Predstavnici iz Republike Srpske napustaju "BiH" fudbalski savez

RoccoS

Veoma poznat
Poruka
11.405
Razgradnja tamnice naroda se nastavlja na svim nivoima :ok:

Milorad Dodik: Predstavnici iz Republike Srpske napuštaju BiH nogomet

NAKON održane skupštine Nogometnog saveza Bosne i Hercegovine na kojoj nije izglasan novi statut koji su predložili Fifa i Uefa, predsjednik Republike Srpske, Milorad Dodik podržao je odluku svojih delegata da ne pristanu na nove izmjene.

"Najbolje za sve je da predstavnici iz Republike Srpske napuste nogometni savez BiH. Mi na kraju ne možemo nigdje igrati, ostaje nam savez Republike Srpske i barem znamo na čemu smo. Ne može politika kroz nogometne saveze ukidati neke institucije", izjavio je Dodik za SportSport.ba.

Iako je, kako kaže, Dodik protiv uplitanja politike u sam nogomet, jasno je da on stoji iza delegata iz Republike Srpske koji su glasali protiv statuta, sve u svrhu više politike.
 
Razgradnja tamnice naroda se nastavlja na svim nivoima :ok:

Milorad Dodik: Predstavnici iz Republike Srpske napuštaju BiH nogomet

NAKON održane skupštine Nogometnog saveza Bosne i Hercegovine na kojoj nije izglasan novi statut koji su predložili Fifa i Uefa, predsjednik Republike Srpske, Milorad Dodik podržao je odluku svojih delegata da ne pristanu na nove izmjene.

"Najbolje za sve je da predstavnici iz Republike Srpske napuste nogometni savez BiH. Mi na kraju ne možemo nigdje igrati, ostaje nam savez Republike Srpske i barem znamo na čemu smo. Ne može politika kroz nogometne saveze ukidati neke institucije", izjavio je Dodik za SportSport.ba.

Iako je, kako kaže, Dodik protiv uplitanja politike u sam nogomet, jasno je da on stoji iza delegata iz Republike Srpske koji su glasali protiv statuta, sve u svrhu više politike.

najbolje međuseosku ligu da osnuje i pomalo
 
Razgradnja tamnice naroda se nastavlja na svim nivoima :ok:

Milorad Dodik: Predstavnici iz Republike Srpske napuštaju BiH nogomet

NAKON održane skupštine Nogometnog saveza Bosne i Hercegovine na kojoj nije izglasan novi statut koji su predložili Fifa i Uefa, predsjednik Republike Srpske, Milorad Dodik podržao je odluku svojih delegata da ne pristanu na nove izmjene.

"Najbolje za sve je da predstavnici iz Republike Srpske napuste nogometni savez BiH. Mi na kraju ne možemo nigdje igrati, ostaje nam savez Republike Srpske i barem znamo na čemu smo. Ne može politika kroz nogometne saveze ukidati neke institucije", izjavio je Dodik za SportSport.ba.

Iako je, kako kaže, Dodik protiv uplitanja politike u sam nogomet, jasno je da on stoji iza delegata iz Republike Srpske koji su glasali protiv statuta, sve u svrhu više politike.

A jel se zna kakve su to izmene?
 
Razgradnja tamnice naroda se nastavlja na svim nivoima :ok:

Milorad Dodik: Predstavnici iz Republike Srpske napuštaju BiH nogomet

NAKON održane skupštine Nogometnog saveza Bosne i Hercegovine na kojoj nije izglasan novi statut koji su predložili Fifa i Uefa, predsjednik Republike Srpske, Milorad Dodik podržao je odluku svojih delegata da ne pristanu na nove izmjene.

"Najbolje za sve je da predstavnici iz Republike Srpske napuste nogometni savez BiH. Mi na kraju ne možemo nigdje igrati, ostaje nam savez Republike Srpske i barem znamo na čemu smo. Ne može politika kroz nogometne saveze ukidati neke institucije", izjavio je Dodik za SportSport.ba.

Iako je, kako kaže, Dodik protiv uplitanja politike u sam nogomet, jasno je da on stoji iza delegata iz Republike Srpske koji su glasali protiv statuta, sve u svrhu više politike.

Rocco, svaka ti dala!
(:mrgreen::mrgreen::mrgreen:)

Obradova me danas!
 
Moraće tako ako hoće da se igra fudbal u BIH (dok još postoji).
NS BIH će biti pod suspenzijom i blokiran.
Ostaju savezi RS i FBiH koji će funkcionisati odvojeno.

Неће.У слушају Велике Британије је направљен преседан јер су Фудбалски Савези
Енглеске,Шкотске и Велса основани пре оснивања светске кровне фудбалске асоцијације.Дакле,важи само за њих и никога више!
 
Hehe, republikosrpski nogomet vraca se tamo gdje mu je i mjesto, na pasnjake :lol:

Ajmo momci, napravite stative od majica i trenerki i lagano... :mrgreen: ... na male... :hahaha:

Treniraće vas...Hrvatski izbornik Bilić...pošto njegova reprezentacija odavno nema takmičenja na evropskim i svetskim smotrama...pa je dokon čovek, a i ima iskustva sa livadskim...susretima...sa Zeleno-rtskim ostrvima, i Papuom Novom Gvinejom....:hahaha::hahaha::hahaha:
 
Неће.У слушају Велике Британије је направљен преседан јер су Фудбалски Савези
Енглеске,Шкотске и Велса основани пре оснивања светске кровне фудбалске асоцијације.Дакле,важи само за њих и никога више!

A Farska ostrva ?
FIFA će morati prihvatiti dva saveza ako zahtjev dođe od BiH tj. muslimani će morati tražiti da njihov i Hrvatski savez FBiH dobije dozvolu od FIFE za međunarodna takmičenja, mi se podrazumjevamo. Ako se to ne dogodi u BiH se neće igrati fudbal i opet dobro. Mi i onako navijamo za Srbiju, Partizan, Zvezdu. I nije neka šteta ako reprezentacija RS ili Borac ne izađu u svijet. I onako bi bili na nivou Farskih ostrva. :mrgreen:

Bitnije je da ne igraju ovi odvratni Zmajevi. :super::super::super:
 
I šta su ti iz FIFE zahtjevali ,nisam baš upoznat šta je sad problem ?

Ukidanje tročlanog predsjedništva u Savezu BiH. Naravno Srbi i Hrvati neće ni da čuju za to i najvjerovatnije sutra slijedi FIFA-ina suspenzije fudbalskog saveza BiH dok se ne ukine tročlano predsjedništvo a to će biti nikad jer nama je ovo došlo kao kec na desetku.

http://forum.krstarica.com/threads/392605
 
A Farska ostrva ?
FIFA će morati prihvatiti dva saveza ako zahtjev dođe od BiH tj. muslimani će morati tražiti da njihov i Hrvatski savez FBiH dobije dozvolu od FIFE za međunarodna takmičenja, mi se podrazumjevamo. Ako se to ne dogodi u BiH se neće igrati fudbal i opet dobro. Mi i onako navijamo za Srbiju, Partizan, Zvezdu. I nije neka šteta ako reprezentacija RS ili Borac ne izađu u svijet. I onako bi bili na nivou Farskih ostrva. :mrgreen:

Bitnije je da ne igraju ovi odvratni Zmajevi. :super::super::super:

Тешко да ће у слушају БиХ дозволити нешто слично.Мислим да се неће питати ни један савез већ да ће им "високи представник за фудбал" наметнути неко решење!
 
Тешко да ће у слушају БиХ дозволити нешто слично.Мислим да се неће питати ни један савез већ да ће им "високи представник за фудбал" наметнути неко решење!

Aaaa ne, visoki predstavnik nema ingerencije u sportu a već odavno se ne bavi nametanjima jer je vidio da sve ode u k...c :super:
 

Back
Top