Oriflame i Avon

bivsi03 moram da odgovorim na tvoju poruku. Ovako ja sam unit leader vec 3 god u Avonu,i znam kako se racuna provizija,imas odredjene izvestaje i vidis koliko ti je plata na osnovu grupe. Drugo,za reklamacije nije istina da proizvod ne moze da se vrati,ja sam radila svojim korisnicima reklamacije i upucena sam dosta u to. Naime,moze se raditi umanjenje fakture ako se ne zeli proizvod isti. Posebno za ovaj deo moram da se nadovezem da ne vracaju novac sto nije istina. Mojoj saradnici sam uradila reklamaciju za jednu torbu,i umanjen joj je bio racun za taj iznos..Tako da bih te zamolila da ne siris neke stvari koje nisu istinite za ovu kompaniju. A ovaj deo tek nije tacan menadzeri cesto dopune vase narudzbine,meni niko ne dopunjuje porudzbinu,ni mojim saradnicima...A ti si kao korisnik,posebno sto si toliko dugo radio trebao da naucis sam da pustas svoju porudzbinu putem neta. Ne moze to jedan clan,da tako kazem da ne zna..Prete sudom,i kamatama ukoliko se dug ne plati mnogo duze vremenski od predvidjenog roka placanja..Nije mi jasno da nekom nije dosta 2 nedelje da plati svoj racun.
 
I ja se bavim Avon-om,koordinatorka sam vec neko vreme, Avon dama duze vreme i zaista sam zadovoljna,a isto tako i moje saradnice koje sam uclanila. :) Ako neko ima neko pitanje ili zeli da se uclani,slobodnoneka me pita.
 
Oriflame sam probala da prodajem iz dosade, i nije bilo sanse, nudila sam ljudima da porucuju sa mojim popustom, a moji kupci su i dalje ostali verni Avon-u... Avon dama sam vec godinu i po dana, i trenutno radim na tome da postanem Unit Leader. :)
 

Back
Top