Tadić i Josipović podržali regionalnu fudbalsku ligu

Halix

Elita
Poruka
16.206
Tadić i Josipović podržali regionalnu fudbalsku ligu

Beta | 18. 07. 2010. - 14:09h | Foto: Reuters | Komentara: 8

Predsednici Hrvatske i Srbije Ivo Josipović i Boris Tadić načelno su danas podržali ideju o formiranju regionalne fudbalske lige u kojoj bi igrali i klubovi iz te dve zemlje.

Tadić je rekao da podržava formiranje regionalnih liga, ali da treba voditi računa o bezbednosti.




Srpski predsednik je dodao da Jadranska liga u košarci pokazuje da je takvo takmičenje moguće.



Josipović je ocenio da "načelno niko nema ništa protiv toga", istakavši da je to ipak "pitanje za nadležne saveze".

http://sport.blic.rs/Fudbal/Evropsk...-Josipovic-podrzali-regionalnu-fudbalsku-ligu

Nije loša ideja...
 
Tadić i Josipović podržali regionalnu fudbalsku ligu

Beta | 18. 07. 2010. - 14:09h | Foto: Reuters | Komentara: 8

Predsednici Hrvatske i Srbije Ivo Josipović i Boris Tadić načelno su danas podržali ideju o formiranju regionalne fudbalske lige u kojoj bi igrali i klubovi iz te dve zemlje.

Tadić je rekao da podržava formiranje regionalnih liga, ali da treba voditi računa o bezbednosti.




Srpski predsednik je dodao da Jadranska liga u košarci pokazuje da je takvo takmičenje moguće.



Josipović je ocenio da "načelno niko nema ništa protiv toga", istakavši da je to ipak "pitanje za nadležne saveze".

http://sport.blic.rs/Fudbal/Evropsk...-Josipovic-podrzali-regionalnu-fudbalsku-ligu

Nije loša ideja...

A šta ćemo sa pederacijom????
 
U košarci koliko vidim nema problema...

Pa nije da nema..mislim nebi baš moglo da se poredi...znaš ono imaš klasičnog navijačkog dobacivanja, psovanja, vređanja...al sve to je bilo i u SFRJ..Uebiga teren u Zadru ti je uvek bio rizičan..mislim u smilsu tog navijanja...doduše i navijači sada na ovim utakmicama ( gostujući) dolaze u relativno malom broju i nema nekog navijanja ( osim u BH i u Sloveniji) gde Partizan i Zvezda po tradiciji imaju svoje grupe...i to ti je to...u Hrvatsku još niko nije vodio organizovano navijače...
 
Gle, ako murija nije u stanju obezbijediti nogometne tekme, onda ih treba raspustiti.

Ako je sve sto znaju naplatiti saobracajnu kaznu, onda nikome i ne trebaju.

Upravo...Znaš kako puno je i na klubovima...ono za početak organizovati par stotina ( aj nek bude 200)...i polako povećavati...mislim da bi to pilo vodu...i kod nas i kod Kariranih...
Željni su i oni da vide Zvezdu i Partizan, kao i mi, barem ja Hajduk i Dinamo...
Pošteno...
 
To je tehnicki neizvodljivo posto bi troskovi obezbedjivanja utakmica daleko premasili potencijalnu zaradu od istih , a ukoliko bi bilo ko u ovoj Jadranskoj , da se igra bez gostujucih navijaca iz "bratskih republika ", onda bi brzo opalo interesovanje pa opet ne bi bilo neke ozbiljnije zarade .

Tako je Bundika!

Jos je rano za ovakve pokusaje jer je doza ubrizganog nacionalizma na obe strane jos uvek prevelika.
 
Upravo...Znaš kako puno je i na klubovima...ono za početak organizovati par stotina ( aj nek bude 200)...i polako povećavati...mislim da bi to pilo vodu...i kod nas i kod Kariranih...
Željni su i oni da vide Zvezdu i Partizan, kao i mi, barem ja Hajduk i Dinamo...
Pošteno...

Te bi tekme privukle interes i sponzore cak i da gostujuci navijaci ne dodju nikako, da u pocetku budu samo domaci.

Samo ne treba pretjerivati sa brojem klubova, sloziti ligu od jedno 12 ucesnika i bombonica.
 
Te bi tekme privukle interes i sponzore cak i da gostujuci navijaci ne dodju nikako, da u pocetku budu samo domaci.

Samo ne treba pretjerivati sa brojem klubova, sloziti ligu od jedno 12 ucesnika i bombonica.

Možda 16...ali nije poenta da neidu navijači...poenta je da idu...drugačije je kad znaš da imaš da tako kažem tvoje..makar ih bilo i 20...
 

Back
Top