Da li je iko od vas bio zaljubljen u devojku?

pametno zensko:
Ja sam se zaljubila u devojku .
misli li neko da je to strasno ?
stvar je u tome sto ne znam sta da radim .
imam vezu sa sa deckom i zajedno smo skoro 2 godine.
i super mi je .
a ovo mi je uletelo iznenada . i nekajem se sto sam to dozvolila .
ali sada ne znam sta zelim ili je sve to samo radoznalost koja je prolazna .

Nije strasno,ali me zanima u KOM SMISLU SI SE ZALJUBILA :?: Dopada ti se kako izgleda ili ste RADILE NESTO :oops: ,pa si se posle zaljubila jer ti se dopalo :?: :!: :wink:
Ja nisam zaljubljena u moju drugaricu (iako smo imale sexualni kontakt),ali bih opet sa njom radila to isto... :wink:
 
pametno zensko:
Ja sam se zaljubila u devojku .
misli li neko da je to strasno ?
stvar je u tome sto ne znam sta da radim .
imam vezu sa sa deckom i zajedno smo skoro 2 godine.
i super mi je .
a ovo mi je uletelo iznenada . i nekajem se sto sam to dozvolila .
ali sada ne znam sta zelim ili je sve to samo radoznalost koja je prolazna .

Pa ti lepo reci decku za devojku, preskoci onaj deo da si se zaljubila, pa ce verovatno biti odusevljen :D
Zezam se, izvini, nisam mogla da odolim. Meni se davno desilo nesto slicno, privlacila me je jedna drugarica koja je glumica, pa je pomalo blesava kao i sve glumice, i doslo je do poljupca, ali taj trenutak je bio prilicno razocaravajuci za mene, shvatila sam da je to nesto prolazno, trenutno, zelja za necim novim i drugacijim, a ja definitivno volim muskarce. Mislim da je kod vecine u pitanju neka radoznalost i prolazna faza, ali ko zna...
 
pametno zensko:
Ja sam se zaljubila u devojku .
misli li neko da je to strasno ?
stvar je u tome sto ne znam sta da radim .
imam vezu sa sa deckom i zajedno smo skoro 2 godine.
i super mi je .
a ovo mi je uletelo iznenada . i nekajem se sto sam to dozvolila .
ali sada ne znam sta zelim ili je sve to samo radoznalost koja je prolazna .

Ne panichi, ne znam kolko imas godina, ali bez obzira - da, sasvim je normalno i ne, nije strasno. Za one koji su neupuceni, seksualna orijentacija nije nikakva bolest, pa uprkos brojnim predrasudama i uvrazenim misljenjima o ljudima koji nisu heteroseksualno orijentisani, pre svega je bitno da znas da bez obzira o cemu se ovde kod tebe radi to nije nista nenormalno. Normalno je da si se nasla u konfuziji oko svog seksualnog identiteta momentalno, jer si bila u hetero vezi/ma do sada, normalno je da ovo moze da bude i radoznalost koja je prolazna i koja se u adolescenciji cesto desava u pokusaju da se pronadje odgovor na pitanje 'ko sam?', ali je takodje moguce da otkrijes svoju potencijalnu biseksualnost, ili mozda cak i homoseksualnost, i nadjes nacina da prihvatis sebe kao normalnu zdravu jedinku sa pravom na sopstvene seksualne preference. Kazem ti ovo kao neko u ciju ordinaciju cesto dolaze mladi sa slicnim panikama, pitanjima, konfuzijom i strahom.

Jedino sto jeste realno faktor tenzije u tvojoj prici je cinjenica da treba da odlucis sta da radis sa svojom aktuelnom vezom. Ali - to bi se isto pitala, zar ne, i da si se zaljubila u nekog drugog decka umesto u devojku? Dilema sta raditi sa svojom vezom kad se pojavi neko drugi uvek je prisutna, a to da li je taj neko drugi istog ili suprotnog pola to je stvar koju covek mora u sebi da prihvati i suoci se sa naucnim stavovima da su ljudska bica u svojoj sustini duboko biseksualna; hetero izbor je bioloska datost koja obezbedjuje nastavak vrste ( sa tim sam u potpunosti saglasan i podrzavam). Mada, ako cemo pravo, priroda je puna primera homoseksualnosti u zivotinjskom carstvu, neko je o tome vec pisao negde na forumu.
 
....ok ovo jeste prolazno, ali ipak devojka ima godina koliko ima i nije da je vise dete......jedino sto mozes da uradis je da preispitas sebe,ali iskrneo, sta te je to privuklo kod te dve devojke, zasto si sa svojim momkom sada, dal si zadovoljna seksualnim zivotom, koliko te privlaci musko, koliko zensko telo.....gde dozivljavas "veci" orgazam itd.......mada malo razmisli i o porodici, dal zelis decu sutra ili ne....pomisli i o reakciji tvojih roditelja, naravno ovim ne zelim da te "prekoravam", nego uzmi sve u obzir jer ovo je ipak Srbija...sto bih ja rekla "selo u malom"....svi sve znaju i niko nista ne zna!? :wink:

PS. srecno u svakom slucaju

PS!. imam jednu drugaricu koja je 76....isto je prosla kroz "tu neku fazu"...kaze kad ju je ugledala na zurci nije mogla da veruje sta i kako se oseca pored te devojke, bile su zajedno, vodile ljubav,ali je definitivno shvatila da je "izbocina" ono bez cega one ne moze!? :roll: :wink: :oops:
 
divlja-u-srcu:
Machak69:
divlja-u-srcu:
Macak, pa ti si psihijatar? :D

Da, Divlja, Machak je psihijatar! :D :) :wink:

Nadam se da mi se to nece uzeti za zlo - mora eto neko i to da radi!!! :wink:

Divnooooo! :D
Hoces da budes i moj psihijatar!????
Svi mi vicu da sam LUDA! :P


A ja mislio da svi vicu da si D I V LJ A!?!?! :lol: :wink:
 
niko od vas nije napisao knjigu o ljubavi izmedju dve zene. Ja je jos uvek imam u rukopisu i krijem je od svih. Plasim se same pomisli da ce jednom neko da upre prstom na mene i kaze da sam nenormalna. Sta mislite o tome ????
Imam sasvim normalan i dobar brak, nekog kraj sebe koji me voli i koga volim, ali ono sto me grebe iznutra je nesto sto sam tek skoro otkrila. :?
 
pametno zensko:
Ja sam se zaljubila u devojku .
misli li neko da je to strasno ?
stvar je u tome sto ne znam sta da radim .
imam vezu sa sa deckom i zajedno smo skoro 2 godine.
i super mi je .
a ovo mi je uletelo iznenada . i nekajem se sto sam to dozvolila .
ali sada ne znam sta zelim ili je sve to samo radoznalost koja je prolazna .

nadji temu sodomija procitaj pa ti kazi meni da li jestrasno :cry:
 

Back
Top