Đelić: U Prištini spremaju lažno veselje

Neven13

Primećen član
Poruka
529
Đelić je za Radio-televiziju Srbije izjavio da se u Prištini već najavljuje „lažno veselje”, koje se priprema uz pomoću raznih marketinških agencija.

„Pripremaju slavlje da pokušaju na taj način da ubede svetsko javno mnenje da su pobedili, ali pobediti neće, jer su argumenti Srbije mnogo jači”, rekao je Đelić.


http://www3.serbiancafe.com/lat/vesti/3/76494/djelic-u-pristini-spremaju-lazno-veselje.html

Lazno veselje u laznoj drzavi...e svasta ces vidjeti od sipaca!! Mora da je Tachi otisao u Holivud na vjezbu laznog veselja.:hahaha::hahaha:
 
Mozda i ti uvjezbavas lazno veselje, pa ti krivo! :hahaha:Samo da znas .....ovo je takodje srpski forum i za tvoju informaciju zove se Krst-arica, a ne krizarica, polumjesecnica!:per:

A odatle vodi ime Krst-arica?

:rotf::rotf::rotf:

A ako je to srpski forum zasto na njemu ucestvuju i oni koji nisu Srbi..?
Idi na neke druge srpske forume pa vidi ima li drugih nacija osim Srba..
Krstarica jeste forim iz Srbije, ali ne iskljucivo srpski forum.
 
A odatle vodi ime Krst-arica?

:rotf::rotf::rotf:

A ako je to srpski forum zasto na njemu ucestvuju i oni koji nisu Srbi..?
Idi na neke druge srpske forume pa vidi ima li drugih nacija osim Srba..
Krstarica jeste forim iz Srbije, ali ne iskljucivo srpski forum.

Istom logikom je i dnevni avaz muslimanski forum ali ces i tamo naci ponekog zalutalog Srbina(kao sto si i ti ovde zalutala/o), pa po tvojoj logici, to nije iskljucivo muslimanski forum!! A sad na uvjezbavanje laznog veselja.:hahaha:

Procitaj moj avatar!:per:
 
Vidim da je uvjezbavanje laznog veselja u Crnoj Gori vec pocelo!!

40904065844719c6d5ca6f757629653.jpg
 
Znam ja mrko-gorce da ime nije zbog krsta ali posto znam da to nekrstenima smeta, onda sam to tako i napisao! Nego, kako ide uvjezbavanje u Crnoj Gori?? Kontam, vi ste ih priznali, pa je red da im pomognete u koreografiji.:hahaha:

Vidim da je uvjezbavanje laznog veselja u Crnoj Gori vec pocelo!!

40904065844719c6d5ca6f757629653.jpg

Naravno da ćemo da slavimo sa našom braćom
 
A gdje pise da se u Beogradu uvjezbava lazno veselje?? Fino ti pise gore da se vjezba odrzava u Pristini! :per:

Nije valjda da ce odluka MSP-a u Bgdu proteci nezapazeno ?! Valja se na vreme pripremiti...

http://1.***************/_NnIYQ0Oupyg/R78lXyyklyI/AAAAAAAAACY/1Y-bG9j9EA0/s400/kosovo_je_srbija_demonstracije_u_beogradu_povodom_odcepljenja_kosova+%281%29.jpg
 
Poslednja izmena:

Back
Top