Lea Kis

TheMicolino

Početnik
Poruka
45
Veoma inspirativna gospodja koja mi svaki put kada se nasmeje digne kosu na glavi..Izjavila je za neke novine da kada nekome da se osveti,da ga pozove u emisiju i da ga ignorise..:dontunderstand: I don't know ! Zanima me sta vi mislite o njoj..:think:
 
haha ima iritirajuc glas onako piskav smuci mi se,jos njen smeh..:roll:

negde sam procitala da je rekla da ima takav glas (krestav) jer se stalno nadvikuje sa gostima.
 
Jednom je rekla da MNOGO toga glumi u emisiji.A inače uživo nema onaj iritantan glas...Šta reći još jedna provokacija u vizuelnom i audio formatu za one kojima je malo mozga još ostalo...
 
Nije mi jasno gde nalaze takve kreature i ona alimpic sto vodi svet neki k..odakle im ideja da ih narod voli kad nema tu nista originalno..dovedes razne shushe i postavljas debila kompromitujuca pitanja..zasto ne daju sansu nekim normalnim mladjim neizvestacenim ljudima
 
Dok je radila na RTS-u bila mi je simpatična, sada me uzasno nervira. Ne znam sta joj znače uvek jedni isti gosti. Nikada ih ne pita nista konkretno, samo se razvlače po onom studiju i jedu.
 
Nije mi jasno gde nalaze takve kreature i ona alimpic sto vodi svet neki k..odakle im ideja da ih narod voli kad nema tu nista originalno..dovedes razne shushe i postavljas debila kompromitujuca pitanja..zasto ne daju sansu nekim normalnim mladjim neizvestacenim ljudima
1000 puta ponovljena glupost postaje ili smešna ili pametna slušaocu/gledaocu zavisno od intencije autora:neutral:
 
Najodbojnija pojava na našim tv stanicama!

1) Ima strašno piskav glas, nju bi trebalo zaposliti u pisano novinarstvo ako joj je već merak da se bavi time ali...OK...možda i može da se pređe preko toga, nije ona kriva!
2) u emisiji koja se zove ,,Nedeljno popodne'' koje zapravo sve nas asocira na jednu ležernost, spontanost, tromost, gospođa se oblači kao novogodišnja jelka i kao da će voditi dodelu oskara.
3) Koncept emisije - katastrofa blago rečeno! Uglavnom možete videti jedne iste ljude koje gospođa Kiš uvede u kutiju a onda ih pita ,,kako se osećate'', a zatim ih od pozadi poliva hladnom vodom :eek:. Totalna nebuloza! Dovede 20 gostiju koji se guraju po kauču ai aplaudiraju dok se pojedini mentalno zaostali pojedinci kao što je Dejan Stanković, probijaju kao pevači!!!

Ponavljam opet, najveće zlo koje postoji na našim TV stanicama! Od ovoga gore jedino može biti emisija ,,Toddlers and tiaras'', koju nadam se nećemo imati prilike da vidimo!
 
Ma tema je ok...Danas skoro da ne možeš u zemlji evropskijeh vrednosti:lol: da nađeš nijedan članak u kome se kritički govori o fenomenu ovih brbljaonica,koji ovde vlada još od Minimaxa(pokoj mu u duši,makar je po smislu za humor tukao ove imitacije tipa Ivanovića:eek: koji je izjavio da želi da bude ''Novi Minimax'')
 
Najodbojnija pojava na našim tv stanicama!

1) Ima strašno piskav glas, nju bi trebalo zaposliti u pisano novinarstvo ako joj je već merak da se bavi time ali...OK...možda i može da se pređe preko toga, nije ona kriva!
2) u emisiji koja se zove ,,Nedeljno popodne'' koje zapravo sve nas asocira na jednu ležernost, spontanost, tromost, gospođa se oblači kao novogodišnja jelka i kao da će voditi dodelu oskara.
3) Koncept emisije - katastrofa blago rečeno! Uglavnom možete videti jedne iste ljude koje gospođa Kiš uvede u kutiju a onda ih pita ,,kako se osećate'', a zatim ih od pozadi poliva hladnom vodom :eek:. Totalna nebuloza! Dovede 20 gostiju koji se guraju po kauču ai aplaudiraju dok se pojedini mentalno zaostali pojedinci kao što je Dejan Stanković, probijaju kao pevači!!!

Ponavljam opet, najveće zlo koje postoji na našim TV stanicama! Od ovoga gore jedino može biti emisija ,,Toddlers and tiaras'', koju nadam se nećemo imati prilike da vidimo!

Potpisujem..:worth:
 
Mene nervira sa onom njenom kosom, stalno joj je ista i izgleda kao neka tetka. I ja da sam javna licnost gostovala bih u njenoj emisiji.... najedem se, niko me nista ne pita jer ima puno gostiju, ponesem pampure za usi.... i sat me gabri!
 

Back
Top