Oriflame i Avon

Sistem zasnovan na duplikaciji jeste piramida i to najekstremniji oblik piramide.

Do 1950. godine Srbija je bila pretezno agrarna zemlja pa je poslovica nastala u duhu tog vremena danas bi verovatno drugacije glasila ali bez obzira njena sustina je ista bez rada nema ni napretka u karijeri. Slobodno mozes navesti zemlju u kojoj bar 5-10% stanovnistva zivi od prodaje proizvoda na mlm osnovi.

Pogledah tvoje ranije poruke i vidim da si prosao kroz bar 3 mlm sistema u prethodne dve godine. Pre dve godine si prodavao neko cudotvorno bilje pribavljeno iz Rusije, internet stranica nije aktivna izgleda da se firma raspala. Onda si presao na online kockanje, a zatim u Herba Life sada si izgleda u Oriflame-u zaboravih da si u medjuvremenu obucavao neke lidere, hitno ti je trebalo 10 komada kao da su u pitanju krompiri, a ne ljudi takav si oglas postavio.

Daj covece, vidim da si bas potrudio oko mene, da radis nesto pametno u zivotu gde bi ti bio kraj? Radim jedan jedini posao skoro 10god, onaj sajt sam dao za prijatelja iz Rusije, nemam nikakve veze sa tim i mislim da kompanija postoji i dalje u Srbiji. Igrao sam backgammon i sah, ali ne u pare, pricas gluposti, imam malo vise slobodnog vremena za razliku od vecine i mogu nekim hobijem da se bavim za razliku od vecine. Danas te nesto nije bilo, verovatno si ove nedelje druga smena? i da, gde nadje herbalajf? njega sam pio pre par godina ali njihov mlm nikad nebih radio, kod njih se ulazu pare-i to ne male! Nisam ja otvorio temu, uzgred budi receno...
 
Nisu skupe, nego kvalitetne! Mnogo je i 100din. ako neznas da objasnis nekome kako ce delovati. Zato imas kod Bojane besplatne obuke na nivou kompanije!




Hvala ti na informacijama, u principu si mi potvrdio ono sto sam sumnjala, a to je da moras da budes jedan od prvih koji ce plasirati proizvode da bi bio uspesan u prodaji.
Sto se tice potrosacke grupe, sve se pocinje sa nekim blizim clanovima familije i ljudima iz okoline, a posle je sve stvar preporuke, s tim sto danas ima mnogo distributera, pa je teze ostvariti dobru prodaju.
Ali za cene se ne slazem, jer ja stojim iza toga da su im cene za krajnje potrosace preskupe. Ne govorima o nekim kvalitetnijim kremama pošto ih nisam koristila, uzecu za primer obicnu sminku gde postoje maskare i po 600,00 dinara, ili senke ili neke druge stvari koje se mogu naći za mnogo jeftiniji novac. Inace skrenucu ti paznju da su se, bar ovi moji promoteri, hvalili nizom cenom u odnosu na ostale proizvodjace.
 
problem je sto ovde nema para...nema Srbe vise zasta pas da ujede,i sad,im je svako grozdje kiseloi
Svesni su da su svojim (ne)delanjem stigli ovde gde su,i sada im je sve lose,ne valja,smrdi itd itd
A da imaju para ko u Titovo i Antino vreme,kupovali bi,cisto da kupe...cak i cipele tri broja vece,cisto jer su bile jeftine na rasprodaji;)

Osnovna karakteristika prostog,nepismenog i zavidnog naroda,kojem je glavna logika,da komsiji crkne krava,kad vec moja ne daje mleka
A osnovna vodilja u zivotu im je,srce hoce a d.p. klokoce

Nemaju para za nesto,sto bi mozda i kupili,a onda se brane mehanizmom,to je lose,to je prevara to je zlo i naopako

a ovamo,trose pare na kladionicu,duvan,alkohol....jedni su od vodecih potrosaca u SVETU sa ovim porocima....te mi nije jasno,kako tako jedna puritanska nacija,naseda na prevare tipa kladionica a pogotovo,duvanska industrija

Znaci....MLM.....mozda jeste zaludno,ali prevara nije
svi znamo sta je prevara...kad ti neko uzme pare i neda nista zauzvrat...ili da neki soder
Ovi to definitivno ne rade,jer logika mi govori,da rade,propali bi,a oni jos plivaju
No,ko to radi,rade zene,koje rade u firmama od 7-15h i to im je dopunsko zezanje,nikako neko ko bi hteo da zivi od toga,jednostavno,nemoze se ziveti od te sitne prodaje u zemlji koja nema para
znaci,ona dodje na posao,popije kafu,nasminka se,onda razmakne kucacu masinu iz 1982,i gomilu papira te prostre lakove,karmine,brushaltere i pozove preko telefona,sve lokale,ostalih kancelarija,da raznorazne mirke,savke,stevke,ljubinke,darinke,jovanke i ostale,dodju da vide sta je u ponudi
i tu onda neko nesto i kupi

Zasto....jer je jeftinije od butika,a opet kvalitetnije od ulicne tezge

Ja se bojim,braco forumasi,da ste predugo zatvoreni u vasim sobama pred racunarima,te ne znate situaciju u zemlji bas...cak ja koji sam u pizhdi matherini,znam bolje od vas tamo,lokalaca

Stoga,sta je lose u tim lakovima,trebalo bi zene da kazu,a ne Uragan
Jel kvalitet ispod proseka??? jel kvalitet neadekvatan ceni??? jer kolicina neadekvatna ceni??
jel neko uslovljen kupovinom???

a ti sto bi da rade prodaju...a nemogu...nije kriv ni ori flejm,ni multi level...vec to sto u zemlji nema zasta pas da ujede raju,i onda ni to ne ide....to je pilo vodu kasnih 90-tih i ranih 2000-tih,sada ni to vise nemoze da prodje

jednostavno,sa platom od 10-12.000,ko ce da ti kupi lak od 500 din

jel

Потписујем.
Генерално и даље влада велико незнање међу људима у Србији. Лакше је наћи изговор него нешто научити.
...или од некога научити...
 
Nije ucenje svakodnevno slusanje svakojakih papagajskih MLM prica kojekakvih akvizitera koji nas opsedaju, Naprotiv ucenje je kad ih spremno docekas sa metlom onako na vratima, on zausti da ti pocne svoje trabunjanje a ti sa metlom tras.....:per::hahaha::rotf::super: odmah ga naucis da ne pokusava da te davi i obmanjuje.
 
Nije ucenje svakodnevno slusanje svakojakih papagajskih MLM prica kojekakvih akvizitera koji nas opsedaju, Naprotiv ucenje je kad ih spremno docekas sa metlom onako na vratima, on zausti da ti pocne svoje trabunjanje a ti sa metlom tras.....:per::hahaha::rotf::super: odmah ga naucis da ne pokusava da te davi i obmanjuje.

Jel to ono kad neko pridje kontejneru sa kesom punom djubreta a ti ga mlatnes metlom, uz konstataciju:" ti mora da radis prevarantski mlm, cim kasis sa bacanjem djubreta", i nastavis da cistis ulicu, i bacujes milion smajlija! umetnicka dusa.
 
Evo prskao sam i psa sa tim dezodoransom i mogu vam reci da se i buve tamane sa njim.Bio bi odlican proizvod samo kad bi jos i mirisao pristojno, ali tu su zatajili brate ubija neka otuzna vonj posle par sati kad se sa njima naprskas, smrdis uzasno.
 
Evo prskao sam i psa sa tim dezodoransom i mogu vam reci da se i buve tamane sa njim.Bio bi odlican proizvod samo kad bi jos i mirisao pristojno, ali tu su zatajili brate ubija neka otuzna vonj posle par sati kad se sa njima naprskas, smrdis uzasno.

Bilo bi lepo da se covek ponekad i istusira a ne samo da prska bezveze, mada sam ubedjen da ti nisi nikad kupio Oriflame parfem ili dezodorans!
 
Dezodoransi su im super sa njima sam sve mrave potamanio u stanu, a dobri su i za skidanje kamenca sa slavina.



Da i to je interesantno - predstavljaju proizvode kao prirodne, ali ja misllim da je vecina proizvoda cista hemija. Imamo, recimo onaj sapun ,,Med i mleko" sa kojim se mogu skidati fleke. Mislim sapun odlicno skida fleke, ali malo mi je nelogicno da to bude 100% prirodan proizvod. Ista stvar i sa ružom za ,, povećanje" usana. On pomalo pecka, i to je, po meni, znak da je to čista hemija. Ima jos proizvoda, ali ne mogu trenutno da se setim.
 
Da i to je interesantno - predstavljaju proizvode kao prirodne, ali ja misllim da je vecina proizvoda cista hemija. Imamo, recimo onaj sapun ,,Med i mleko" sa kojim se mogu skidati fleke. Mislim sapun odlicno skida fleke, ali malo mi je nelogicno da to bude 100% prirodan proizvod. Ista stvar i sa ružom za ,, povećanje" usana. On pomalo pecka, i to je, po meni, znak da je to čista hemija. Ima jos proizvoda, ali ne mogu trenutno da se setim.

Pecka zato sto ima u sebi hijaluronsku kiselinu! To je supstanca koju imamo u sebi i ona je prirodna. Kad se ozaris na koprivu imas reakciju a nije nikakva hemija. Oriflame ima mnogo biljaka koje su organski odgajane i naravno da nepise napamet natural swedish cosmetics!! Evo spot za ruz
. Za 10g. nisam cuo da sapun skida fleke?? Mozda je sapun od hemijskog meda!? Uostalom da je hemija u pitanju ljudi bi dobijali alergije-a toga apsolutno NEMA!
 
"Kad se ozaris na koprivu imas reakciju a nije nikakva hemija"
hahahahahhahahahaha
Ti polupismeni likovi svašta pišu kontakt sa koprivom je hemiska reakcija .Konsultuj udžbenik za 8 razred hemije .
Druga stvar o proizvodima Avona i Orišlajma ,najbolje piše Nemački biltiten potrošača .Na nezavisnom testiranju većina Avoni Orišlajm proizvoda je po kvalitetu ispod cene koja se za njih plaća .
Oni su sertifikovani samo za ispiranje mozgova i širenje MLM .Dajte prestanite da uvaljujete nešto što je preskupo budite realni
 
Sapun fenomenalno skida fleke, probaj. A ne verujem da obični sapuni koji skidaju fleke mogu biti izradjeni od prirodnog materijala.

Kazem ti da je od hemijskog meda i mleka, zato skida! Za ruz mi nista neodgovori? Nostradamus ne zanima me Avon i nemozes da ih trpas u isti kos sa nama ni po jednom osnovu, nego daj molim te da se i ja malo prosvetlim, pusti link tog nezavisnog istrazivaca!
 
"Kad se ozaris na koprivu imas reakciju a nije nikakva hemija"
hahahahahhahahahaha
Ti polupismeni likovi svašta pišu kontakt sa koprivom je hemiska reakcija .Konsultuj udžbenik za 8 razred hemije .
Druga stvar o proizvodima Avona i Orišlajma ,najbolje piše Nemački biltiten potrošača .Na nezavisnom testiranju većina Avoni Orišlajm proizvoda je po kvalitetu ispod cene koja se za njih plaća .
Oni su sertifikovani samo za ispiranje mozgova i širenje MLM .Dajte prestanite da uvaljujete nešto što je preskupo budite realni

Citao sam da su ih uvrstili u nizu klasu po kvalitetu od vecine kineskih djakonija koje kostaju desetostruko manje, dakle prevara je po pitanju cene, ali ne da truju mrave pa to je cudo ne moze im prici ni jedan Kineski dezodorans, a slavine sam zeznuo jer su mi upropastili hrom previse je agresivna ta hemija sa kojom pune dezodoranse.
 
Citao sam da su ih uvrstili u nizu klasu po kvalitetu od vecine kineskih djakonija koje kostaju desetostruko manje, dakle prevara je po pitanju cene, ali ne da truju mrave pa to je cudo ne moze im prici ni jedan Kineski dezodorans, a slavine sam zeznuo jer su mi upropastili hrom previse je agresivna ta hemija sa kojom pune dezodoranse.

Vidi se da koristite kineske "djakonije", za vas i nije bolje
 

Back
Top