Ti, ni na pamet nisi pala mi..

A im'o sam devojku, volela me mnogo, ja sam je varao kao *****, i sad hocu o5 da budem s njom, ali me ispaljuje samo tako ^_^

Teško je to:think: Ne znam možeš li uspijeti, vratit se. Varati čovjeka, u kakvoj god si vezi s njime/njome je ružno zaista. Ne želim ti uopće pridikovati, nitko nema pravo suditi, ali bit će ti teško. Morat ćeš sam dati jako mnogo, biti ono što nisi bio i trudit se da - ako te još tako jako voli - ostane u toj ljubavi:)
 
@Mil00rad
Iako si dobio rep. za svoj post stvarno ne razumem te egoisticno-bezosecajno-sovinisticke postove :rtfm: :hahaha:

Ostali, kapiram sta hocete da kazete, ali osecam da ce da bude neka fora:"ajde, pomiricu se s njim", i onda kad se ja zagrejem bas ono (vec jesam, al' ajde), ona raskine, a tu je vec kraj. :P
 
@Mil00rad
Iako si dobio rep. za svoj post stvarno ne razumem te egoisticno-bezosecajno-sovinisticke postove :rtfm: :hahaha:

Ostali, kapiram sta hocete da kazete, ali osecam da ce da bude neka fora:"ajde, pomiricu se s njim", i onda kad se ja zagrejem bas ono (vec jesam, al' ajde), ona raskine, a tu je vec kraj. :P

Najbolje ju poznaješ i znaš je li uopće moguće pomiriti se ili će te odkantati. Prije, bit će kraj. Ljudi nisu monogamna bića točno, ali prevara ili nevjera je gotovo neoprostiva - ne mogu govoriti u tudje ime, a za mene je - pa prema tome, nema baš povratka. Ne želim te tješiti prazno, no ni ne mogu reći kako si sve sje...... Jedan od razloga raspada mog braka, bio je taj. Ne znam, možeš li poput romantičnog pjesnika 'venuti' za njom
 
Brate, svidja mi se devojka mnogo, i hocu da imam normalniju vezu, a ne da mi kao inace dodju 4 nafurane u maksericama i tu se vatamo ili sta vec... Prest'o i da mi se dize na njih, jednog dana ima da bude tema "Ti ni na pamet nisi paO mi", znaci pomislicu vise da sam gej... smeh! Uostalom, mi volimo svaku devojku dok nas ispaljuje :D
 
@Mil00rad
Iako si dobio rep. za svoj post stvarno ne razumem te egoisticno-bezosecajno-sovinisticke postove :rtfm: :hahaha:
Samo sam realan.Za*rao si stvar,šljakao ono što ne želiš da drugi rade tebi...I očekuješ nagradu u vidu primirja.:confused:Sam si rekao da te ispaljuje što znači da te ne voli do neba i da neće umreti za/bez tebe(što je sasvim normalno).Ljubav(mrzim ovu reč)se ne meri time koliko ga puta umočiš u neku već šta si spreman da učiniš za nju.Za dalje se snađi,neće ti biti problem ako si spretan kako si naveo u 2.postu.
 
Brate, svidja mi se devojka mnogo, i hocu da imam normalniju vezu, a ne da mi kao inace dodju 4 nafurane u maksericama i tu se vatamo ili sta vec... Prest'o i da mi se dize na njih, jednog dana ima da bude tema "Ti ni na pamet nisi paO mi", znaci pomislicu vise da sam gej... smeh! Uostalom, mi volimo svaku devojku dok nas ispaljuje :D

Cela poenta. Ti ne zhelish da budesh s njom, zbog nje same, nego zato shto te kashira, pa ti zanimljivo, jel da. Ajde bezhi tamo u coshak, pokrij se ushima i razmisli koliki si majmun ispao i zashto bi uopshte trebalo da joj je na kraj pameti da ti oprosti i bude opet s tobom.
 
Cela poenta. Ti ne zhelish da budesh s njom, zbog nje same, nego zato shto te kashira, pa ti zanimljivo, jel da. Ajde bezhi tamo u coshak, pokrij se ushima i razmisli koliki si majmun ispao i zashto bi uopshte trebalo da joj je na kraj pameti da ti oprosti i bude opet s tobom.

Mislio sam uopste, da se lozim na devojku kad me ispaljuje, ali sad je nesto drugacije, zato sam i otvorio ovu temu kao totalni sarKlo, btw zajebi to "sh" covece! :rtfm:
 
Recimo da nam je svima jasna tema, jel ima ovoga kod vas, govorim bez obzira na pol... I iskustva neka ako moze, posto sam zasr'o vise nego inace..:D

Prestpostavljam da si je varao iz zezeancije ili da se pokažeš pred društvom kako ti imaš dve ženske.
Ma, frajer si. :roll:
Glupača je ta cura, ako ti se vrati ... :rumenko:
A, ti da li imaš obraza da joj opet priđeš? :think:

Kad čujem ove glupe priče, zavrti mi se u glavi.
Kakvih sve debila na ovom svetu ima. :roll:
 

Back
Top