Misljenje tinejdzera o gej paradi..

Paradu podrzavam... iz prostog razloga shto sam uvek za "malog choveka" spram mrzacki-raspolozene vecine.
U ovom slucaju "mali covek" je grupa od par stotina homoseksualaca i lezbejki, a vecina - gomila retardiranih navijaca, siledzija, huligana, budala, probisveta koji ne mogu da zive sami sa sobom od nakupljene negativne energije, pa mesecima pre parade glancaju palice ne bi li nekom tamo jadniku razbili lobanju. Sto je najtuznije, ta deca uglavnom idu u srednje skole, neka cak i u osnovne, i vrlo ih je lako izmanipulisati u sve svrhe, posebno politicke. Jadni mi sa takvom omladinom!

Brakove i usvajanje bih formalno podrzao... ali mi i dalje porodica bez oba roditelja razlicitog pola, iz ugla nekog ko je odrastao bez jednog, nije kompletna.

Upravo to i treba da bude razlog da se ne održi ta parada.. Mislim, ja nemam ništa protiv toga, ali kako sam već rekla... Mnogo rizikuju. Mogu da poginu i to samo zbog toga što su homoseksualci ili bolje da kažem, što žele da istaknu to. Svakako sam više za to da se i oni , homoseksualci gledaju kao i svi normalni ljudi, ali kad je takav narod da "mesecima pre parade glanca palice da bi nekom razbili lobanju" mislim da ne treba tako nešto organizovati. A što je najgore, ne bi mogli ni obični ljudi (ni homo, ni huligani) izlaziti na ulicu u to doba... Stradali bi ni krivi ni dužni... :roll:
 
posto nam ove godine predstoji gej parada....zanima me vase misljenje o tome...
o usvajanju dece od strane gej brakova..
o gej brakovima(da li ih treba dozvoliti)...
o odrzavanju parade(da li je treba dozvoliti)...
itd...

Mislim da odrzavanje parade nije neophodno.Mislim, ta gay populacija se vadi an to kako su im prava ugrozena...Ko je u zadnjih nekoliko godina video naslov u novinama da je neko pretukao nekog pedera/lezbejku samo zato sto su to sto jesu?Cinjenica je da im je zivot omogucen.Moj licni stav je ovakav: Nisam protiv onih pedera s kojima se priroda poigrala.Jb.g, situacija je takva i oni moraju da nastave dalje.Sto oni i cine, poput i strejt populacije u svoja cetiri zida.Medjutim, verujem da iza parade stoji onaj deo gay populacije koji je to postao iz ko zna kakvih hirova i pobuda.I sada oni silom zele nesto da anm se namecu.Verujem da ni ovi, da se tako izrazim "prirodni" ******, koji svoje emocije izrazavu unutar svojih kuca, ne podrzavaju manifestaciju koja bi trebala da se organizuje.Mislim da uopste nije lep gest da centrom prestonice paradiraju goli ljudi, da se ljube i ko zna sta jos rade naocigled, starijih ljudi i dece.A nemaju zaista nikakve potrebe za tim.Oni su prihvaceni ovde, a sada zaista ne znam zbog cega im je neophodna ta parada?
Sto se gej brakova tice, ne podrzavam ih.Stojim pri stavu da se takvo nesto ne treba siriti.I opet verujem da u te gay brakove ulaze oni koji su postali gay iz svakakvih pobuda.
A da ne pricam tek o tome koliko je nenormalno da dete raste pored roditelja koji su istopolni...A i sami ti gay brakovi ne doprinose povecanju nataliteta.

I za kraj, vrlo je verovatno, da kada gay zajednica postane dominantna(sto ce se vrlo verovatno desiti uz svu ovu podrsku i propagande u njihovu korist), da ce poceti da nam namece svoj nacin zivota.
 
Mislim da odrzavanje parade nije neophodno.Mislim, ta gay populacija se vadi an to kako su im prava ugrozena...Ko je u zadnjih nekoliko godina video naslov u novinama da je neko pretukao nekog pedera/lezbejku samo zato sto su to sto jesu?Cinjenica je da im je zivot omogucen.Moj licni stav je ovakav: Nisam protiv onih pedera s kojima se priroda poigrala.Jb.g, situacija je takva i oni moraju da nastave dalje.Sto oni i cine, poput i strejt populacije u svoja cetiri zida.Medjutim, verujem da iza parade stoji onaj deo gay populacije koji je to postao iz ko zna kakvih hirova i pobuda.I sada oni silom zele nesto da anm se namecu.Verujem da ni ovi, da se tako izrazim "prirodni" ******, koji svoje emocije izrazavu unutar svojih kuca, ne podrzavaju manifestaciju koja bi trebala da se organizuje.Mislim da uopste nije lep gest da centrom prestonice paradiraju goli ljudi, da se ljube i ko zna sta jos rade naocigled, starijih ljudi i dece.A nemaju zaista nikakve potrebe za tim.Oni su prihvaceni ovde, a sada zaista ne znam zbog cega im je neophodna ta parada?
Sto se gej brakova tice, ne podrzavam ih.Stojim pri stavu da se takvo nesto ne treba siriti.I opet verujem da u te gay brakove ulaze oni koji su postali gay iz svakakvih pobuda.
A da ne pricam tek o tome koliko je nenormalno da dete raste pored roditelja koji su istopolni...A i sami ti gay brakovi ne doprinose povecanju nataliteta.

I za kraj, vrlo je verovatno, da kada gay zajednica postane dominantna(sto ce se vrlo verovatno desiti uz svu ovu podrsku i propagande u njihovu korist), da ce poceti da nam namece svoj nacin zivota.


Svaka ti je zlatna ;* no homo :lol:
 
Против сам. Немам ништа против њих, нек раде шта хоће у својим кућама, клубовима, окупљалиштима. На улици мора да се зна ред. Ако покушају да промарширају:

german_artillery_new.jpg


ju87d1.jpg


http://3.***************/_E52Q-GbXUbg/SPoJQadtSWI/AAAAAAAAAEs/JGpciIWPcIM/s400/diversitybk750.jpg
 
Против сам. Немам ништа против њих, нек раде шта хоће у својим кућама, клубовима, окупљалиштима. На улици мора да се зна ред. Ако покушају да промарширају:

Upravo na takve poput tebe sam mislio kad sam napisao:
a vecina - gomila retardiranih navijaca, siledzija, huligana, budala, probisveta koji ne mogu da zive sami sa sobom od nakupljene negativne energije
 
Upravo na takve poput tebe sam mislio kad sam napisao:

Хвала ти што мислиш на мене, обострано је.:aha:
Не, ја заиста немам ништа против њих, апсолутно не желим и не интересује ме да знам шта и кога неко воли, нема потребе да намећу другима своје опредељење, то су интимне и личне ствари и нека то задрже за себе (то важи и за хомо и за хетеро популацију). Гејеви који не парадирају и нису оптерећени својим опредељењем за мене су апсолутно једнаки као и остали људи. Да постоји парада хетеросексуалаца био бих и против тога. Парадери и сексуално оптерећени (и геј и негеј) - стоп!
 
Ne razumem sta ce im parada. Mislim da apsolutno nema potrebe za tim eksponiranjem. Nemam nista protiv njih ali mi nije bas prijatno da na javnom mestu gledam gay parove.
A za usvajanje dece u homoseksualnom braku sam apsolutno protiv! Nije normalno da dete odrasta u takvoj "porodici".

meni se gadi da gledam samo muške homoseksualce..., ali ženske mogu da podnesem...
 
posto nam ove godine predstoji gej parada....zanima me vase misljenje o tome...
o usvajanju dece od strane gej brakova..
o gej brakovima(da li ih treba dozvoliti)...
o odrzavanju parade(da li je treba dozvoliti)...
itd...

Gej brakove bi dozvolio samo pred matičarem. Usvajanje dece od strane gej brakova da.
Sad što se tiče gej parade - ne vidim zbog čega će im ta parada. Šta žele da obnaroduju svoju sexualno opredeljenje ? Ili žele da izazovu ove ekstremne desničare ? Nema potrebe za gej paradom. Dovoljno je da zna okolina u kojoj živiš i oni kojima nešto značiš.
 

Back
Top