ljubav ili sex?

Meni je debilnije to što Роцкерка i još neki nisu svesni da je seks sastavni deo ljubavi.

Isto kao i kada bismo pitali: ljubav ili ljubljenje.

U najboljem slučaju jeste, ali nije uvek.

Postoje ljudi koji se npr. čuvaju za brak (:eek: šta god :confused:), ili seks bez ljubavi.

Hvala ti Boze,hvala ti! Konacno neko razuman na ovom forumu!Dajem bonu za ovo!:)
 
e neki mogy samo da se "teshe" da postoji ljybav bez sexa ;P
skoro smo to y shkolitzi naychili :lol: Milan Rakitj lepo reche y "Iskrenoj pesmi", samo na syptilniji nachin, da je sex najbolji nachin da pokazesh nekome da ga volish ;p
 
Ja nisam ni videla šta je ova rokerka napisala dok Overkill nije citirao :eek:
Ae da ne bih pičk.arala, biću fina i pitaću te... sa ciganinom ne možeš da imaš iskrenu ljubav? Cigani ne vole? Ili se volU samo međusobno, tj sa drugim ciganima?

Aaaaaaa nisam mislila na to. . .***. lose sam rekla, nego sam mislila posto su vecina cigana kod nas *ebu se bez ljubavi, daju pare smao da bi se zadovoljli i siluju. . . i ono. . .tako da sam mislila da sex mozes imati sa takvom osobom, i bilo kako. . .ali ljubav ako je prava i iskrena tu ti nece biti vazno da li je ti je partner dobar u sexu ili ne. . i sex se moze "uvezbatvati" i svaki put ce biti bolji. . ali ljubav, ne. ..

Izvinjavam se jos jednom, lose sam se izrazila !!!
 
Aaaaaaa nisam mislila na to. . .***. lose sam rekla, nego sam mislila posto su vecina cigana kod nas *ebu se bez ljubavi, daju pare smao da bi se zadovoljli i siluju. . . i ono. . .tako da sam mislila da sex mozes imati sa takvom osobom, i bilo kako. . .ali ljubav ako je prava i iskrena tu ti nece biti vazno da li je ti je partner dobar u sexu ili ne. . i sex se moze "uvezbatvati" i svaki put ce biti bolji. . ali ljubav, ne. ..

Izvinjavam se jos jednom, lose sam se izrazila !!!
:eek: :eek: A sad si se dobro izrazila?! Devojko, gde zivish ti??!!
 
Meni je debilnije to što Роцкерка i još neki nisu svesni da je seks sastavni deo ljubavi.

Isto kao i kada bismo pitali: ljubav ili ljubljenje.

E pogledaj, ti sex sa partnerom ako je prvi put bilo lose mozes uvezbavati i bice bolje. . .i ti neces osobu zavoleti zvog sexa tj. kakav je u sex. . .i ako znas da cenis ljubav (sto se bas nesto i ne primecuje), pravu i iskrenu ti ces zavoleti osobu zbog osobina i raznih drugih stvari zbog koga ti se i svidja naravno, i zbog cega bi imala odnose sa njim. . . a uostalom svako ima svoje, svako ima drugaciji pogled na sex tako da misli sta hoces, sex jeste nekim delom vazan, ali vazniji od ljubavi NIKAKO!
 
:eek: :eek: A sad si se dobro izrazila?! Devojko, gde zivish ti??!!

Ah ******, ne mislim na sve, nego na vecinu. . to je isto kao i sex neko moze imati sa osobom koja mu nudi pare i eto . . .uzela sam u obzir rome zato sto mu oni skroz takvi, gledama sam, citala i cula sve u njima. . u mom gradu nema mnogo, ali onih koje ima su vecinom takvi tako da. . .covece wtf!jel razumete sada?
 
E pogledaj, ti sex sa partnerom ako je prvi put bilo lose mozes uvezbavati i bice bolje. . .i ti neces osobu zavoleti zvog sexa tj. kakav je u sex. . .i ako znas da cenis ljubav (sto se bas nesto i ne primecuje), pravu i iskrenu ti ces zavoleti osobu zbog osobina i raznih drugih stvari zbog koga ti se i svidja naravno, i zbog cega bi imala odnose sa njim. . . a uostalom svako ima svoje, svako ima drugaciji pogled na sex tako da misli sta hoces, sex jeste nekim delom vazan, ali vazniji od ljubavi NIKAKO!

Zivo me zanima kako ces da uvezbas sex ako je pisica 10cm? Nema tu vezbanja,to je stvar kakav si ljubavnik\ca,nezan,grub,volis perverzije,s&m varijante,spremnost na oral\anal!:cool: A komentari za cigane su ti....:roll: Nisam znao sta da radim, da se smejem ili da placem!
 
Sadašnjost. Sada, SADA "Rockerka & još neki" smatraju da SADA sex nije bitan. Sada.

A možda boode tako & u boodooćnosti, ja se iskreno nadam da će biti. Ali kako god.

E pogledaj, ti sex sa partnerom ako je prvi put bilo lose mozes uvezbavati i bice bolje. . .i ti neces osobu zavoleti zvog sexa tj. kakav je u sex. . .i ako znas da cenis ljubav (sto se bas nesto i ne primecuje), pravu i iskrenu ti ces zavoleti osobu zbog osobina i raznih drugih stvari zbog koga ti se i svidja naravno, i zbog cega bi imala odnose sa njim. . . a uostalom svako ima svoje, svako ima drugaciji pogled na sex tako da misli sta hoces, sex jeste nekim delom vazan, ali vazniji od ljubavi NIKAKO!


Potpisujem!!!!


Seks mozes 'naci' svuda,ljubav je mnogo redja...Pa samim tim i dragocenija...

Љубав и секс иду заједно.
Каква је то љубав (љубав, права љубав, истинска, онаква какву замишљате у својим главама) без секса?!
Није ствар у томе да заволиш неког због секса (пошто видим тако сте скапирале Елецтрине и моје тезе) већ да практикујеш секс са неким кога волиш.
И логично је да ако неког волиш (истински, одиста, заправо) да желиш да спаваш са њим.
Секс је саставни део љубави, као и љубљење и неке друге физичке радње.

А Мрс_Сицк, то што напомињеш САДА, па САДА у тим годинама нема праве љубави већ заљубљености.
А и логично је да лупетате да је секс потпуно неважан, када нисте искусиле нити праву љубав а ни секс.
 

Potpisujem!!!!


Seks mozes 'naci' svuda,ljubav je mnogo redja...Pa samim tim i dragocenija...

Pa da uvek ***** mozes biti,ali nije to poenta to je car uraditi iz ljubavi prema nekom,to nije obaveza ili ne znam sta,to je nacin na koji se ljubav iskaze svojem partneru,a ne vidim i razlog sto se ustucavati od zadovoljstva? Sebe pokloniti iz ljubavi to je najveca cast tvom partneru i najveci dokaz da ga volis! Ubuduce ne odgovaram na ovako kretenske postove!:cool:
 
Љубав и секс иду заједно.
Каква је то љубав (љубав, права љубав, истинска, онаква какву замишљате у својим главама) без секса?!
Није ствар у томе да заволиш неког због секса (пошто видим тако сте скапирале Елецтрине и моје тезе) већ да практикујеш секс са неким кога волиш.
И логично је да ако неког волиш (истински, одиста, заправо) да желиш да спаваш са њим.
Секс је саставни део љубави, као и љубљење и неке друге физичке радње.

А Мрс_Сицк, то што напомињеш САДА, па САДА у тим годинама нема праве љубави већ заљубљености.
А и логично је да лупетате да је секс потпуно неважан, када нисте искусиле нити праву љубав а ни секс.

God bless you son!;):klap:
 
Ah ******, ne mislim na sve, nego na vecinu. . to je isto kao i sex neko moze imati sa osobom koja mu nudi pare i eto . . .uzela sam u obzir rome zato sto mu oni skroz takvi, gledama sam, citala i cula sve u njima. . u mom gradu nema mnogo, ali onih koje ima su vecinom takvi tako da. . .covece wtf!jel razumete sada?
Chula si da cigani siluju zene, da se jebu bez ljubavi i sl. :confused:
Majko mila...
 
Љубав и секс иду заједно.
Каква је то љубав (љубав, права љубав, истинска, онаква какву замишљате у својим главама) без секса?!
Није ствар у томе да заволиш неког због секса (пошто видим тако сте скапирале Елецтрине и моје тезе) већ да практикујеш секс са неким кога волиш.
И логично је да ако неког волиш (истински, одиста, заправо) да желиш да спаваш са њим.
Секс је саставни део љубави, као и љубљење и неке друге физичке радње.

А Мрс_Сицк, то што напомињеш САДА, па САДА у тим годинама нема праве љубави већ заљубљености.
А и логично је да лупетате да је секс потпуно неважан, када нисте искусиле нити праву љубав а ни секс.
Joj, boli mene, stvarno.
Nema, znam ja, ali šta treba sad da radim? Da se ubijem, da plačem, da ti se klanjam & pričam kako si pametna & da sve znaš?

U redu je, ljoobav ne mora da se ispoljava jebanjem pogotovo ne mora ljoobljenjem.
Postoje & droogi simboli za to.
 
Joj, boli mene, stvarno.
Nema, znam ja, ali šta treba sad da radim? Da se ubijem, da plačem, da ti se klanjam & pričam kako si pametna & da sve znaš?

U redu je, ljoobav ne mora da se ispoljava jebanjem pogotovo ne mora ljoobljenjem.
Postoje & droogi simboli za to.

:rotf::rotf::rotf::rotf:Ovaj deo je sasvim dovoljan kao dokaz da razmisljas kao klinka,godine nekad nisu merilo zrelosti!

A jel ti dovoljan poljubac u obraz pred spavanje?:hahaha::hahaha::hahaha:
 
Joj, boli mene, stvarno.
Nema, znam ja, ali šta treba sad da radim? Da se ubijem, da plačem, da ti se klanjam & pričam kako si pametna & da sve znaš?

U redu je, ljoobav ne mora da se ispoljava jebanjem pogotovo ne mora ljoobljenjem.
Postoje & droogi simboli za to.

О бого мој! :D:D:D
То твоје чалфкјсдклјчфдсаафнсдчлфк нема везе ама баш ни са чим.

Исувише си млада да би имала коначне ставове који нису поткрепљени барем минималним животним искуством.
Али тебе баш брига...

:rotf::rotf::rotf::rotf:Ovaj deo je sasvim dovoljan kao dokaz da razmisljas kao klinka,godine nekad nisu merilo zrelosti!

A jel ti dovoljan poljubac u obraz pred spavanje?:hahaha::hahaha::hahaha:

Е, баш сам избегавала да напишем незрео коментар...
Али то је то. ;)
 
-.-
Samo mi je još ovo trebalo.
Ja vidim ovde kad god neko nešto "pametno" napiše, droogi mu se klanjaju do neba, obožavaju ga, ulizooju se.
To jeste lepo & tačno rečeno, ali šta treba da radim sad, msm ozb?

That's enough.
 

Back
Top