Prilikom upoznavanja da li odmah pitate devojku koliko imas god,br .telef i adresu ?

anywho

Obećava
Poruka
83
Sta znaci kada Vas prilikom upoznavanja _ muskarac ili zena , odmah pita :
1. Koliko imas godina ?
2. Da li imas telefon ili meil?
3. Gde zivis i sta radis ?
Meni iskreno sva ova pitanja idu na zivce . Ne smeta mi da tokom razgovaora kasnije negde u prici pomenem godine, telefon itd, ali kada me neko odmah to pita , to me bas nervira :besna: Interesuje me STA TO UGLAVNOM ZNACI ili je to postalo uobicajno prilikom upiznavanja:dontunderstand::think:
 
Искрено, то и мене нервира, иде ми на живце, разговор треба да тече спонтано, без пренаглашених питања, јер УПОЗНАТИ СЕ никако не значи ПОЗИТИВНО одговорити на тражена питања, већ је то ствар спонтаности, ЗАБОГА, НИСМО КОД ИСТРАЖНОГ СУДИЈЕ! :mrgreen:
 
Sta znaci kada Vas prilikom upoznavanja _ muskarac ili zena , odmah pita :
1. Koliko imas godina ?
2. Da li imas telefon ili meil?
3. Gde zivis i sta radis ?

Tokom upoznavanja?

Pa zavisi u kojoj smo situaciji, u Diskoteci, u kaficu, kod prijatelja, ili na internetu?

U svakoj od ove cetiri situacije bar ja, razgovaram na razlicite i odgovarajuce nacine.

Ali uvek pitam devojku gde zivi, (naravno grad nikako adresa :eek:) i ako eventualno radi onda je pitam gde radi. Ako je raspolozena da prica o tome ona ce mi sama reci sta radi ,a a ko ne, preskacem pitanje.

Naravno da pitam i za godine, ali bez ikakvog pritiska, i naravno sva ova pitanja nastaju spontano kroz nas razgovor, izbegavajuci da je ispitujem kao da sam pandur.:)

Sto se tice broja telefona, kroz nas razgovor procenjujem da li je raspolozena da mi da kontakt informaciju ili ne. I nikada je ne pitam konkretno vec je navodim da mi sama kaze ako to zeli.

Nikada ne vrsim pritisak, i cilj je da se kroz komunikaciju postave ova pitanja a da devojka to jedva i primeti. :per:
 
Moja iskustva su da bas zene pitaju za godine, a muskarac pita samo >18, i veruje sta god da je ako potvrdis...
Muskarca ne interesuju godine, a ova prica lici kao da je sa chata, a i onda je u pitanju neka riba koja se pretvara da je musko...
Muskarac ima siroki dijapazon....od 18 do 38, sve mu je godljivo...

Mene zene pitaju za godine, pitaju za facebook (odmah,jos se nismo ni upoznali, misle da ce da me malo kuliraju pa da isprobaju svoju DB vestinu citanja facebook profila...), ne pitaju za mail, pocele da pitaju za posao i stan, a muski me pitaju za platu, zene ne...one racunaju da mora da ima....

Tako da mislim da je gospodjica bila na krstaricinom chatu, i to ili krstarica ili 25+
 
Pa shta tu ima da se obradi, shta ima da glumatash i da
ochekujesh da on glumata kako su godine i telefon nebitni!
taj koji ti pridje i odmah te to pita ide na sushtinu, e ostalo cce biti spontano...
ako te neko lepo pita shta god to bilo a ide u konstruktivnom smeru ne vidim nishta loshe!
devojke previshe trazhe a ne nude nishta!
da bi te mushkarac razumeo ti morash razumeti njega.

devojkama koje tupe ne treba ni prilaziti.
 

Back
Top