Oriflame i Avon

najbolji mlm sistem www.scnetsrbija.com nista ne prodajes i dalje kupujes sve sto i svakog dana kupujes (ne u prodavnici na 10 metara od tebe nego odes 50 metara dalje) a dobijas povrat novca.... + mogucnost karijere , ubedljivo najjaci sistem nagradjivanja.... dalje necu pricati ima ovde onih koji misle da se nista ne dobija iz ovoga...
 
najbolji mlm sistem www.scnetsrbija.com nista ne prodajes i dalje kupujes sve sto i svakog dana kupujes (ne u prodavnici na 10 metara od tebe nego odes 50 metara dalje) a dobijas povrat novca.... + mogucnost karijere , ubedljivo najjaci sistem nagradjivanja.... dalje necu pricati ima ovde onih koji misle da se nista ne dobija iz ovoga...

Koja je razlika izmedju prodajes i kupujes??:eek:
 
Kineske djakonije ne truju mrave:per: a i nemas onaj vonj koji daje tvoriflame. Ako vec placam uzecu neki pravi brend.Nivea,Garnier, LOreal, a ne vase izvikane djakonije.:hahaha:

Ti si definitivno bolesnik, ko te tera bilo sta covece-siroko ti polje......................... Jedino nikako da se dogovoris, dali ti nevaljaju proizvodi, ili bese mlm, ili sto je Miskovic zastupnik za Niveu i skoro sve ostalo na nasem trzistu, ili Dinkic sto te ispalio za 1000e pa moras da sljakas trecu smenu?
 
Miskovic nije uzeo da zastupa TvOriflejm i SmrdAvon:per: jer nije uclanjen u vasu svetsku trgovacku mrezu....:per: skuplja jos poene:hahaha:..Da ti odgovorim na drugi deo pitanja ne valjaju vam ni proizvodi ni mlm preko kojeg se ti vasi skrljoni proizvodi rasturaju.A vi radite pet smena i opet nemate nista :hahaha: Mladja Dinkic je tipican MLM varalica.:super:
 
kazem da licno kao clan nemoras da prodajes konkretan proizvod.... a vec ako kupujes nesto (cigare,hleb,mleko,gorivo) sto sigurno svakog dana radis dobijes povrate novca.... kapish?:roll:

Kapish, ides u odredjene radnje i kupujes po cenama u toj radnji ( verovatno je nesto skuplje nego u megamarketima ), i imas od svake te prodaje 0,05%! Da li sam kapish?
 
http://www.scnetsrbija.com/partneri.php

za sada 331 svakim danom sve vise...kazi gde ti kupujes svaki dan hleb ,mleko pa ako znas gazdu javi pomoci cu ti da ga ubacimo i da ti daje popust... jednostavno prosto.... za ukljucenje ti se nista ne trazi...

Hleb uglavnom pravimo u pekacu( zbog aditiva) kad vec pitas, inace uglavnom se snabdevamo u megamarketima-Metro, Miskovic i Rodic, zavisi, a necu valjda sedati u auto i ici par kilometara da bih kupio par namirnica ili potrepstina bas u vasoj prodavnici za 0,5% provizije??
 
Hleb uglavnom pravimo u pekacu( zbog aditiva) kad vec pitas, inace uglavnom se snabdevamo u megamarketima-Metro, Miskovic i Rodic, zavisi, a necu valjda sedati u auto i ici par kilometara da bih kupio par namirnica ili potrepstina bas u vasoj prodavnici za 0,5% provizije??

Joooj, dokle cu da objasnjavam... - poenta toga i zdravog zivota i jeste u tome, da se sto vise seta (idealne su prodavnice na drugom kraju grada) i da se poklanja i drugima, ne samo da gledate sami sebe i svoj interes...
 
Joooj, dokle cu da objasnjavam... - poenta toga i zdravog zivota i jeste u tome, da se sto vise seta (idealne su prodavnice na drugom kraju grada) i da se poklanja i drugima, ne samo da gledate sami sebe i svoj interes...

Zato mozes da kupis patike ili cipele uz put! Zokinjo, nemoj odmah da gledas primer televizora 107cm, nego izracunaj koliko zaradis na prosecnu kupovinu 500-1000din.?
 
Bavila sam se i jednim i drugim.
Avonom sa 13 godina bukvalno,oriflejmom pre par meseci.
Avon mi je isao relativno dobro,u Oriflejm sam bila skoro prinudjena da se ukljucim.
U skladu sa tim,porudzbinu nisam imala za tih sto bodova,ali je ambiciozni konsultant rekao da ce mi dodati robu za 2 hiljade,uz obecanje da cu moci njoj da je prepustim ukoliko ne uspem da je prodam.
Tih 2 000 dinara se pretvorilo u 5000,jer neki proizvodi nisu prosli,pa je ona to nadoknadila.
Uglavnom,ostala asm u minusu nekih 3000 dinara,jer zaista nisam tip coveka koji ce da vuce za rukav druge,a konsultant me je fino iskulirao kad sam mu donela robu da je proda.
Uglavnom,ljudi na vrhu piramide moraju biti bezobzirni,toliko bezobzirni da ce raditi na stetu 17godisnjakinje,da bi sebi obezbedili hiljadu dinara vise prihoda,ili koliko vec,a opet biti jedna od osoba kojima je nemoguce reci ne,i koje deluju kao najfinije osobe na svetu.
Samo takvi uspeju u takvom nacinu poslovanja.
 
Bavila sam se i jednim i drugim.
Avonom sa 13 godina bukvalno,oriflejmom pre par meseci.
Avon mi je isao relativno dobro,u Oriflejm sam bila skoro prinudjena da se ukljucim.
U skladu sa tim,porudzbinu nisam imala za tih sto bodova,ali je ambiciozni konsultant rekao da ce mi dodati robu za 2 hiljade,uz obecanje da cu moci njoj da je prepustim ukoliko ne uspem da je prodam.
Tih 2 000 dinara se pretvorilo u 5000,jer neki proizvodi nisu prosli,pa je ona to nadoknadila.
Uglavnom,ostala asm u minusu nekih 3000 dinara,jer zaista nisam tip coveka koji ce da vuce za rukav druge,a konsultant me je fino iskulirao kad sam mu donela robu da je proda.
Uglavnom,ljudi na vrhu piramide moraju biti bezobzirni,toliko bezobzirni da ce raditi na stetu 17godisnjakinje,da bi sebi obezbedili hiljadu dinara vise prihoda,ili koliko vec,a opet biti jedna od osoba kojima je nemoguce reci ne,i koje deluju kao najfinije osobe na svetu.
Samo takvi uspeju u takvom nacinu poslovanja.

Jos jedan primer kad naletis na nekog idiota(sponzora) koji nema veze sa poslom, mada i sama si kriva. Prvo, koji ti je bio motiv da se ukljucis? Ko te tera da uzimas za 100bp-a, koji ti je motiv, da zadovoljis sponzora koji te posle kulira ili da bi dobila neke poklone?? Da se taj razume nesto u posao objasnio bi ti i da ovde nema piramide i nebi uvodio 17-godisnjake u posao jer sa njima nema ozbiljnog posla!
 
Poslednja izmena:
Zato mozes da kupis patike ili cipele uz put! Zokinjo, nemoj odmah da gledas primer televizora 107cm, nego izracunaj koliko zaradis na prosecnu kupovinu 500-1000din.?

na prosecnu kupovinu od 1000 dinara ja cu kroz 3-5 godina ako naravno trosim toliko svaka 2-3 dana vratiti 80% tog novca tacnije to dodje 800 dinara...i da je samo 10% ako sad imam 19 za nekih 10 godina da mi se od svega sto sam kupio (ne racunam struju,vodu i grejanje) vrati samo 10% mislim da to nije mala suma novca.. da ne kazem da vec sad imam prihode iz binarnog sistema (koji verovatno ne kontas jer ni ne zelis ) za tih 0.5% sto pricas cu dobiti od svakog kog ja registrujem a on onda kupi nesto... al ok nisam ja u SCnetu zbog toga. Znam ja da je tesko promeniti svest ljudi da ode 50 metara dalje do radnje koja je firma partner. al ne brini bice uskoro i taj neki tvoj market... *** sad dal maxi tesko Miskovic to prodaje kolko sam cuo....Ako je bilo u Madjarskoj bice i kod nas nisu oni nista bolji... Al poenta moje price je bila da je ovo najposteniji MLM gde nemoras da ulazis sa parama ako neces , a dobijaces popuste i imas mogucnost da zaradis tih 0,5% kad vec ukljucis nekog... A ne da moras da kupis 55 krema da bi dobio 55 poena pa da onda tvoj prijatelj isto kupi nesto sto do juce nije ni znao da mu treba da bi ti opet dobio poene i tako u krug...
 
Ukrao si temu ljudima, reč je ovde o Oriflame i Avon. Zbog takve alavosti i nekulture ljudi vas i ne vole.

Inače, pohvalno je što ste objavili spisak partnera ali opet preteruješ. Pregledao sam prve 3 strane sa partnerima i nisam video ni jedan str mešovite robe. Verovatno se kasnije pojavljuje neki ali koliko ih ima u celoj Srbiji? 3? 4? Ne ide se znači 50 metara dalje nego će neki ići 50km dalje za hleb i mleko. I ne pričaj da će za cigare neko da ti da 5% popusta kad im ni marža nije tolika na akciznu robu. Drugo, neka mi je taj str i bliži, ako je voda kod njega 80 dinara a u Tušu (recimo) 60 (što je veoma čest slučaj) ja sa tih 5% opet dajem više nego u supermarketu.
 
Ukrao si temu ljudima, reč je ovde o Oriflame i Avon. Zbog takve alavosti i nekulture ljudi vas i ne vole.

Inače, pohvalno je što ste objavili spisak partnera ali opet preteruješ. Pregledao sam prve 3 strane sa partnerima i nisam video ni jedan str mešovite robe. Verovatno se kasnije pojavljuje neki ali koliko ih ima u celoj Srbiji? 3? 4? Ne ide se znači 50 metara dalje nego će neki ići 50km dalje za hleb i mleko. I ne pričaj da će za cigare neko da ti da 5% popusta kad im ni marža nije tolika na akciznu robu. Drugo, neka mi je taj str i bliži, ako je voda kod njega 80 dinara a u Tušu (recimo) 60 (što je veoma čest slučaj) ja sa tih 5% opet dajem više nego u supermarketu.

pa aj ti odjednom stvori 10 000 prodavnica .. za nesto je potrebno vreme al ako je u Madjarskoj bilo oko 5000 prodavnica mesovite robe sto ne bi bilo i kod nas? i da je negde jeftinije 10-20 posto vise se isplati uzeti to skuplje jer ce ti se vratiti 80% al ok to je sad matematika ako oces da razumes to onda ces barem malo pogledati sajt. ja nisam uzeo ovde temu nikome samo sam reko da se zna koji je najbolji mlm.. toliko
 
Ukrao si temu ljudima, reč je ovde o Oriflame i Avon. Zbog takve alavosti i nekulture ljudi vas i ne vole.

Inače, pohvalno je što ste objavili spisak partnera ali opet preteruješ. Pregledao sam prve 3 strane sa partnerima i nisam video ni jedan str mešovite robe. Verovatno se kasnije pojavljuje neki ali koliko ih ima u celoj Srbiji? 3? 4? Ne ide se znači 50 metara dalje nego će neki ići 50km dalje za hleb i mleko. I ne pričaj da će za cigare neko da ti da 5% popusta kad im ni marža nije tolika na akciznu robu. Drugo, neka mi je taj str i bliži, ako je voda kod njega 80 dinara a u Tušu (recimo) 60 (što je veoma čest slučaj) ja sa tih 5% opet dajem više nego u supermarketu.

To sam vec rekao, nemaju 5 str-a u celom Beogradu a obicno u privatnim prodavnicama "udaraju po usima". Pusti tu pricu 80% kad je sve skuplje 20, 30, 40%.
 

Back
Top