Energetski vampir

Ja imam stvarno na 100-tine hranilaca egoa...nikog direktno....sama razlika u razmisljanju...shvatanju,brzini ucenja,pamcenje itd..mi hrani ego....kome sam hranilac egoa....verovatno burazeru kad odemo u teretanu i on izadje pred ogledalo pred 90 kila mase..i ja pored njega sa 75....

jako lepa tema.....ima u satanistickoj bibliji slicna stavka...
 
Ja imam stvarno na 100-tine hranilaca egoa...nikog direktno....sama razlika u razmisljanju...shvatanju,brzini ucenja,pamcenje itd..mi hrani ego....kome sam hranilac egoa....verovatno burazeru kad odemo u teretanu i on izadje pred ogledalo pred 90 kila mase..i ja pored njega sa 75....

jako lepa tema.....ima u satanistickoj bibliji slicna stavka...

Sada si me zainteresovao da je procitam!

@tema

naravno da postoje,bilo ko moze to da bude i naravno da mene ponekad ljudi razjebu iako znam foru! Moram poceti da vezbam kontrolu misli! Fora je da izazoves sumnju kod nekog coveka. Ako je neko ludo zaljubljen u ribu,ti mi kazes da si je video u parku sa drugim likom,ali nisi siguran da li je to ona bila. Taj lik ce da poludi! Ili nekom na ulici koga prvi put u zivotu vidis kazes ja bih se malo zamislio na tvom mestu i sklonis se ili ja bih pripazio sta radim je isto dobra fora. Tada zrtva ce da preispituje sebe gde,sta kud,sta sam zaebao i da pokusava da ispravi stvari koje nemaju potrebe da se ispravljaju i eventualno da se uvali u neko sranje a vi ste ga samo izlozili,a zrtva ce da poludi! Ili ako neko kupi auto,vi mu dodjete i kazete da je taj auto los zbog limarije,da to voze geaci ili nesto na*****te,a on sirotinja odvajao od usta,mesecima nije jeo! Lako je biti zao!
 
Sada si me zainteresovao da je procitam!

@tema

naravno da postoje,bilo ko moze to da bude i naravno da mene ponekad ljudi razjebu iako znam foru! Moram poceti da vezbam kontrolu misli! Fora je da izazoves sumnju kod nekog coveka. Ako je neko ludo zaljubljen u ribu,ti mi kazes da si je video u parku sa drugim likom,ali nisi siguran da li je to ona bila. Taj lik ce da poludi! Ili nekom na ulici koga prvi put u zivotu vidis kazes ja bih se malo zamislio na tvom mestu i sklonis se ili ja bih pripazio sta radim je isto dobra fora. Tada zrtva ce da preispituje sebe gde,sta kud,sta sam zaebao i da pokusava da ispravi stvari koje nemaju potrebe da se ispravljaju i eventualno da se uvali u neko sranje a vi ste ga samo izlozili,a zrtva ce da poludi! Ili ako neko kupi auto,vi mu dodjete i kazete da je taj auto los zbog limarije,da to voze geaci ili nesto na*****te,a on sirotinja odvajao od usta,mesecima nije jeo! Lako je biti zao!

Direktno stavka nije ono sto sam rekao...ali ima slicnosti...

evo i sta pise..
Not All Vampires Suck Blood
One of the most famous essays from The Satanic Bible, it is here that LaVey coins the term "psychic vampire". LaVey defines a psychic vampire as one who attempts to psychologically manipulate others by systematically playing the victim; for example, a person who constantly uses some minor physical flaw as an excuse for their shortcomings and a means of gaining sympathy and favor from others. LaVey believes that people who use a victim status as a means to induce guilt in others are fundamentally weak, and therefore to be shunned by Satanists. (LaVey does not imply that anyone with a flaw is automatically weak, but rather that the use of that flaw to gain sympathy and favor is weak.)
LaVey advises that such people are psychologically draining (hence the term "psychic vampire") and should be dealt with mercilessly and discarded before they are permitted to take control of the lives of vital individuals.

to je daleko opsirnije u knjizi..procitaj ako zelis...
 
Ja imam stvarno na 100-tine hranilaca egoa...nikog direktno....sama razlika u razmisljanju...shvatanju,brzini ucenja,pamcenje itd..mi hrani ego....kome sam hranilac egoa....verovatno burazeru kad odemo u teretanu i on izadje pred ogledalo pred 90 kila mase..i ja pored njega sa 75....

jako lepa tema.....ima u satanistickoj bibliji slicna stavka...

Pa dobro moze on da ima 90 kila misica,a ti 75 kila nicega ...
 

Back
Top