anketom ! Javljam se prva opcija,ne ne javljam se, kako kome neka bude treca opcija,a cetvrta svi se meni javljaju ja sam veliko moodo!

nije zbog naslova, teme s muzikom se u principu tolerishu na vecini pdfova, a oblachenje matoraca i teenova nije isto, ipak je poznato da su teenovi u raznim tripovima oko toga :P
al ovo je samo glupo...
 
nije zbog naslova, teme s muzikom se u principu tolerishu na vecini pdfova, a oblachenje matoraca i teenova nije isto, ipak je poznato da su teenovi u raznim tripovima oko toga :P
al ovo je samo glupo...

da li ti neko ko ima 30+ godina lici kao neko ko se javlja nekom i kaze dobar dan? Svi se oni zabiju u kola i ne vidjaju komsije,a kad ih vide onda ne kazu dobar dan vec gde si prika ili gde si komso ili zdravo rodjo ili zdravo generacijo! Samo mi tinejdzeri kazemo svima dobar dan!:rtfm:
 
Kako kad...Nekad se javim, nekad i ne...Ako vidim, ili znam da ce komsija da me ispali za pozdrav, tj. da me nece registruje, ne javim se.Mada, vecini se javljam.Ponekad se javim iz postovanje, ponekad cisto radi pozdrava.
 

Back
Top