FIFA Svetska Prvenstva

bosS_94

Gost
Poruka
543
Koje vam se svetsko prvenstvo najvise svidelo? Koje vam je najbolje SP? Koje je najkvalitetnije SP?Koji su vam najbolji igraci Svetskih prvenstava? Za koga ste navijali? Koji su vam nabolji golovi na Svetskim prvenstvima?:D:per:

Evo neke nove teme,nadam se da nece biti zakljucana i da ce dobro raditi a kao sto vidite radi se o prethodnim SP pa cak i sa ovim 2010 jer je zavrseno...Ovde mozemo kaciti fotografije koje su nam najbolje sa planetarnih turnira a i klipove..

SP 2006-Nemacka

http://1.***************/_zjsmvdUTcoE/SyEFDo9Wx4I/AAAAAAAAArA/GjqDTaFRTbQ/s640/italy_wins_world_cup_2006.jpg

SP 2002-Juzna Koreja i Japan

world-cup-2002.jpg


SP 1998-Francuska

522836_full-lnd.jpg


SP 1994-SAD

brazil.gif


SP 1990-Italija

world-cup-1990.jpg


.................................................................................................................................
 
'98. Мада, већина сматра да је најбоље било Мексико '70 или Италија '90, ја не знам пошто их нисам гледао. Од ових које сам гледао - СП у Француској '98 ми је остало у најлепшем сећању.
 
Koje vam se svetsko prvenstvo najvise svidelo? Koje vam je najbolje SP? Koje je najkvalitetnije SP?Koji su vam najbolji igraci Svetskih prvenstava? Za koga ste navijali? Koji su vam nabolji golovi na Svetskim prvenstvima?:D:per:

Evo neke nove teme,nadam se da nece biti zakljucana i da ce dobro raditi a kao sto vidite radi se o prethodnim SP pa cak i sa ovim 2010 jer je zavrseno...Ovde mozemo kaciti fotografije koje su nam najbolje sa planetarnih turnira a i klipove..

SP 2006-Nemacka

http://1.***************/_zjsmvdUTcoE/SyEFDo9Wx4I/AAAAAAAAArA/GjqDTaFRTbQ/s640/italy_wins_world_cup_2006.jpg

SP 2002-Juzna Koreja i Japan

world-cup-2002.jpg


SP 1998-Francuska

522836_full-lnd.jpg


SP 1994-SAD

brazil.gif


SP 1990-Italija

world-cup-1990.jpg


.................................................................................................................................

Najviše mi se svidjelo SP 1998. Najbolji igrači Fontaine i Šuker. Ja navijam za Hrvatsku i protiv Srbije. Kad Hrvatske nema na SP-u (vrlo vrlo rijetko), odaberem nekoga za koga ću navijati. Tako je to na prohujalom SP-u bila Sjeverna Koreja.

Najdraži mi je pogodak Holmana (AUS) iz ogromne udaljenosti Stojkoviću na SP 2010, za 2:0.
 
Poslednja izmena:
Najviše mi se svidjelo SP 1998. Najbolji igrači Fontaine i Šuker. Ja navijam za Hrvatsku i protiv Srbije. Kad Hrvatske nema na SP-u (vrlo vrlo rijetko), odaberem nekoga za koga ću navijati. Tako je to na prohujalom SP-u bila Sjeverna Koreja.

Najdraži mi je podatak Holmana (AUS) iz ogromne udaljenosti Stojkoviću na SP 2010, za 2:0.

Jel si se vratio sa odmora? Opet ces tamo, vidim nisi izdrzao ni 5 min. a da nas ne prozoves. Ionako je vreme odmora ali se nadam da ces ovaj put malo duze da budes odstranjen. Provokatorima mesta ovde nema.
 
Poslednja izmena:

Back
Top