Nije sve u jubavi,ima nesto i u lovi????

Ma lepo je imati pare ali udati se zbog njih! Bljak...
Jedna moja dobra drugarica samo o parama, markiranoj garderobi i ostalim stvarima, skupom namestaju, autu, kuci prica. Super je cura, ali par puta mi je rekla da joj je bitno koliko muskarac zaradjuje, koji posao ima... Mene to strasno nervira. :roll: :roll: :roll:
 
Ima nesto i u lovi...hm, kontradiktorno je u oba pravca. Imas mnogo love, nemas ljubav..nije sve u lovi, ima nesto i u ljubavi. Imas ljubav nemas para..tesko je, vecina parova tada zapadne u krizu, ali verujem da ako je ljubav jaka da je u stanju tu krizu da prezivi. U svakom slucaju, glasam za ljubav.
 
chokolada:
Ma lepo je imati pare ali udati se zbog njih! Bljak...
Jedna moja dobra drugarica samo o parama, markiranoj garderobi i ostalim stvarima, skupom namestaju, autu, kuci prica. Super je cura, ali par puta mi je rekla da joj je bitno koliko muskarac zaradjuje, koji posao ima... Mene to strasno nervira. :roll: :roll: :roll:
He,opshte je poznato da ne nosi odelo choveka vec chovek odelo :!:
 
Ana-Marija:
He,opshte je poznato da ne nosi odelo choveka vec chovek odelo :!:
Znam ja to, ali ajde ti dokazi takvim osobama. Naprimer prosli decko joj je bio automehanicar (zamisli te strahote :roll: ) i rekla mi je da joj to smeta. Na kraju su raskinuli zato sto se on ponasao kao seljacina (stvarno jeste), ali i dan danas prica kako je jadan zato sto je automehanicar. :shock: :roll:
A imala je jos nekog debila, bogatuna, gospodina jelte koji ju je lagao naveliko i nasoriko, pa i dan danas prica o njemu lepo zato sto on vozi porsea i nosi Armani. :roll:
Bas me nervira. :x :x :x

Samo da dodam: sa ovim prvim "jadom" joj je sexualni zivot bio strava, dok ovom drugom nije mogao ni da se digne. :lol:
 
Nina2:
Najbolje je kad se ima i jedno i drugo, a to nimalo nije nemoguce :wink:

nimalo nemoguce je dupla negacija, znaci, puno moguce. eh da ovo nije zemlja srbija jos bi i zvucalo istinito...
posto pare kvare ljude popularno je nemati ih i kleti se u vecnu ljubav. a kad ljubav prodje, pogledas ovamo i onamo, vidis nema vise ni ljubavi, ni para... i put preko trnja do zvezda ostane zauvek u trnju.
 
sanja:
Nina2:
Najbolje je kad se ima i jedno i drugo, a to nimalo nije nemoguce :wink:

nimalo nemoguce je dupla negacija, znaci, puno moguce. eh da ovo nije zemlja srbija jos bi i zvucalo istinito...
posto pare kvare ljude popularno je nemati ih i kleti se u vecnu ljubav. a kad ljubav prodje, pogledas ovamo i onamo, vidis nema vise ni ljubavi, ni para... i put preko trnja do zvezda ostane zauvek u trnju.

:cry: Totalno te kapiram. Ja eto imam tu..sad nazovi srecu (sreca je retko apsolutna) sto ne zivim u srbiji, pa mi je onda zaista moguce imati i jedno i drugo...
 
U danasnje vreme lepo je imati osobu koja moze da ti pruzi sve, ali bas sve, no to je naravno nemoguce... E sad, vecina devojaka nije spremna da bude sa nekim momkom koji ne zna da se snadje, tj. da ne zna da dodje na bilo kakav nacin do novca, nekim radom... S druge strane, nikada ne bih bila sa momkom koji je prebogat, tj. sa onim koji posecuje snobovska mesta, nosi markirana odela i sl. Ne kazem da me mozda on ne bi voleo, ali ne bih mogla da podnesem takvu napetost... Opet, ne bih mogla ni da budem sa osobom koja me neizmerno voli, a pri tom se ne bavi nicim i ne zaradjuje ni dinar... Jednostavno, ne volim nesposobne...

Ja glasam za zlatnu sredinu 8) , ali ipak vise cenim ljubav!!!

Ne volim krajnosti, pa tako ni novac bez ljubavi, a ni ljubav bez dinara (mislim bukvalno bez dinara) :wink:
 
josephin:
U danasnje vreme lepo je imati osobu koja moze da ti pruzi sve, ali bas sve, no to je naravno nemoguce... E sad, vecina devojaka nije spremna da bude sa nekim momkom koji ne zna da se snadje, tj. da ne zna da dodje na bilo kakav nacin do novca, nekim radom... S druge strane, nikada ne bih bila sa momkom koji je prebogat, tj. sa onim koji posecuje snobovska mesta, nosi markirana odela i sl. Ne kazem da me mozda on ne bi voleo, ali ne bih mogla da podnesem takvu napetost... Opet, ne bih mogla ni da budem sa osobom koja me neizmerno voli, a pri tom se ne bavi nicim i ne zaradjuje ni dinar... Jednostavno, ne volim nesposobne...

Ja glasam za zlatnu sredinu 8) , ali ipak vise cenim ljubav!!!

Ne volim krajnosti, pa tako ni novac bez ljubavi, a ni ljubav bez dinara (mislim bukvalno bez dinara) :wink:

Nista nije nemoguce...ok, sem ako ne zivis u srbiji :roll: I nadam se da ovim ne aludiras na to da je muskarac taj koji uvek mora da devojci pruzi sve u finansijskom smislu.
 
Nina2:
I nadam se da ovim ne aludiras na to da je muskarac taj koji uvek mora da devojci pruzi sve u finansijskom smislu.

Naravno da ne!!! Rekoh da volim zlatnu sredinu u svakom pogledu!!! Nikada ne bih prihvatila cinjenicu da budem na 'grbaci' svoje voljene osobe. Podrzavam ono - sve sto je moje to je i tvoje i obrnuto i ZAJEDNO SMO I LEPSI I JACI :wink:

Samo i sve zajedno!!! :!:
 
josephin:
Nina2:
I nadam se da ovim ne aludiras na to da je muskarac taj koji uvek mora da devojci pruzi sve u finansijskom smislu.

Naravno da ne!!! Rekoh da volim zlatnu sredinu u svakom pogledu!!! Nikada ne bih prihvatila cinjenicu da budem na 'grbaci' svoje voljene osobe. Podrzavam ono - sve sto je moje to je i tvoje i obrnuto i ZAJEDNO SMO I LEPSI I JACI :wink:

Samo i sve zajedno!!! :!:

:!: :D
 
Moje iskustvo: ljubav bez para-teško, a pare bez ljubavi-Ok. Neki primeri iz moje okoline dobrih veza i brakova koji se zasnivaju na velikoj količini para ,je da su tu svi zadovoljni. Ona kad se iznervira ode kod kozmetičara da se smiri, ili kupi gomilu garderobe i slično. On nađe ljubavnicu pa je i njemu Ok, a ženu pošalje na ekskluzivno letovanje, pa svi zadovoljni. A oni siromašni se koliko god se voleli počinju svađati zbog nedostatka novca pa se ubrzo veza pretvori u pakao. Lično, još uvek nisam prihvatila u duši, ali ovo mi je zaključak mozga.
 
drago mi je da ste se odazvali na temu, mada smo ocigledno svi u dilemi koja je kombinacija najbolja-stvarno me zanima da li se ljubav istopi pred siromastvom ili se istopi zato sto nema vecne ljubavi(to jos ne znamo)i da li ljubav moze da se pojaca izvesnom kolicinom novca???
razlog zasto o tome intenzivno razmisljam je razgovor sa mojm prijateljicom koja zivi u NY i koja je rekla sledece:"amerikanke uopste nisu glupe zene, one se ponasaju po onoj "use it and lose it" i super ima je-udaju se za bogatog cicu, maprave sa njim decu i sahrane ga za par godina a zenama ostanu pare i deca".
A ja sam rekla da ja ipak volim da budem sa nekim do koga mi je stalo+ja jos zivim u srbiji!!!-pa sam verovatno njoj ispala glupa i staromodna,i da ne mogu da slusam nekog drkosa kako mi maltene naredjuje samo zato sto ima vise para od mene-na sta je ona odgovorila:"pa da bolje da slusas nekog drkosa bez kinte u dzepu kako ti sere pa ces biti srecnija:)" :!: :!: :!:
 
Azdajice, tvoja prijateljica je potpuno u pravu! To je racionalno razmisljanje. Ja sam malo manje ekstremna, pa tako ne bih isla u tu krajnost, ali ko moze tako, skidam kapu!

U stvari, dosla sam do zakljucka da uopste ne uzimam u razmatranje muskarce koji ne zaradjuju solidno. Cak me ni podsvesno ne moze privuci muskarac (pa bio on Apolon, sarmantan i imao sve ostale atribute), ako je neki goljo.
 
imala sam i ljubav bez para i pare bez ljubavi i nijedna kombinacija nije uspela jer nisam mogla da budem potpuno srecna.e sad imam ljubav i pare(ne preterano al dovoljno da kupujem poneku firmiranu stvar jedem po restoranima i sl.) i tek sad sam srecna jer mi ne fali nista.znaci i jedno i drugo.naravno ne zivim u srbiji
 
josephin:
Nina2:
I nadam se da ovim ne aludiras na to da je muskarac taj koji uvek mora da devojci pruzi sve u finansijskom smislu.

Naravno da ne!!! Rekoh da volim zlatnu sredinu u svakom pogledu!!! Nikada ne bih prihvatila cinjenicu da budem na 'grbaci' svoje voljene osobe. Podrzavam ono - sve sto je moje to je i tvoje i obrnuto i ZAJEDNO SMO I LEPSI I JACI :wink:

Samo i sve zajedno!!! :!:

I to je isto sustina mog razmisljanja.
Nikad se ne bih mogao zaljubiti u devojku bez ambicija i mogucnosti da ih ostvari.
Mada nikad ne reci nikad
 

Back
Top