Skandalozna

никола82

Iskusan
Poruka
5.439
Jel volite skandalozne devojeke.U pozitivnom smislu skandalozne.Da se sa njom recimo provedete neverovatno, uvek iznenadi, izgleda ko boginja , dobra ali zavodnica voli neku dobu muziku razvali se tu i tamo od necega...Oblaci se se neverovatno dobro...

Skandalozna:)
 
Jel volite skandalozne devojeke.U pozitivnom smislu skandalozne.Da se sa njom recimo provedete neverovatno, uvek iznenadi, izgleda ko boginja , dobra ali zavodnica voli neku dobu muziku razvali se tu i tamo od necega...Oblaci se se neverovatno dobro...

Skandalozna:)

Pitanje kategorije bil bi volili da vam sholdi(pare) rastu na drvetu:mrgreen:
 
Dobo mila gospo ja ne znam neke hrvatske izraze.Ne voli svako.Skandalozne su i opasne.

Sto sam napisala a znam da bi bilo nejasno san i prevela , naravno da ne ocekujem da me se sve skonta . Samo sto masu ovdi su vec postali gluvi na to pa se prave da me kontaju a ja sritna jer mislim da su me skontali ..:zcepanje:

Opasne ? Primjer ...:mrgreen:
 
Ljudi se ubijaju zbog nekih cura.Otvori novine eto ti primer.Dao bih ti licne i iz kraja al ne znace ti nista.

Jer su bolesno zavedeni , a za to moc ne moras bit skandalozna uz sve epitete koje si prilozio ...:D

Znas ko je po meni javna licnost (zenska) skandalozno mocna i di god dodje pozitivno zraci , zaradi novce na dodir .. ima karmu, ima osmijeh :D

Evo je , SEVE NACIONALE ...:mrgreen:

celebrity-hr-Severina-sexi-slike01.jpg


severina_12_regional.jpg


a060504p20severina1vrp8.jpg


:mrgreen:
 
Poslednja izmena:
Jel volite skandalozne devojeke.U pozitivnom smislu skandalozne.Da se sa njom recimo provedete neverovatno, uvek iznenadi, izgleda ko boginja , dobra ali zavodnica voli neku dobu muziku razvali se tu i tamo od necega...Oblaci se se neverovatno dobro...

Skandalozna:)

sine pojam skandala ti je loš
bar nema veze s mojim
al da ok
volim u negativnom smislu skandalozne
 

Back
Top