Misljenje tinejdzera o gej paradi..

911s [SK];14662637:
Na ovom pdf-u već postoji zaključana tema na tu temu, a zaključana je jer se korisnica Verovatnoća (tada je imala neki drugi nick, ne mogu da se setim sad tačno) svadjala sa pola foruma, a argumenti su bili kao i sad - totalno nesnovani i površni.

Ne ja trenutno nisam stavila nijedan argument....a površni nisu bili...samo što neki ne mogu shvatiti..dobro..naravno nije im za zameriti...nemamo svi iste sposobnosti...o tome tačno govori i taj pojam "većina"..
 
911s [SK];14662637:
Na ovom pdf-u već postoji zaključana tema na tu temu, a zaključana je jer se korisnica Verovatnoća (tada je imala neki drugi nick, ne mogu da se setim sad tačno) svadjala sa pola foruma, a argumenti su bili kao i sad - totalno nesnovani i površni.

Nemoj da zakljucavas temu......razumna ce biti rasprava.....ako ne bude tako...ti je zakljucaj.....sacekaj samo da se forum malo napuni da ljudi pocnu da odgovaraju...
 
Ne ja trenutno nisam stavila nijedan argument....a površni nisu bili...samo što neki ne mogu shvatiti..dobro..naravno nije im za zameriti...nemamo svi iste sposobnosti...o tome tačno govori i taj pojam "većina"..

Pa kad bi rekla nesto osim..ja znam da je tako..a vi nznate zato sto ste glupi..mozda bi neko i shvatio.....uglavnom aj se makni sa teme....ako nisi za konstruktivnu raspravu...
 
Pa kad bi rekla nesto osim..ja znam da je tako..a vi nznate zato sto ste glupi..mozda bi neko i shvatio.....uglavnom aj se makni sa teme....ako nisi za konstruktivnu raspravu...

Ja nisam za raspravu uopšte...e sad...ako neko citira moj post i kaže da pre nisam imala argumenata...naravno da ću mu odgovoriti i tražiti objašnjenje...
E sad...nevezano za prethodno....ovakve teme su milion puta prežvakane...kako vas ne smori više...
 
thumb-down.png
 
Ja nisam za raspravu uopšte...e sad...ako neko citira moj post i kaže da pre nisam imala argumenata...naravno da ću mu odgovoriti i tražiti objašnjenje...
E sad...nevezano za prethodno....ovakve teme su milion puta prežvakane...kako vas ne smori više...

sada nisi iznela nikakav argument..za prethodne rasprave nznam i necu ni da ih komentarisem.........
dobro...a teme tipa..sta oblacite...ili help koju sminku da ponesem za maturu su jelte krajnje unikatne...
 
posto nam ove godine predstoji gej parada....zanima me vase misljenje o tome...
o usvajanju dece od strane gej brakova..
o gej brakovima(da li ih treba dozvoliti)...
o odrzavanju parade(da li je treba dozvoliti)...
itd...

1. Ne, niposto, jer bi deca odrastala u potpuno neprirodnoj zajednici...pa ko bi voleo da ima dve tate ili dve mame?! :mrgreen:
2. Mogu da se vencaju, iako ih mrzim, to je njihovo legitimno pravo, jer ne ugrozavaju nikoga.
3. Treba im dati da odrze paradu pod uslovom da dozvole i sva ostala okupljanja, pa i anti-gej paradu!
 
Citao sam sinoc "Mein kampf" od Hitlera,prvo zacudio sam se sto sam tu knjigu tako lako nasao (na wikipediji sam dobio link za download). Covek je na skoro svaku od 450 strana pisao o Jevrejima. Jevreji pa Jevreji pa Jevreji,stvarno ih je prezirao. Danas svi to isto rade samo govore ****** ******...Bas me briga za njih,mogu da rade sta hoce mene to ne zanima,sve dok se to licno ne odnosi na mene. Pre cu mrzeti huligana koji mi polupa kola,ili slomi prozor nego njih...Toliko o tome...
 
Ja licno bih im poslao racun za metak (svima) pa lepo uza zid i ratatatata!
Evo ovo je napr. post koji ja ne podržavam, ali shvatam način na koji je postavljen...iako u sebi sadrži totalno nepotrebnu dozu nasilja...i govori dosta negativnog o postavljaču istog...
Ali smo mogli izvući poentu i shvatiti njegov način izražavanja...
sada nisi iznela nikakav argument..za prethodne rasprave nznam i necu ni da ih komentarisem.........
dobro...a teme tipa..sta oblacite...ili help koju sminku da ponesem za maturu su jelte krajnje unikatne...

Naravno da nisu...ali se bar ljudi na njima ne kolju...
 
Citao sam sinoc "Mein kampf" od Hitlera,prvo zacudio sam se sto sam tu knjigu tako lako nasao (na wikipediji sam dobio link za download). Covek je na skoro svaku od 450 strana pisao o Jevrejima. Jevreji pa Jevreji pa Jevreji,stvarno ih je prezirao. Danas svi to isto rade samo govore ****** ******...Bas me briga za njih,mogu da rade sta hoce mene to ne zanima,sve dok se to licno ne odnosi na mene. Pre cu mrzeti huligana koji mi polupa kola,ili slomi prozor nego njih...Toliko o tome...

Sta bre lupas gluposti.....on na mozda 100 strana pise o jevrejstvu...ostalo popunjava pisanjem o social demokratiji,parlamentarnom sistemu,liderima,odgovornosti lidera,arijevskoj rasi,autobiografskim detaljima itd itd itd.....stvarno je greh dati svakom ozbiljnu knjigu...


Naravno da nisu...ali se bar ljudi na njima ne kolju...

klanje je konstruktivno...:lol:
 
posto nam ove godine predstoji gej parada....zanima me vase misljenje o tome...
o usvajanju dece od strane gej brakova..
o gej brakovima(da li ih treba dozvoliti)...
o odrzavanju parade(da li je treba dozvoliti)...
itd...

ne
ne
ne


pazi ja nisam u onom fazonu da sada spaljujemo pedere na lomaci i da im ulazimo u gajbe i gledamo ko se sa kime j*ebe al' sam protiv njihove te parade. Neka se *ebu u 4 zida niko im ne brani...ja koliko sam citao od nekih ljudi vecina pedera ni nece ici na tu paradu jer ne zele da provociraju ljude bzvz al' kao treba da se odrzi jer su ti likovi sto vode te gay organizacije dobili silne pare od zapada i sada moraju da opravdaju taj kesh i da kao nesto rade nesto kao korisno za pedere u Srbiji :think:


pazi kada je moj komsija mator i porodican covek koji ne voli pedere al ga boleo q da ide da se mlati sa njima na paradi kada je cuo da su najavili da ce derpei u znak protesta da zapale srpsku zastavu na paradi odlepio i rekoh da ima da im skace po lobanji :mrgreen:
 
Sta bre lupas gluposti.....on na mozda 100 strana pise o jevrejstvu...ostalo popunjava pisanjem o social demokratiji,parlamentarnom sistemu,liderima,odgovornosti lidera,arijevskoj rasi,autobiografskim detaljima itd itd itd.....stvarno je greh dati svakom ozbiljnu knjigu...

Dobro ne bas na svih 450 strana,pisao je i malo o detinjstvu,i o politici ali vecina knjige je o Jevrejima. Jos je pisao da su Sloveni niza rasa,al nisu za ubijanje kao Jevreji nego su za robove. Sve u svemu budalastine i kompleksi jednog ludog coveka !....Mislim da si fan nacizma,al ne mozes da branis ludaka...

Jedino ako si procitao knjigu mozes da govoris da lupam gluposti...
 
Dobro ne bas na svih 450 strana,pisao je i malo o detinjstvu,i o politici ali vecina knjige je o Jevrejima. Jos je pisao da su Sloveni niza rasa,al nisu za ubijanje kao Jevreji nego su za robove. Sve u svemu budalastine i kompleksi jednog ludog coveka !....

Jedino ako si procitao knjigu mozes da govoris da lupam gluposti...

procitao sam je ........apsolutno lupas gluposti.......
on pominje jevreje...na mnogo mesta..apsolutno...i istina da on veoma cesto jako neargumentovano pise o njima...ali ta knjiga ima vrednost koju ti prosto nisi shvatio...njegova razmisljanja(sto me je veoma zacudilo iskreno)su na apsolutno veoma visokom nivou.....ako si ti samo u toj knjizi video mrznju prema jevrejima...nemamo sta da pricamo....
 
Dobro ne bas na svih 450 strana,pisao je i malo o detinjstvu,i o politici ali vecina knjige je o Jevrejima. Jos je pisao da su Sloveni niza rasa,al nisu za ubijanje kao Jevreji nego su za robove. Sve u svemu budalastine i kompleksi jednog ludog coveka !....Mislim da si fan nacizma,al ne mozes da branis ludaka...

Jedino ako si procitao knjigu mozes da govoris da lupam gluposti...

Nije on bio baš toliko lud...xD
A knjiga je zapravo vredna....i ima smisla dosta...
 

Back
Top