Glas

Happiness..

Veoma poznat
Poruka
11.857
koliko je bitan i zashto?

jel vas odbija kreshtav glas kod devojke koja je recimo extra sega mega za vash pojam lepote ili ne? :rumenko:

shta je za vas sexy glas?

glupa tema a? al nije bila.. :rumenko:

mada ima neshto u tom glasu...

mislim da ne bih mogla da budem s tipom koji je sve super, al ima glas k'o seka Persa

vi?

zacrvenelo se od rumenki
:)
 
Poslednja izmena:
koliko je bitan i zashto?

jel vas odbija kreshtav glas kod devojke koja je recimo extra sega mega za vash pojam lepote ili ne? :rumenko:

shta je za vas sexy glas?

glupa tema a? al nije bila.. :rumenko:

mada ima neshto u tom glasu...

mislim da ne bih mogla da budem s tipom koji je sve super, al ima glas k'o seka Persa

vi?

zacrvenelo se od rumenki
:)

ja sam jednom telefonirala sa jednim covekom imao je jako erotican glas prestala sam sa tim telefoniranjem zbog mira mi a ni poruke vise ne saljem
 
meni su mnogi rekli da je bas sexi moj pravi bacvanski naglasak....meni ide na zivce :D.....ali, pomesano bosansko-slavonski je bas sexi.....pala sam, bukvalno, na intonaciju u kombinaciji sa predivnim umom....i nikad se necu oporaviti potpuno....;)
 
koliko je bitan i zashto?

jel vas odbija kreshtav glas kod devojke koja je recimo extra sega mega za vash pojam lepote ili ne? :rumenko:

shta je za vas sexy glas?

glupa tema a? al nije bila.. :rumenko:

mada ima neshto u tom glasu...

mislim da ne bih mogla da budem s tipom koji je sve super, al ima glas k'o seka Persa

vi?

zacrvenelo se od rumenki
:)

nevolem kreštavce:cool:
 
koliko je bitan i zashto?

jel vas odbija kreshtav glas kod devojke koja je recimo extra sega mega za vash pojam lepote ili ne? :rumenko:

shta je za vas sexy glas?

glupa tema a? al nije bila.. :rumenko:

mada ima neshto u tom glasu...

mislim da ne bih mogla da budem s tipom koji je sve super, al ima glas k'o seka Persa

vi?

zacrvenelo se od rumenki
:)

jao sto ja volim kod muskarca dubok glas...uh covece...mada sam bila sa deckom koji ima glas kao seka persa,nije mi to neka prepreka za vezu...dubok glas je povezan za vecom kolicinom testosterona i sa mizevnoscu...:D
 
koliko je bitan i zashto?

jel vas odbija kreshtav glas kod devojke koja je recimo extra sega mega za vash pojam lepote ili ne? :rumenko:

shta je za vas sexy glas?

glupa tema a? al nije bila.. :rumenko:

mada ima neshto u tom glasu...

mislim da ne bih mogla da budem s tipom koji je sve super, al ima glas k'o seka Persa

vi?

zacrvenelo se od rumenki
:)
Ako mi se svidja devojka onda me ne zanima da li iam krestav ili glas "ko iz bunara", to mi je totalno nebitna stvar ako nam je lepo...
Ljudi koji se hvataju za tako nebitne stvari kod ljudi su po meni licemeri, najbolja drugarica iz srednje koja mi je bila kao sestra (a i sada je hvala bogu) ima taj problem, naime ima malo grublji glas (kao muskarac ili starija zena, ne znam kako bas da obj.), i nerviralo me je sto je mnogo patila zbog toga :/
 
ne previše dubok, nikako piskav ... baršunast

ono na šta više obraćam pažnju je način na koji govori... ako je govor isprekidan, pun onog "oooovaj", ako reči teško izlaze, ako se muči da sastavi rečenicu, može da ima najjebozovniji glas na svetu, džaba mu ga
 
ne previše dubok, nikako piskav ... baršunast

ono na šta više obraćam pažnju je način na koji govori... ako je govor isprekidan, pun onog "oooovaj", ako reči teško izlaze, ako se muči da sastavi rečenicu, može da ima najjebozovniji glas na svetu, džaba mu ga

voila :-)

mene cak naglasak odbija plus kad se neko postapa i cesto koristi "like" i "you know"
 
koliko je bitan i zashto?

jel vas odbija kreshtav glas kod devojke koja je recimo extra sega mega za vash pojam lepote ili ne? :rumenko:

shta je za vas sexy glas?

glupa tema a? al nije bila.. :rumenko:

mada ima neshto u tom glasu...

mislim da ne bih mogla da budem s tipom koji je sve super, al ima glas k'o seka Persa

vi?

zacrvenelo se od rumenki
:)

nije glupo, glas je bas vazan, mislim vise kod muskarca kakav je, kod zene manje vise ne znam.
 
koliko je bitan i zashto?

jel vas odbija kreshtav glas kod devojke koja je recimo extra sega mega za vash pojam lepote ili ne? :rumenko:

shta je za vas sexy glas?

glupa tema a? al nije bila.. :rumenko:

mada ima neshto u tom glasu...

mislim da ne bih mogla da budem s tipom koji je sve super, al ima glas k'o seka Persa

vi?

zacrvenelo se od rumenki
:)


Za mene je seksi glas (naglasak) stara garda britanskog "received pronunciation" (RP) izgovora. Englezi su po tom pitanu najotmjeniji. Inace, svakodnevno u komunikaciji, obratim paznju na naglasak sugovornika. Sve ostalo je do dijalekta odnosno ortoepije (pravogovora) u okviru standarnog izgovota koji doduse rijetko ko prica u neformalnim situacijama. Fonetika, odnosno lingvistika moze dosta toga da objasni...

Sto se tice domace scene, pokojna spikerka Jelena Glisic je imala tehnicki dobar, a istovremeno seksi glas, bas ono trnci silaze niz kicmu kad prica...
Krestavi glasovi jednostavno iritiraju, tu nema erot'ke, ba!

Valentinov basso profundo (dubok, muzevan... a moze i Barry White:mrgreen:) je imao van filma izrazito erotican uticaj na zene, kaze se u popularnoj kulturi ali i socijalnoj antropologiji da je to, kao, jedan od najprivlacnijih muskih glasova koji totalno opusta...
Muskarac kad hoce da ostavi dobar utisak na svoje kolege, grupu kad radi prezentaciju ili, pak, kad hoce seksualno uzbudi zemsku... zatitrace malo glasne zice, da mu glas bude dublji, muzevniji, autoritativniji...
Nina Epton, cini mi se, pise da su jos drevni trubaduri koristili te fore...
 

Back
Top