Muški manifest

Milojko Vasic

Ističe se
Poruka
2.527
Gospođama, gospođicama, damama, suprugama, devojkama, verenicama i svima drugim ženama: Mi smo JEDNOSTAVNI !!!


1. Ako misliš da si predebela, tada verovatno i jesi! Ne pitaj me ništa o tome, ne želim da odgovorim na to pitanje.

2. Kada želiš nešto, dovoljno je da to i zatražiš. Mi ne razumemo nikakva suptilna i indirektna pitanja! Ona jednostavno ne funkcionišu kod nas!

3. Kada postaviš neko pitanje, na koje i ne ocekuješ odgovor, nemoj da se čudiš kad dobiješ odgovor koji nisi htela.

4. Kada te zamolim da mi dodaš hleb, mislim upravo to - da mi dodaš hleb! Time ti ne predbacujem što hleb nije na stolu. Kod nas nema nekih skrivenih poruka niti predbacivanja.

5. Nema nikakvog smisla da me pitaš šta upravo razmičljam. 96,5 posto vremena muškarci misle na seks! Ne, mi nismo opsednuti, to je jednostavno jedna stvar, koja nam pričinjava najvecu radost.

6. Ponekad ne mislim samo na tebe. To nije ništa strašno. Molim te da se navikneš na to. Zato te molim da me ne pitaš na šta mislim, ako nisi spremna da razgovaraš o politici, ekonomiji, filozofiji, fudbalu, alkoholu, sisama, guzicama ili automobilima.

7. Kupovina mi ne pričinja nikakvo zadovoljstvo i nikad, baš nikad neće!

8. Kad idemo negde, što god da imaš na sebi super ti stoji. Kunem se!

9. Vecina muškaraca ima 3 para cipela. Ne znam odakle ti ideja da ja mogu znati koji ti od tvojih 30 pari cipela najbolje stoji.

10. Jednostavno odgovori poput da ili ne su potpuno dovoljni kod svakog pitanja!

11. Kada imaš problem, samo me zamoli da ti pomognem da rešiš problem. Ne očekuj isto sažaljenje koje dobijaš od svojih prijateljica.

12. Glavobolja koja traje mesec dana nije glavobolja! Idi kod lekara.

13. Kada kažem nešto što se može dvojako tumačiti i jedno od tumačenja te uznemirava, budi sigurna da mislim ono drugo!

14. Mi volimo pivo kao što vi volite cipele.

15. Vi nas ne razumete; ne razumemo ni mi vas!

16. Kada te pitam šta ti je, a ti kažeš da nije ništa, verovaću ti i ponašaću se kao da ti ništa nije.
 
-na temu ljubavi prema pivu:
kada nocu podrigujete i hrcete posle piva, budicemo vas sa velikim zadovoljstvom. ne da bi vi lakse spavali nego da bi se okrenuli ka zidu.

-na temu daske za wc: to sto je za sobom ne spustate ne znaci da brinete da nas lupanje ne probudi. samo je vratite u zateceno stanje.

-na temu sakrivanja carapa po kupatilu: gde god da nosene carape spustite (citaj sakrijete), pronaci cemo ih. ne od zelje da preturamo vase stvari, vec da eliminisemo uzrok ekoloske katastrofe na mikronivou.

za kraj, ne brinite, i zene pustaju gasove i podriguju. niste jedini. razlika je samo sto vi volite da tada budete primeceni a mi ne.
 
Milojko Vasic:
Gospođama, gospođicama, damama, suprugama, devojkama, verenicama i svima drugim ženama: Mi smo JEDNOSTAVNI !!!


1. Ako misliš da si predebela, tada verovatno i jesi! Ne pitaj me ništa o tome, ne želim da odgovorim na to pitanje.
Neki muskarci sasvim otvoreno i iskreno odgovore na to pitanje... Druga je stvar sto se mozda zenama nece svidjeti ono sto cuju...

Milojko Vasic:
5. Nema nikakvog smisla da me pitaš šta upravo razmičljam. 96,5 posto vremena muškarci misle na seks! Ne, mi nismo opsednuti, to je jednostavno jedna stvar, koja nam pričinjava najvecu radost.
I kod mene ista stvar... :roll:

Milojko Vasic:
6. Ponekad ne mislim samo na tebe. To nije ništa strašno. Molim te da se navikneš na to. Zato te molim da me ne pitaš na šta mislim, ako nisi spremna da razgovaraš o politici, ekonomiji, filozofiji, fudbalu, alkoholu, sisama, guzicama ili automobilima.
Ovdje nema bas nicega o cemu i ja ne volim da pricam... Stavise, ne bih ni mogla da se zadrzim u vezi s muskarcem, s kojim ne mogu da pricam o svemu tome...

Milojko Vasic:
7. Kupovina mi ne pričinja nikakvo zadovoljstvo i nikad, baš nikad neće!
Ima muskaraca koji u tome uzivaju vise, nego ja...

Milojko Vasic:
8. Kad idemo negde, što god da imaš na sebi super ti stoji. Kunem se!
Neki muskarci sasvim otvoreno i iskreno odgovore na to pitanje... Druga je stvar sto se mozda zenama nece svidjeti ono sto cuju...

Milojko Vasic:
9. Vecina muškaraca ima 3 para cipela. Ne znam odakle ti ideja da ja mogu znati koji ti od tvojih 30 pari cipela najbolje stoji.
Ima muskaraca koji se odlicno razumiju u to...

Milojko Vasic:
11. Kada imaš problem, samo me zamoli da ti pomognem da rešiš problem. Ne očekuj isto sažaljenje koje dobijaš od svojih prijateljica.
Ne treba mi nicije sazaljenje... Naprotiv...

Milojko Vasic:
12. Glavobolja koja traje mesec dana nije glavobolja! Idi kod lekara.
Od sexa se ne izvlacim ni u ludilu... :roll:

Milojko Vasic:
13. Kada kažem nešto što se može dvojako tumačiti i jedno od tumačenja te uznemirava, budi sigurna da mislim ono drugo!
kladim se da je tako...:mrgreen:

Milojko Vasic:
14. Mi volimo pivo kao što vi volite cipele.
Jeste da obozavam cipele, ali pivo je pivo... :wink:


Milojko Vasic:
15. Vi nas ne razumete; ne razumemo ni mi vas!
Samo pusti izgovor... :?

Milojko Vasic:
16. Kada te pitam šta ti je, a ti kažeš da nije ništa, verovaću ti i ponašaću se kao da ti ništa nije.
Drugacije ni ne treba da reagujes... Sto je trazila, to je i dobila...
 
bianca:
Vi ste jednostavni (ili ako hocete, prosti), a mi smo komplikovane. Suprotnosti se privlace, zar ne? :wink:
Da da daaa..
Zena muskarca mora mnoogo da razume i da ga malo voli...
A muskarac zenu mora mnoooogo da voli i da se uopste ne trudi da je razume...
8)
 
Milojko Vasic:
Gospođama, gospođicama, damama, suprugama, devojkama, verenicama i svima drugim ženama: Mi smo JEDNOSTAVNI !!!


1. Ako misliš da si predebela, tada verovatno i jesi! Ne pitaj me ništa o tome, ne želim da odgovorim na to pitanje.

2. Kada želiš nešto, dovoljno je da to i zatražiš. Mi ne razumemo nikakva suptilna i indirektna pitanja! Ona jednostavno ne funkcionišu kod nas!

3. Kada postaviš neko pitanje, na koje i ne ocekuješ odgovor, nemoj da se čudiš kad dobiješ odgovor koji nisi htela.

4. Kada te zamolim da mi dodaš hleb, mislim upravo to - da mi dodaš hleb! Time ti ne predbacujem što hleb nije na stolu. Kod nas nema nekih skrivenih poruka niti predbacivanja.

5. Nema nikakvog smisla da me pitaš šta upravo razmičljam. 96,5 posto vremena muškarci misle na seks! Ne, mi nismo opsednuti, to je jednostavno jedna stvar, koja nam pričinjava najvecu radost.

6. Ponekad ne mislim samo na tebe. To nije ništa strašno. Molim te da se navikneš na to. Zato te molim da me ne pitaš na šta mislim, ako nisi spremna da razgovaraš o politici, ekonomiji, filozofiji, fudbalu, alkoholu, sisama, guzicama ili automobilima.

7. Kupovina mi ne pričinja nikakvo zadovoljstvo i nikad, baš nikad neće!

8. Kad idemo negde, što god da imaš na sebi super ti stoji. Kunem se!

9. Vecina muškaraca ima 3 para cipela. Ne znam odakle ti ideja da ja mogu znati koji ti od tvojih 30 pari cipela najbolje stoji.

10. Jednostavno odgovori poput da ili ne su potpuno dovoljni kod svakog pitanja!

11. Kada imaš problem, samo me zamoli da ti pomognem da rešiš problem. Ne očekuj isto sažaljenje koje dobijaš od svojih prijateljica.

12. Glavobolja koja traje mesec dana nije glavobolja! Idi kod lekara.

13. Kada kažem nešto što se može dvojako tumačiti i jedno od tumačenja te uznemirava, budi sigurna da mislim ono drugo!

14. Mi volimo pivo kao što vi volite cipele.

15. Vi nas ne razumete; ne razumemo ni mi vas!

16. Kada te pitam šta ti je, a ti kažeš da nije ništa, verovaću ti i ponašaću se kao da ti ništa nije.

Jer mi to malo idemo Copy/Paste sa www.elitesecurity.org :?: :roll:
 
e ovaj random je kao strasan frajer
a milojko je isto stabilan ono kao
ima neku zhenu koja trepce
i ona dodje i onda ga gleda i kao nesto kuka
e da a on pije pivo sa muskarcima
shto ne pijete rakiju
meni je ot bolje, ne razumem pivo, mislim da je to snobizam
a kao zene su glupe
pa jesmo ja volim dakukam i kukam tipovima
kojim ,pa zna se
ne znam st ami je vishe rapsadam se i samo kad ce da mi odnesu stvari za placanje telefona
svi mi hocemo malo pazhnje jeb.ene i nemojte u sve trpati seks koji nam naravno treba
i meni sada ha.
ono necu da citm vise ne znam koja je granica do koje smem da pisem a do koje ne smem posto su ovde ipak neki ljudi i kao ko ce da te cita i ko nece a ja napisem nesto a onda neko sutra to kaze nekom itd
i meni drhte ruke sada i ono ignorisite me totalno je nevazno ali moze mi se
da li ej ok da ucim ili da se najedem i zasto mi se ne javi itd i da li ja to hocu i sta uopste hocu i ovo je ponovo jedan moj poligon a vi zatvorite krstaricu za mene ako vam se ne svidja . mislim kao nzena da li ste ikad se zapitali o tome sta taj neko radi i to je sigurno muskarac ne nisam ja ko je to?!?!?
 
da...nzena je genijalac...celu "raspravu" odradi sama
ma taj "f*ck you all" polet je extra ako ga zadrzish i krenesh da 'ebesh keve...

@sanja....shto se daskice tiche...vechito kenjate za nju....pa ja je yebeno dizem svaki put...zashto bi stajala u jednom polozaju???pa napravljena je da se dize i spushta....kao neshto shto vidish jednom godishnje :roll: ....spustish dasku-pishkish...ostavish je tako...ja je dignem-pishkim....ostavim..obavljamo jednak posao....what's the big fu*king deal :?: :?:
 
jagodica:
e ovaj random je kao strasan frajer
a milojko je isto stabilan ono kao
ima neku zhenu koja trepce
i ona dodje i onda ga gleda i kao nesto kuka
e da a on pije pivo sa muskarcima
shto ne pijete rakiju
meni je ot bolje, ne razumem pivo, mislim da je to snobizam
a kao zene su glupe
pa jesmo ja volim dakukam i kukam tipovima
kojim ,pa zna se
ne znam st ami je vishe rapsadam se i samo kad ce da mi odnesu stvari za placanje telefona
svi mi hocemo malo pazhnje jeb.ene i nemojte u sve trpati seks koji nam naravno treba
i meni sada ha.
ono necu da citm vise ne znam koja je granica do koje smem da pisem a do koje ne smem posto su ovde ipak neki ljudi i kao ko ce da te cita i ko nece a ja napisem nesto a onda neko sutra to kaze nekom itd
i meni drhte ruke sada i ono ignorisite me totalno je nevazno ali moze mi se
da li ej ok da ucim ili da se najedem i zasto mi se ne javi itd i da li ja to hocu i sta uopste hocu i ovo je ponovo jedan moj poligon a vi zatvorite krstaricu za mene ako vam se ne svidja . mislim kao nzena da li ste ikad se zapitali o tome sta taj neko radi i to je sigurno muskarac ne nisam ja ko je to?!?!?
jagodice,jagodice...nije frka,zar je bitno kome se 8) svidja
 
ovo je da bi se kao ublažio interpolni rat? Da se kao razumemo...
Ej bre nisu sve žene iste niti su svi muški isti...

Evo ja se našla samo u tačci 1- ja baš volim kada mi kažu Nisi debela...ha...
a moja drugarica bi demantovala tačku 14 mislim...ona za pivo...ona isto kao i njen muž više voli vopi od cipela...
itd.
 
goodday:
....spustish dasku-pishkish...ostavish je tako...ja je dignem-pishkim....ostavim..obavljamo jednak posao....what's the big fu*king deal :?: :?:

...oh no, it's not a big deal ... :evil:
...samo shto ja u trenutku kad vidim tu dignutu dasku pomislim da bih pre nauchila morsko prase da je spushta za sobom ... a misli se razvijaju u sledecem pravcu: ...aaaaaaaaaaaa, ne mogu da verujem :!: opet je to uradio :!: ne razumem kako nije u stanju bar na trenutak da ukljuchi mozak i da je spusti... a zna da me to izludjuje... ostavlja dignutu dasku kao 'ker svoje *****'...aaaaaaa.... mrrrrrzim to :!: ...kakav kreten :!: ... nije mu nimalo stalo....aaaa.... :lol: :lol: :lol:
i sve to zbog jednog yebenog spushtanja daske na WC sholji :!: :lol:
... e i onda se neko zapita otkud nagla promena raspolozhenja pre i posle ulaska u kupatilo... :lol: ...eee... pa josh ako zhena u okruzhenju ima i primerak koji spushta dasku...pa svako to ne spushtanje daske od strane voljene osobe ko zna shta sve mozhe da proizvede... :lol:


i na kraju imash line : "jao tako te volim... ti si jedini mushkarac u mom zhivotu... koji spushta dasku WC sholje posle pishkenja... prosto te obozhavam zbog toga...." (ahahahhahahahahahahahahaahah)
(think about that :wink: )
 
raindog:
i na kraju imash line : "jao tako te volim... ti si jedini mushkarac u mom zhivotu... koji spushta dasku WC sholje posle pishkenja... prosto te obozhavam zbog toga...." (ahahahhahahahahahahahahaahah)
(think about that :wink: )
:? hmmmmhhhh....simpatichno...

zakljuchak:
-postoji neka tajna veza izmedju zena i dasaka...na wc sholji...dasaka za peglanje....za seckanje....i slichnih dasaka....emotivni ucenjivachu...eeeee....a shto ja to mrrrrziiim...
eto ti daska...'ebala te daska....DASKA!!??...chuj

a shto vole da vode bitku...makar i u WC-u :roll: :roll:
 
chokolada:
Ja ne razumem zasto uopste moraju da dizu dasku. Neka se lepo skoncentrisu i neka naciljaju.
Rezultat: daska nije zapisana + spustena je. Svi srecni.




a da ti fino tražiš nekog da ti da da ga pridržiš, lepo skoncentrišeš, naciljaš i ....

rezultat : daska (ni)je zapišana + spuštena je + ti razumiješ zašto uopšte moraju da dižu dasku + neko srećan :wink:
 

Back
Top