Borise-Sadame

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
bugsbunny:
Šta mislite da li će naš diktator mirno sići sa vlasti kada ga narod opozove?
Da li je naš diktator stvarno najlepši, najsposobniji, najpametniji diktator u istoriji?

Naravno, impotentni radikalski nazovi um kao ovaj gore je nesposoban da iskonstruise i najprostiju semanticku celinu a da ima smisla pa tako zagadjuju ovaj svet i trose dragoceni vazduh pored ostalih stvari koje zagadjuju svojim bljuvotinama, kao sto je ovaj forum naprimer.
 
AxeZ:
bugsbunny:
Šta mislite da li će naš diktator mirno sići sa vlasti kada ga narod opozove?
Da li je naš diktator stvarno najlepši, najsposobniji, najpametniji diktator u istoriji?

Naravno, impotentni radikalski nazovi um kao ovaj gore je nesposoban da iskonstruise i najprostiju semanticku celinu a da ima smisla pa tako zagadjuju ovaj svet i trose dragoceni vazduh pored ostalih stvari koje zagadjuju svojim bljuvotinama, kao sto je ovaj forum naprimer.
A ti si, kanda, ispao fin, kulturan i smislen :?: :?
 
Lexa:
AxeZ:
bugsbunny:
Šta mislite da li će naš diktator mirno sići sa vlasti kada ga narod opozove?
Da li je naš diktator stvarno najlepši, najsposobniji, najpametniji diktator u istoriji?

Naravno, impotentni radikalski nazovi um kao ovaj gore je nesposoban da iskonstruise i najprostiju semanticku celinu a da ima smisla pa tako zagadjuju ovaj svet i trose dragoceni vazduh pored ostalih stvari koje zagadjuju svojim bljuvotinama, kao sto je ovaj forum naprimer.
A ti si, kanda, ispao fin, kulturan i smislen :?: :?
Veoma mi se sviđa ovakvo prikazivanje demokratije i kulture, gde je sve demokratski i kulturno ako je to iz kuhinje stranke koja u svom nazivu ima demokratsko, a ako nema to je divljački i radikalno.
Primer demokratije koji je pokazao predhodni pokazuje kakvi su u stvari oni, odnosno ko je tu kulturan i demokratski nastrojen, a ko je nekulturan i diktator.
Kada će mo shvatiti da ti koji za sebe tvrde da su demokrate da su u stvari sve sem demokrate. Oni su u stvari, čast izuzecima isključivi, iskompleksirani i isfrustrirani likovi.
Ovu temu sam baš zbog toga i postavio.
 
bugsbunny:
Lexa:
AxeZ:
bugsbunny:
Šta mislite da li će naš diktator mirno sići sa vlasti kada ga narod opozove?
Da li je naš diktator stvarno najlepši, najsposobniji, najpametniji diktator u istoriji?

Naravno, impotentni radikalski nazovi um kao ovaj gore je nesposoban da iskonstruise i najprostiju semanticku celinu a da ima smisla pa tako zagadjuju ovaj svet i trose dragoceni vazduh pored ostalih stvari koje zagadjuju svojim bljuvotinama, kao sto je ovaj forum naprimer.
A ti si, kanda, ispao fin, kulturan i smislen :?: :?
Veoma mi se sviđa ovakvo prikazivanje demokratije i kulture, gde je sve demokratski i kulturno ako je to iz kuhinje stranke koja u svom nazivu ima demokratsko, a ako nema to je divljački i radikalno.
Primer demokratije koji je pokazao predhodni pokazuje kakvi su u stvari oni, odnosno ko je tu kulturan i demokratski nastrojen, a ko je nekulturan i diktator.
Kada će mo shvatiti da ti koji za sebe tvrde da su demokrate da su u stvari sve sem demokrate. Oni su u stvari, čast izuzecima isključivi, iskompleksirani i isfrustrirani likovi.
Ovu temu sam baš zbog toga i postavio.

pa vidish...
vi ste taman toliko ivilizovani koliko je Boris diktaror

a u tom rechniku srpskog jezika sto je Sheshelj ostavio pre puta u Hag...
sta, leba ti, pishe pod DIKTATOR
:wink:
 
Ne bi ne iznenadilo da iza ovog nika bungsbunny stoji licno,glavom i bradom Aleksandar Vucic. :lol: O ovome ne treba trositi reci i energiju.Ja sa radikalima ne komuniciram.Pustio sam ih da shvate da su veciti gubitnici.
 
bugsbunny:
Lexa:
AxeZ:
bugsbunny:
Šta mislite da li će naš diktator mirno sići sa vlasti kada ga narod opozove?
Da li je naš diktator stvarno najlepši, najsposobniji, najpametniji diktator u istoriji?

Naravno, impotentni radikalski nazovi um kao ovaj gore je nesposoban da iskonstruise i najprostiju semanticku celinu a da ima smisla pa tako zagadjuju ovaj svet i trose dragoceni vazduh pored ostalih stvari koje zagadjuju svojim bljuvotinama, kao sto je ovaj forum naprimer.
A ti si, kanda, ispao fin, kulturan i smislen :?: :?
Veoma mi se sviđa ovakvo prikazivanje demokratije i kulture, gde je sve demokratski i kulturno ako je to iz kuhinje stranke koja u svom nazivu ima demokratsko, a ako nema to je divljački i radikalno.
Primer demokratije koji je pokazao predhodni pokazuje kakvi su u stvari oni, odnosno ko je tu kulturan i demokratski nastrojen, a ko je nekulturan i diktator.
Kada će mo shvatiti da ti koji za sebe tvrde da su demokrate da su u stvari sve sem demokrate. Oni su u stvari, čast izuzecima isključivi, iskompleksirani i isfrustrirani likovi.
Ovu temu sam baš zbog toga i postavio.


demokratija ne znaci da svako moze da radi i prica ono sto hoce...to se zove anarhija...

ova tema je direktna prozivka i pod*ebavanje, sto je inace odavno taktika radikala...i naravno da si ti ocekivao ovakve odgovore...ko ce normalan da ti trpi takve gluposti?
 
Bugsbunny, nisi u pravu kad kažeš da je Boris Tadić diktator. On je na mesto predsednika Srbije došao legalnim putem na demokratski održanim izborima.

Međutim, nije autoritarnost njegov problem. Negov, a i naš, problem je što bi on Srbiju prodao za šaku dolara i što mu nije mnogo stalo do srpskog naroda u celosti. On bi da neke Srbe dovede u priliku da malo bolje žive, dok mu za ostale nije mnogo stalo.
On je izgleda uveren kako je blago poboljšanje ekonomske situacije jedini i najveći srpski nacionalni interes i aktivno se trudi da taj interes i ostvari. :?
 
Pa, očuvanje nacionalnog identiteta, na primer.

Pogledaj kako sad Hrvati imaju problem, od kad su proterali Srbe. Deci daju imena kao što su Egle, Sandi, Nensi... Kad su to bila hrvatska imena?
Oni su svoj nacionalni identitet uvek ostvarivali u kontrastu sa nekim - Mađarima, Srbima...

Sad su došli u priliku da mnogi Hrvati iz Istre tvrde kako uopšte i nisu Hrvati, već nekakvi Histriani, šta li...

U sličnu situaciju dolaze i Srbi. Neki vojvođanski Srbi tvrde kako su oni prvenstveno Vojvođani, a samo po poreklu Srbi. E, takve dezintegrativne tendencije treba aktivno suzbijati, a ne samo misliti kako napuniti džepove...
 
izvini, ali to tesko da mogu da prihvatim za najbitniji nacionalni interes....

narocito zato sto smatram da ga kod pojedinaca ima i za bacanje, toliko da je nekima muka....

nacionalni identitet se neguje (stvara skolovanjem i u okviru porodice) a nikako ne sme da se namece... uostalom to je stvar pojedinca, i kako ko sebe dozivljava.... najbitnije od svega je da cak i oni koji se i tako osecaju ne smeju biti uskraceni niti jednog prava koje poseduju oni koji su u vecini...

u manjku ja ne vidim problem :?
 
gigule:
termin aktivno suzbijati...šta je to?

Zašto pitaš? Ne sviđa ti se ta ideja, ili čisto semantički...?

Kad se ubodeš na trn i ranica ti se malo zagnoji, možeš je jednostavno ostaviti da sama zaceli, a možeš je i medicinski tretirati (ispiranjem, previjanjem, uzimanjem nekog antiseptika...)

Ovo drugo bi bilo aktivno suzbijanje (infekcije).

Slično tome, dezintegrativne tendencije koje vodi ka razaranju srpskog nacionalnog bića možeš suzbijati tako da ih ne podstičeš, već samo puštaš druge (recimo, radikale :) ) da ih suzbijaju, i to bi bio pasivan način, a možeš ih suzbijati i aktivno, na primer isticanjem u medijima da je srpstvo važno, da je dobro biti Srbin (a ne sramota, kako to neki misle) i sl.
 
Đenka:
Slično tome, dezintegrativne tendencije koje vodi ka razaranju srpskog nacionalnog bića možeš suzbijati tako da ih ne podstičeš, već samo puštaš druge (recimo, radikale :) ) da ih suzbijaju, i to bi bio pasivan način, a možeš ih suzbijati i aktivno, na primer isticanjem u medijima da je srpstvo važno, da je dobro biti Srbin (a ne sramota, kako to neki misle) i sl.

bez uvrede...ali mislim da smo videli kako radikali suzbijaju dezintegrativne tendencije tokom veselih devedesetih...
 
Nexus 6:
bez uvrede...ali mislim da smo videli kako radikali suzbijaju dezintegrativne tendencije tokom veselih devedesetih...

A imamo prilike da gledamo kako to rade demokrate od 2000-te. Non-stop nam preko b92 trube kako smo loš, zločinački i genocidan narod, kako treba da se stidimo onoga što jesmo, kako treba da se pokajemo...

Dok svi u okruženju do neba veličaju svoje nacije (Hrvati, Mađari, "Bošnjaci", Albanci), nas u srcu Srbije uče da se srpstva stidimo i da u Evropu idemo pognute glave i na kolenima.
Ja bih samo pred Boga izažšao pognute glave i klečeći, bilo gde na ovom svetu - NIKAD 1
 
PLESsitnihDEMONA:
Ne bi ne iznenadilo da iza ovog nika bungsbunny stoji licno,glavom i bradom Aleksandar Vucic. :lol: O ovome ne treba trositi reci i energiju.Ja sa radikalima ne komuniciram.Pustio sam ih da shvate da su veciti gubitnici.
Moram da vas razočaram. Ja nisam Vučić, nisam član nijedne stranke. Ne sviđa mi se prepotencija kvazi-demokratskog bloka da su oni najlepsi, najpametniji, najbolji...........
O pitanju gde je potreban nacionalni koncenyus oni su našli da budu najpametniji. Moraju mimo svih jer su oni bogom dani.
Ne sviđa mi se taj nastup.
Na drugim temama, recimo onim o Zemunu, kažu da su radikali uništili Zemun. Pa kako su onda ti isti radikali osvojili obe opštine koje su ranije činile jednu, zemunsku opštinu, koju su ti isti navodno uništili?
Šta mislite o tome?
 
Narod je rodjen samo za motiku.Sve nam se ovo desava zato sto svi imaju pravo glasa,ne mogu neke nepismene budale da odlucuje o sudbini zemlje!
Salim se malo,sta ima veze sto su radikali pobedili u nekim gradovima,da vidimo i njih kako se snalaze kad su u gov....,mozda ljudi znaju da rade..
 
Lexa:
AxeZ:
bugsbunny:
Šta mislite da li će naš diktator mirno sići sa vlasti kada ga narod opozove?
Da li je naš diktator stvarno najlepši, najsposobniji, najpametniji diktator u istoriji?

Naravno, impotentni radikalski nazovi um kao ovaj gore je nesposoban da iskonstruise i najprostiju semanticku celinu a da ima smisla pa tako zagadjuju ovaj svet i trose dragoceni vazduh pored ostalih stvari koje zagadjuju svojim bljuvotinama, kao sto je ovaj forum naprimer.
A ti si, kanda, ispao fin, kulturan i smislen :?: :?

Hvala Bogu, vi, "demokrate" ce te spasti svet vasom inteligencijom...
 
Đenka:
Nexus 6:
bez uvrede...ali mislim da smo videli kako radikali suzbijaju dezintegrativne tendencije tokom veselih devedesetih...

A imamo prilike da gledamo kako to rade demokrate od 2000-te. Non-stop nam preko b92 trube kako smo loš, zločinački i genocidan narod, kako treba da se stidimo onoga što jesmo, kako treba da se pokajemo...

Dok svi u okruženju do neba veličaju svoje nacije (Hrvati, Mađari, "Bošnjaci", Albanci), nas u srcu Srbije uče da se srpstva stidimo i da u Evropu idemo pognute glave i na kolenima.
Ja bih samo pred Boga izažšao pognute glave i klečeći, bilo gde na ovom svetu - NIKAD 1

pa u vecini i jesmo los narod, unisten komunjarskom i cetnickom propagandom...a, niko u okruzenju nije nista bolji od nas...njima ce se taj nacionalizam obiti o glavu...zasto moramo da se ugledamo na njih?

B92 mozda jeste pro-evropski ili pro-americki...ali to nikako ne znaci da je anti-srpski...

ici suvise uzdignute glave je jednako lose kao i ici pognute glave...
 
bugsbunny:
Šta mislite da li će naš diktator mirno sići sa vlasti kada ga narod opozove?
Da li je naš diktator stvarno najlepši, najsposobniji, najpametniji diktator u istoriji?
hahaha...eee pa ne znam da li je najpametniji...ali je sigurno lepsi od Slobe.hahaha :D :D :D
8)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top