Omiljeni gren slem turnir?

Vas omiljeni gren slem turnir?

  • Australian Open

  • Roland Garros

  • Wimbledon

  • US Open


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
USO...atmosfera je uvek opustena, nema davljenja oko tradicije, ko ce bolje startovati, da li ce Nadal odbraniti, da li ce Fed osvojiti, o tome verovatno razmislja samo Vilander i po neki zagrizeni fan...
imam utisak i da teniseri uzivaju u ovom turniru bas zbog te neopterecujuce atmosfere...
 
Smatram da je RG, najzanimljiviji turnir, prvenstveno zbog toga sto volim sljaku, najljepse mi je gledati tenis na sljaci, nekako vise borbe za svaki poen.
Taj turnir ima neku extra energiju, dodatnu tenziju.... koju jednostavno ne vidim na drugim turnirima.
 
Vimbldon mi je suvise ustogljen, Svi moraju da budu u belom, to me malo smara... ta tradicija, mada priznajem ima nesto i u tome, ali nisam trenutno u tom fazonu.
Volim da gledam ``opustene`` turnire tipa US Open, pa i Rolan Garos, svaki na svojoj podlozi ima specificnu car.
Ipak prednost dajem Parizu, najvise zbog vremenske razlike, ali dok sam bila u Americi, najvise sam volela da gledam tenis na americkom kontinentu.
 
images
 
Da, tu si sigurno u pravu da je atmosfera opustenija mada znamo da nekada takva atmosfera zna da uljuljka velike igrace koji su navikli da igraju pod velikim pritiskom kao Endi na Wimbldonu,Nadal na Rolan Garosu,Djokovic na Australian openu jer su navikli da su oni favoriti na tim turnirima i ne smiju da kiksaju.
 

Back
Top