Lea Kis

Smorila je zestoko,stalno isti gosti,isti repertoari,ista pitanja..Da su konkurentske tv stanice malo pametnije osmislili bi nedeljno popodne sa dobrim gostima,lepom muzikom i programom i oduvali bi Leu Kis,jer polovina ljudi na tv-u ostavi pink iz navike,to sam primetila kod mojih,ni ne gledaju ga a ostave pink.Kad to primetim odmah prebacim na bilo koji samo da ne piste Lea Kis i njeni gosti.
 
Veoma inspirativna gospodja koja mi svaki put kada se nasmeje digne kosu na glavi..Izjavila je za neke novine da kada nekome da se osveti,da ga pozove u emisiju i da ga ignorise..:dontunderstand: I don't know ! Zanima me sta vi mislite o njoj..:think:

Ja mislim da je ona jedna pistalica. Smeh joj je katastrofa, bas kao i njen glas, nekako piskutav i monoton - ma neopisiv. Muka mi je od nje, pa zato uvek, kada se ta vrlo obrazovana dama, pojavi, ja odmah promenim kanal.
Eto to mislim o njoj.
 
Pištalica:mrgreen:
Meni se čak čini dao na namerno pravi takav glas ne znam zbog čega par puta m i se učinilo kad je p ričala da ima skroz normalan glas...
 
lea-kis.jpg


Jelena Bacic-Alimpic,Sanja Marinkovic i Lea Kis

Zastasujuce spodobe koje je poslao sam Djavo kao kaznu Srpskom narodu.Najjaca oruzija ova tri stvorenja jesu talena za smaranje naroda,iritirajuci glas,jos iritantnija faca i najgore:piskavi,visokofrekventni smeh koji se ponavlja na svake 2-3 sekunde.Imaju zaduzenja da tokom petka i vikenda smaraju,uzasavaju gledatelje Paklene televizije(poznatije kao Pink).Taman se naivni covek smesti u fotelju resen da gleda tv posto je vikend..pusta bas tv Pink i u tom trenutku krenu uzasi, ove tri spodobe krenu u napad. Imaju i pomagace matorih glumaca(niko ih ne zna ali bitno da su tu),par pevacica(koje su tek naucile da govore pa malo zamuckuju),par politicara..i tao u svakoj emisiji.

Emisija u toku...
Bilo koja od tri voditeljke:
-I hahaha reci nam hahaha gde si haha prosle godine hahaha isla na more jao haahahaha?
Pevaljka(sa telecim izrazom i blentavim osmehom):
-Pa ovaj ja sam ono isla u jednom znate fensi mesto ovaj u u u ono kako se zvase ma neko ostrvo..bilo je extra znate svi su me prepoznali i ono trazili mi autogram..
-Voditeljka:
-Hahahaha pa to je divno hahaha a sad hahaha malo muzike...hahaha

Tako i kod ove kreštalice Lee...z:D
 
Ameri se trude da izmisle tajne projekte za ubijanje ljudske volje i kontrolu ljudi a mi ovde imamo prirodne ljudske primerke koji mogu da se upotrebe u te svrhe...
 

Back
Top