koja je ovo ptica?

Tsuymish

Buduća legenda
Poruka
31.402
ljudi nasli mlado,ispalo iz gnezda....i ne znaju cime da hrane i sta da rade

6e0sac.jpg
 
Hahahaha a ja reko nesto ko zna sta.... To ti je tuko obican golub ,prolan ,sto bi rekli , baci bre to ,vidis da je bolestan ima difteriju. dve- tri nedelje star moze hrana za odrasle sitno zrnevlje psenice sad ima skoro poznjevene malo nek stoji u vodi i to je to ,ako povrati onda vratis na meksu- samesas dvopeka i mleka u ustima ispljunes i hranis ga pincetom stavi u posudu prekrupe s malo kostanog brasna pa pustis kad sam pocne da kljuca.
 
Poslednja izmena:
Hahahaha a ja reko nesto ko zna sta.... To ti je tuko obican golub ,prolan ,sto bi rekli , baci bre to ,vidis da je bolestan ima difteriju. dve- tri nedelje star moze hrana za odrasle sitno zrnevlje psenice sad ima skoro poznjevene malo nek stoji u vodi i to je to ,ako povrati onda vratis na meksu- samesas dvopeka i mleka u ustima ispljunes i hranis ga pincetom stavi u posudu prekrupe s malo kostanog brasna pa pustis kad sam pocne da kljuca.

Ха смешно је за ово што не знамо која је птичица :mrgreen::lol:

Него друже па што да због тога што је болесна птица да је баци ? Хвала Богу, има добрих људи који ће и болесне животиње да хране и лече. Бог их благословио.
 
a po cemu se vidi da ima difteriju?
mislim,meni na slici ne deluje da mu fali nesto a i inace se u ptice ne razumem preterano
ako ne vidim da kunja ili neki drugi ocigledan znak,ja pojma nemam da joj nesto fali

P.S. osoba kod koje je bio ptic je javila da je ptic uginuo
 

Back
Top