Lea Kis

Žao mi je što ima iritantan glas. kad pomislim da ja imam takav glas pripadne mi muka.

Glas nije jedino iritantno kod nje i to je problem! Emisija je najobičniji kič i šund u kome gostuju većinom pevači treće lige.. izuzev nekih...
kič kič kič kič kič!
 
Гледам код тетке кад дођем на кафу некако се увјек потрефи та емисија, иначе немам "пинк" код куће. Одвратна ми је емисија, поготово гости, а и сва та куртоазија, превише вјештачки... једино позитивно ми је Леа, привлачна ми је у сексуалном смислу.
 
Njena izjava da kad zeli nekome da se osveti ona ga/je pozove u emisiji i kulira ga/je.Cekaj,u cemu je onda smisao da ga/je zoves?!To je isto kao kad bi ja nekog pozvala kod mene i da ga ignorisem.
 
Izgleda da je Kreatorima naše medijske(samim tim i JEDINE,jer većina nezaposlenih,dokonih ljudi gleda)stvarnosti potpuno svejedno šta bilo ko misli i da pretvaraju u čiste manipulatore za ko zna čiji račun.
 
2008-lea-kis.jpg


Čini mi se da smo nepromišljeno ukinuli smrtnu kaznu. U nekim novinama se skoro hvalila kako je doktor nauka. Nije nam dovoljno što smo dotakli dno, već smo uzeli ašov, kopamo dublje i dokazujemo kako uvek može gore.

:sad2: :thumbdown:
 

Back
Top