За кога ћете навијати...? СРБИЈУ или ЦРНУ ГОРУ?

ЗА КОГА ЋЕТЕ НАВИЈАТИ


  • Ukupno glasova
    89
  • Anketa je zatvorena .
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

МАЧАК

Buduća legenda
Poruka
25.542
http://www.mondo.rs/s176849/Ostali_sportovi/VATERPOLO_SL-_Srbija_i_Crna_Gora_za_trofej.html
Srbija i Crna Gora za trofej!
Srbija u finalu Svetske lige u nedelju protiv Crne Gore. Obe reprezentacije se plasirale na Svetsko prvenstvo. Odlični Filip Filipović (četiri gola) i Andrija Prlainović (tri), ali i golman Slobodan Soro. Miho Bošković dao čak pet golova za Hrvatsku.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
По други пут на овом турниру смо разбуцали Хрвате...
Сад решавамо...ко је најбољи...За кога ће форумаши данас навијати...?
;) ;) ;)
 
veliki_grb-srbija.jpg
 
Za Crnu Goru, normalno, nevezano za to sto je Hrvatska ispala od Srbije.

Normalno za Crnu Goru.

Ви не навијате ЗА Црну Гору, него ПРОТИВ Србије, а то није исто. ;)

Ја поштујем оне који стварно навијају за своје, јер их воле. Мени је нпр. драго да су у финалу Србија и Црна Гора, јер то значи да су најбољи. :)

Наравно, не поштујем Пеша, јер је и он задојен србомржњом, а не љубављу према Црној Гори. И његово црногорство и навијање за Црну Гору нису производ љубави, него мржње, параноје и страха, а особе које се одликују таквим особинама не треба поштовати. :(
 
Маааа тооооо неки педери, да не кажем ПЕШО_ВИ!
Иначе храбро, одлучно и СНАЖНО корачамо путем евро-атлантских интеграција!
...
Mnogo ve ima, mnim tijeh pešova. Ako je sudit po vama ođe, drugijeh slabo da ima.
 
..Наравно, не поштујем Пеша, јер је и он задојен србомржњом, а не љубављу према Црној Гори. И његово црногорство и навијање за Црну Гору нису производ љубави, него мржње, параноје и страха, а особе које се одликују таквим особинама не треба поштовати. :(
Griješiš.
Prvo, ako zborimo isti jezik što ne umiješ napisat moj nik?
Drugo, ja vas ne mrzim, imam ja Srbe (prave, ne ove naše političke) u familji i odlično se slažemo. Ovo kako pišem zapravo je samo "slika i prilika" vašega pisanja. Iskali ste, eto vi ga.
Treće, razumije se da navijam za Crnu Goru uvijek i u svemu, ne pljujem po njoj ka oni ođe te se predstavljaju Srbima, a od srbskoga nemaju ni "s". Nigda se nikoga nijesmo bojali, pa ni žutijeh mrava.
Četvrto, zabrinuo bih se kad bi me neko ka ti poštova.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top