Zrtva je kriva!

User Friendly

Buduća legenda
Poruka
25.007
Da li ste primetili fenomen da je zrtva uvek kriva za sve?
Primer sada dodje dete i pljune te,ti mu opajdaris dandaru i u zavisnosti od roditelja i familije postoji vise scenarija. moze da vas gazi klincev brat,klincev cale ili da vas tuze policiji u zavisnosti koliki su mentoli!
Drugi primer zrtvu neko siba i sikanira,ako se ona krene braniti i zrtva i mucitelj odgovaraju na sudu i bivaju podjednako kaznjeni u skoli!
Treci zrtva je uvek kriva za ono sto joj se desava,nebitno sa koliko ljudi ima probleme!
Neko krade nesto,vi prolazite tuda,panduri nailaze i vas kupe kao saucesnika i ubiju vas od batina. Ili ste dosli sa nekim kretenom koji dzora dok vi ne vidite i vi ste saucesnici kao da ste i vi krali!
Lopov ili ubica vam dodje u kucu,a ako ga ubijete idete na robiju nema veze sto oni mogu da vas ubiju!
Profesor vas maltretira,vi se pozalite,on potegne vezu u skoli kod profesora i sjebe vas posle nacisto!
Nasilnik u porodici bije porodicu,porodica se pozali polici,policija dodje izvrsi uvidjaj i nuikom nista!
Nekada mi se cini da svi zakoni u stvari cuvaju lopove,ubice,majmune nego posten narod i da je svima dozvoljena represija nad ljudima,samo je zabranjeno se braniti! Sada mene zanima sta je legalno? Kako se braniti? Svako ima pravo jebati ti mater,samo ti nemas pravo da se branis. Valjda sto si veca budala to ti vise prastaju!:dash:
 
pa ono u načelu svako je kriv za svoje postupke i uspehe i neuspehe
mada u pravu si - biti baraba, siledžija, narkoman i debil je najbolje ovde
kao ma pusti ludaka ne kači se s njim
ma on je narkomančina zajebi ga
ma pusti ga maliiii je (a ono som od 17 godina)
dobrodošli u srbiju
i onda se čudimo kakvi smo
nek ti neko u usa uradi nešto u tvojoj avliji
završio ga je ćao
TVOJE JE
 
Da li ste primetili fenomen da je zrtva uvek kriva za sve?
Primer sada dodje dete i pljune te,ti mu opajdaris dandaru i u zavisnosti od roditelja i familije postoji vise scenarija. moze da vas gazi klincev brat,klincev cale ili da vas tuze policiji u zavisnosti koliki su mentoli!
Drugi primer zrtvu neko siba i sikanira,ako se ona krene braniti i zrtva i mucitelj odgovaraju na sudu i bivaju podjednako kaznjeni u skoli!
Treci zrtva je uvek kriva za ono sto joj se desava,nebitno sa koliko ljudi ima probleme!
Neko krade nesto,vi prolazite tuda,panduri nailaze i vas kupe kao saucesnika i ubiju vas od batina. Ili ste dosli sa nekim kretenom koji dzora dok vi ne vidite i vi ste saucesnici kao da ste i vi krali!
Lopov ili ubica vam dodje u kucu,a ako ga ubijete idete na robiju nema veze sto oni mogu da vas ubiju!
Profesor vas maltretira,vi se pozalite,on potegne vezu u skoli kod profesora i sjebe vas posle nacisto!
Nasilnik u porodici bije porodicu,porodica se pozali polici,policija dodje izvrsi uvidjaj i nuikom nista!
Nekada mi se cini da svi zakoni u stvari cuvaju lopove,ubice,majmune nego posten narod i da je svima dozvoljena represija nad ljudima,samo je zabranjeno se braniti! Sada mene zanima sta je legalno? Kako se braniti? Svako ima pravo jebati ti mater,samo ti nemas pravo da se branis. Valjda sto si veca budala to ti vise prastaju!:dash:

Jedniom sam klincu udario macolu zato sto previse laprda, posle mi dosao njegov deda i brat...i ja zamalo nayebah...
A isti taj njegov brat mene ubijao od batina kad sam bio klinac...govna, yebacu im mater svima kad budem naleteo palicom iz...mraakaa...:lol:

Imam par ortaka koji nikad nista ne urade, a uvek oni nayebu...upravo zato sto nista nisu uradili...debili :mrgreen:

I...slazem se da je zrtva, vrlo cesto, kriva...
 
Ovo jedino ako si lik nekog od romana Linkolna Cajlda.
mi verovatno igramo glavnu ulogu u toj knjizi jer je takav zakon!
Resenje! smucilo mi se da trpim kretene i smucilo mi se jer znam da posle svega taman kad mislis da si se otarasio starih dolaze novi! Ne mozes se protiv svih boriti,jer si sam a njih je mnogo. A opet ne mozes ih ignorisati jer ih je opet mnogo,svi su takvi. Sve nas cekaju sefovi,cekaju kreteni koji vas mrze jer ste bolji,sabani koji nista nisu uradili u zivotu pa bi i vas da povuku na dno,panduri koji drkaju sirotinju a od krimosa dobijaju samare. Necu da trpim represiju svih,a opet nisam dovoljno jak da se borim protiv svih!
 
Sve nas cekaju sefovi,cekaju kreteni koji vas mrze jer ste bolji,sabani koji nista nisu uradili u zivotu pa bi i vas da povuku na dno,panduri koji drkaju sirotinju a od krimosa dobijaju samare.

Ne desava se to samo tebi i samo danas, nego svima i stalno.Pa evo, zivi smo, stekcemo ovaj tastaturni krs, se rete non stop, ja vas citam
 
Svačiji život je pomalo ironija, a svi smo mi bili nekad žrtve.
Tako, ja ispadnem kriva kad drugarica kasni i prekrši dogovor, i okrene se sve na mene i moju "potrebu za manipulisanjem".
Nije pravedno, al' šta da se radi, platiće se dugovi već...
 

Back
Top