17.јул 1946

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Lautner

Veoma poznat
Banovan
Poruka
10.741
На данашњи дан пре 64.године комунистички олош на зверски начин уморио је најбоље синове Отаџбине..

Михаиловић Драгољуба Дражу,Ђенерала и команданта ЈВуО
Радић Радослава Рада,четничког команданта из Босне
Врањешевић Славољуба,четничког командата Западне Босне
Јовановић Драгомира Драгог,шефа Београдске полиције и Управника Града Београда
Динић Танасија Тасу,Министра у Влади Народног спаса
Докић Ђуру,Министра у Влади Народног спаса
Павловић Бошка,четничког официра
Мушицки Косту,Ђенерала и команданта Српског Добровољачког Корпуса

Нека им је Вечна Слава од Српског рода хвала!
 
Poslednja izmena:
Да,на данашњи дан су убијени Чича и Мушицки.Разлог једноставан-изгубили су рат,а њихови најљући непријатељи узели власт.Да је било који други покрет победио у рату,нема сумње да би и комунисте снашла иста судбина.
 
Hajde, zameni sliku u avataru! Moguće je da nema veze sa srpskim patriotizmom, ali ima sa ratnim zočinima.

Опростите, али, да ли Броз Тито или Чегевара или Џугашвили имају везе са ратним злочинима? Двоструки аршини модератора када су у питању аватари...
 
Јовановић Драгомира Драгог,шефа Београдске полиције и Управника Града Београда
!

Лаутнеру ако будеш читао од Кракова роман о Недићу, видећеш да је Драги био добар са Мајснером и да је радио иза леђа Недићу. Не видим ни зашто око Драже као демократе и капиталисте треба правити ореол мучеништва?


"Јунаци,
Ја идем на пут у небеску Србију тамо где се налазе најбољи наши другови да се са њима ставим на чело јер тамо и спадам. Ви наставите започето дело и будите свима и свакоме пример како се живи и умире за Истину,Краља,Народ и Отаџбину.
Другови,
Истрајте до краја у светој борби за Истину и вазда имајте на уму,
да вас ваши другови и ваш командант посматрају и у борби и у раду
и прате и да су стално са вама.
Живео Краљ!"

Командант СДК
Ђенерал Коста Мушицки

 
Опростите, али, да ли Броз Тито или Чегевара или Џугашвили имају везе са ратним злочинима? Двоструки аршини модератора када су у питању аватари...
Aršini su jednostruki... pronadji izvor kojim ćeš da dokažeš da su ovi koje pominješ osudjeni za ratne zločine, pa kapa dole!

Ili bi ti i pojedini ostrašćeni propagatori mrtvih ideologija – da sudite!?

I tvoju reakciju ne razumem! Advokatišeš, ili je u pitanju nešto drugo?
 
Aršini su jednostruki... pronadji izvor kojim ćeš da dokažeš da su ovi koje pominješ osudjeni za ratne zločine, pa kapa dole!

Ili bi ti i pojedini ostrašćeni propagatori mrtvih ideologija – da sudite!?

I tvoju reakciju ne razumem! Advokatišeš, ili je u pitanju nešto drugo?


Нема потребе за охолошћу, гордошћу и нервозом.
Сада су ми многе ствари јасније када сте ви у питању. Рећи да Стаљин (који је одговоран за смрт 66 милиона људи по књизи "Архипелаг Гулаг") нема везе са ратним злочинима, о Титу да не говорим, постоји ли један историчар па чак и комунистички који ће да негира ликвидације хиљада Београђана, затим Голи Оток, Кочевје Рог, Блајбург, и најтврђи Стаљинисти признају чистке у Совјетији...

И Хришћанство није мртво, мртав је комунизам.
 
Prvu rečenicu, recimo, nisam video.

Ovo ispod: nisam rekao, odnosno napisao, da su ova dvojica nevinašca, već sam tražio od tebe dokaze da li su osudjeni za nedela koja su poćinili.

A Kurt Majer – jeste.

Hrišćanstvo nije ideologija, to je i moja nepismena baba znala, a kada je reč o komunizmu, pa naravno da je to mrtva ideologija, kao i "ljotićevizam" i ostale.

Prema tome, mnoge stvari u vezi sa mnom ti još uvek nisu jasne i ne treba da budu.

Držimo se teme!
 
Aršini su jednostruki... pronadji izvor kojim ćeš da dokažeš da su ovi koje pominješ osudjeni za ratne zločine, pa kapa dole!

Ili bi ti i pojedini ostrašćeni propagatori mrtvih ideologija – da sudite!?

I tvoju reakciju ne razumem! Advokatišeš, ili je u pitanju nešto drugo?

Ако ставим Адолфа Хитлера то би било у реду јер исти није осуђен.
Када сам имао Љотића тражио си да га уклоним,пред којим судом је Д.Љотић осуђен?
Када сам ставио Косоваски Крст и он је вређао зато што су га носили Добровољци?!
 
1. već sam tražio od tebe dokaze da li su osudjeni za nedela koja su poćinili.

2. Hrišćanstvo nije ideologija,

3. to je i moja nepismena baba znala,

4.kao i "ljotićevizam" i ostale.

!

1. Ни Хитлер није осуђен.

2. Зависи како ко гледа, за неке је Хришћанство револуција, за неке идеологија , за неке вера...

3. Нема потребе за понижавањем саговорника.

4. "Љотићевизам" не постоји, нити је икада постојао, постоје поштоваоци Димитрија Љотића.
 
Ево једног питања за комунисте. Ако навоодно нисте правили разлике између ваших идеолошких непријатеља како то да ни један усташа, домобран балиста, зеленаш, бугараш итд. нису изведени пред јавни суд у БГ већ се изводили само православне Србе?
 
Кад смо код аватара,Кочо што држиш слику Гулија,влаха из Македоније,који се борио у бугарској организацији вмро?
 
Кад смо код аватара,Кочо што држиш слику Гулија,влаха из Македоније,који се борио у бугарској организацији вмро?

Колико сам ја обавештен Илинденски устанак је бугарска намештаљка ради изазивања масовне погибије Срба и Цинцара.
 
Тако нешто.Бугарски комитет је изазвао буну за коју је знао да нема шансе да се изведе до краја,желећи да се изазову масовније турске одмазде над хришћанским цивилним становништвом,што је по њиховом плану требало да интернационализује македонско питање,где би се Бугарска окористила.
Да не ширимо причу,није то тема.
Чини ми се да су на овај дан бољшевици ликвидирали и Романове.
 
Aršini su jednostruki... pronadji izvor kojim ćeš da dokažeš da su ovi koje pominješ osudjeni za ratne zločine, pa kapa dole!

Ili bi ti i pojedini ostrašćeni propagatori mrtvih ideologija – da sudite!?

I tvoju reakciju ne razumem! Advokatišeš, ili je u pitanju nešto drugo?

NI Pol pot nije bio osudjen za zlocine .... da li to znaci da nije bio zlocinac ? Bas ko ni Staljin ?
A i Naser Oric je oslobiodjen , isto ko i Ramus Haradinaj .
 
Pa ko oivdce ima avatar Staljina
Ja nisam video

No,nije meni bio cilj da lautnera opomenem na avatar
vec cisto da napravim neku vezu izmedju simpatizera Ljotica i nacista
Eto

A svi ti koji su postreljani,posttreljani su sa razlogom,da razloga nije bilo,bili bi amnestirani
Musicki je bio pripadnik vojske,koja se rame uz rame borila sa okupatorom,nikada ne opalivsi jedan metak na njega
To se zove veleizdaja,i zato se sudi smrtna kazna u ratnim uslovima
 
Pa ko oivdce ima avatar Staljina
Ja nisam video

No,nije meni bio cilj da lautnera opomenem na avatar
vec cisto da napravim neku vezu izmedju simpatizera Ljotica i nacista
Eto

A svi ti koji su postreljani,posttreljani su sa razlogom,da razloga nije bilo,bili bi amnestirani
Musicki je bio pripadnik vojske,koja se rame uz rame borila sa okupatorom,nikada ne opalivsi jedan metak na njega
To se zove veleizdaja,i zato se sudi smrtna kazna u ratnim uslovima

A da li neko može poštovati Kurta Majera a ne mora biti nacista?!

Ljotić nema veze sa nacistima.

Postreljani su zatošto su bili anti-komunisti....pa eto Draža je ceo rat pucao na Nemce pa je završio kao i Mušicki koji nije pucao na Nemce,samo je bio zatvaran od istih.

SDK nije imao razloga da puca na Nemce jer je formiran isključivo da se bori protiv Komunizma,najvećeg Srpskog neprijatelja.
 
A da li neko može poštovati Kurta Majera a ne mora biti nacista?!

Ljotić nema veze sa nacistima.

Postreljani su zatošto su bili anti-komunisti....pa eto Draža je ceo rat pucao na Nemce pa je završio kao i Mušicki koji nije pucao na Nemce,samo je bio zatvaran od istih.

SDK nije imao razloga da puca na Nemce jer je formiran isključivo da se bori protiv Komunizma,najvećeg Srpskog neprijatelja.

Znaci,SDK je formiran da pomogne nemcima da se bore protiv partizana???
a partizani su,znamo to iz istorije,bili antifasisticki pokret

Draza je ubijen,kao posledica komandne odgovornisti,zbog delovanja pojedinih lokalnih klomandanata,koji su cinili ratne zlocine

ja licno mislim,da Mihajlovic nije bio covek koji je bio u fazonu toga,i da nikada to nije naredio,ali su neki njegovi komandanti cinili zlocine kako protiv srba,tako i protiv muslimana i delom hrvata
narocito su kokali muslimane,e sad,ti ces reci,da su i oni kokali srbe,ali su partizani u sloveniji presudili i njima,po kratkom postupku,za to sto su radili srbima,e sad bio bi red,da presude i drazinovcima,za to sto su radili muslimanima,hrvatima i nekim srbima koje nisu bas voleli

prema tome,za Musickog sam ti pojasnio,svud u svetu bi prosao tako,kako je prosao ovde

sto se tice draze,isto,pustili ga englezi niz vodu,i zdravo cao,imao je lose ljude oko sebe,i to ga je kostalo

sto se tice Majera,meni je vrlo drago da ga postuju,jeste bio veliki,kao i Vit i svi ostali iz te ekipe,ja kao Nemac bi mozda i mogao kao da ga stavim,ali mi nije jasno,da jedan ubvedjeni,srbin,pravoslavac,hriscanin,sa verom u boga i sve te vae mantre,da ne redjam ovde,stavi njega

ok,ako ga postujes kao vojnicinu,ok.....verujem da ces,posto cesto menjas slike,sledeci put moci staviti i zukova....koji je takodje bio celican tip:worth:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top