boginje

alexej

Obećava
Poruka
94
moje dete ima boginje vec sedam dana,nema temperaturu,stalno je veseo i nije onako smusen kao kada se prehladi pa nije nizasta,ali nece da jede,skroz je izgubio apetit,pa se cisto pitam dali neko nesto vise zna o tome,odnosno dali je normalno da dete izgubi apetit kada ima boginje...ili je to samo faza,evo drugi dan odbija da stavi bilo sta u usta?
 
Smeta.
Kupi kalijum permanganat pa mu time ispiraj usta.
Normalno je da gubi apetit,i imuni sistem mu je jako slab tako da ga moras hraniti.
Imala sam ih nedavno pa ti ne govorim "na suvo".
 
Smeta.
Kupi kalijum permanganat pa mu time ispiraj usta.
Normalno je da gubi apetit,i imuni sistem mu je jako slab tako da ga moras hraniti.
Imala sam ih nedavno pa ti ne govorim "na suvo".

znam da moram da ga hranim,to stoji,ali svakako cu ga voditi kod doce ako se nastavi do ponedeljka,jer on sada pojede samo toliko da moze posle da se igra itd.
 
Mislim da neka posebna terapija za boginje ne postoji.Prosle godine su ih imali oba moja klinca i ja sa njima, nista nisu pili od lekova sem sto sam boginje mazala krecniim mlekom.Jedina terapija koja ti je sigurna sto posto je MIROVANJE.Ne kapiram ni sama zasto ali pali.Veliki broj dece u tom uzrastu slabo jede, i nemoj to da te plasi.Ako odbija hranu kupi neki vitaminski sirup, i daj mu sto vise da jede ono sta mu godi.Ali mora da miruje...obavezno...I nisu boginje tako strasna stvar.Ne brini.Pozdrav.
 

Back
Top