VRSNJACI, MATORCI ILI PUNO MLADJI??

Ljuba82:
А вама као лоше :lol: 8) Ради се о томе да је већина свесна чињенице на чему би се та веза базирала и да нам таква слобода и опуштеност потпуно одговара! Е сад што се неко прими и осети нешто више...
...е да, оно са децом си се гадно заyебала.

pa vidi... meni nije ni lose ni dobro, to nije moje film. bas na ovom forumu sam citala prepisku dvoje "iskusnih" sa razlikom u godinama, cini se i decom...

Incognito:
begunac:
Blondi,ti si najveca ljubavnica 21 veka

A zar jos neko sumnja u moj ukus? :lol:

Izabrao sam best of the best! ;)

Nego kad smo kod zida... mmmmmm... :mrgreen:

nista licno, dugo sam ovde pa se secam cega je sve ovde bilo, javno.

volela bih da pojasnis "...е да, оно са децом си се гадно заyебала". javno ili na pp.
 
NOclasic:
Koja je po vama moguca i podnosljiva razlika u godinama izmedju muskarca i zene. Volite li matorke, matorce; klinke, klince; ili samo vrsnjake? Iznesite i sopstvena iskustva, a ne samo misljenja!!! :wink:

Ovde iskljucujem pedofile i nekrofile: Molim bez bolesnih ideja! :shock:

E pa ovako :)

Iskustvo sa starijim: 15 godina stariji, mada sam ja tada bila 19. Bilo je uzbudljivo u pocetku, ali brzo dosadi jer je razlika u godinama cinila da nismo imali toliko dodirnih tacaka (osim seksa)
U svakom slucaju jedno lepo secanje i avantura ali ne i za ozbiljnu vezu.

Iskustvo sa mladjim: 3 godine mladji od mene. Sasvim ok, godine nisu predstavljale problem jer je on bio bas "zreo", ali smo se vrlo brzo ohladili i tako i razisli...

Ljubav je slepa i naravno sve je individualno, ali moram da priznam da mi je najlepse kad je muskarac 2-3 godine stariji, jer ipak godine igraju malu ulogu u svemu tome.
 
/troll on

sanja, molim te, za tvoje dobro i dobro svih na forumu - kupi vibrator!

Koliko mora zena da bude ogorcena i zavidna da progoni koga stigne... Prvo Princezu, pa Kapris, pa... Mislim stvarno! ... Je l' ti to neki fetis, ili tako popunjavas licnu sujetu?

/troll off

Again - godine nisu bitne!
 
Incognito:
/troll on

sanja, molim te, za tvoje dobro i dobro svih na forumu - kupi vibrator!

Koliko mora zena da bude ogorcena i zavidna da progoni koga stigne... Prvo Princezu, pa Kapris, pa... Mislim stvarno! ... Je l' ti to neki fetis, ili tako popunjavas licnu sujetu?

/troll off

Again - godine nisu bitne!
but than again
-najnoviji vibrator
-vibrator sa kojim ima najbolju "komunikaciju"
-mator vibrator
 
LJUBAV,POZUDA,STRAST!!!! DA TO FILTRIRATE KROZ LICNU KARTU,MOLIM VAS?
U OSNOVI ZNAMO ZASTO PORED USTALJENE MORALNE SEME
(A KOJA JE,OPET,NAJGLUPLJA STVAR NA SVETU) NEKO PREFERIRA MNOGO MLADJE,NEKO MNOGO STARIJE.OK.
"ZLATNA JE SREDINA",ALI NECU TE,JER PRELAZIS MOJU KVOTU OD 4god.i 8 mes??? JE TOTALNA BUDALASTINA.
 
PLESsitnihDEMONA:
devojcica_20:
Ja 20, on 34. Meni idealno.
:shock: :shock: :shock: :roll: :roll: :roll: :shock: :shock: :shock: :o :o :o :shock: :shock: :shock: Ako je tebi idelano meni je jos bolje.Ali da se ti mozda ne zabavljas sa nekim calovim ortakom ili kolegom :?: :shock: :shock: :shock:

MA ni to nije nista.

Procitao sam u blicu mladic od 21 g. ubio svastiku (17) i njenog svalera (54).
 
Kazanova:
PLESsitnihDEMONA:
devojcica_20:
Ja 20, on 34. Meni idealno.
:shock: :shock: :shock: :roll: :roll: :roll: :shock: :shock: :shock: :o :o :o :shock: :shock: :shock: Ako je tebi idelano meni je jos bolje.Ali da se ti mozda ne zabavljas sa nekim calovim ortakom ili kolegom :?: :shock: :shock: :shock:

MA ni to nije nista.

Procitao sam u blicu mladic od 21 g. ubio svastiku (17) i njenog svalera (54).
Da,da,da,da sad sams e setio citao sam i ja to pre neki dan bas.Ali nisam obratio paznju uopste.Preko crne hronike samo predjem pogledom.Ali sad sam se setio da mi je mozak registrovao takav text.I secam se da sam pomislio u sebi vidi mala sto ima svalera :lol: :lol: :lol: Ali pazi moja jedna drugarica i to veoma dobra,pre par godina otisla je za London i ja kad sam bio kod njea ona se ladno zabavlja sa likom koji je bio negde 1950.godiste.To ti je tad bilo ona oko 21-22 a ovaj .... mislim nebrojano mnogo godina :lol: brate znas na sta to lici?ja sam hteo da im predlozi da izvrse kolektivno samoubistvo :evil: :lol: srecom vratio sam se kuci.
 
Incognito:
/troll on

sanja, molim te, za tvoje dobro i dobro svih na forumu - kupi vibrator!

Koliko mora zena da bude ogorcena i zavidna da progoni koga stigne... Prvo Princezu, pa Kapris, pa... Mislim stvarno! ... Je l' ti to neki fetis, ili tako popunjavas licnu sujetu?

/troll off

Again - godine nisu bitne!

koliko neko mora da bude iskompleksiran pa da svoj privatni zivot opisuje ovde a posle se stidi i ljuti,c,c,c... kad porastes, mozda shvatis, stvarno se ne palim na klince iz provincije i njihove komentare. prodji me se, sigurna sam da ces naci ovde jos neku tetu, bar da te nauci lepom ponasanju.
 
GORNJI MILANOVAC - U kući 70-godišnjeg Radovina Tošića u selu Mršelji, na obroncima Maljena, u četvrtak uveče bučno je obeleženo rođenje potomka. Tošić je već pradeda, a sada je dobio još jednog sina. U čačanskoj bolnici porodila se njegova skoro pola veka mlađa supruga, 27-godišnja Marijana.

Radovin je Beti rekao da za narednu nedelju, na Lučindan, planira krštenje. Sin će dobiti ime David. Radovin Tošić, koji je godinama radio u Belgiji, a sada je u penziji, pre dva dana je napunio 70 godina. U martu je dobio praunuka.

P.S.

Moj 1000-i post!

Masala!
 
Kazanova:
PLESsitnihDEMONA:
devojcica_20:
Ja 20, on 34. Meni idealno.
:shock: :shock: :shock: :roll: :roll: :roll: :shock: :shock: :shock: :o :o :o :shock: :shock: :shock: Ako je tebi idelano meni je jos bolje.Ali da se ti mozda ne zabavljas sa nekim calovim ortakom ili kolegom :?: :shock: :shock: :shock:

MA ni to nije nista.

Procitao sam u blicu mladic od 21 g. ubio svastiku (17) i njenog svalera (54).

Hahaha!
1. I da je caletov ortak ( a nije ni priblizno ), ne vidim kakve veze to ima (usput, mladji je od caleta 17 god).... :roll: :roll: :roll:

2. Sto me bre ljudi povezaste sa crnom hronikom? :roll: :shock: Nemoj da mi izmalerisete nesto, pobicu vas! :roll:
:P :D :D :wink:
 

Back
Top