Temama o pokojnim idolima je mesto na pdf Istorija

Smatrate li da bi trebalo ukloniti istorijske teme sa pdf politika?

  • Da.

  • Ne.


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

gost 41715

Elita
Poruka
17.690
A zar ne bi bilo simpaticno da se svaka tema koja pomene pokojnike iz srpske istorije otpizdi na pdf istorija bez izuzetka? :ceka:

Ipak se ovaj pdf bavi gorucima pitanjima i mislim da su svi sukobi izmedju pristalica ovog ili onog pokojnika samo skretanje paznje sa mnogo vaznijih tema.

Koliko god se mi ne slagali oko dogadjaja iz proslosti, danas nas muce manje-vise isti problemi.

Mislite li da bi moderacija trebalo da prokrchi malo pdf politika od takvog djubreta?
 
Mislim, glupo je da Đinđu i Slobu svrstaš u istoriju..

Ne vidim zasto ne bih.

I oni postaju samo predmet praznih prepucavanja politickih tabora, iako su se njihove stranke slizale i politika im nema dve blage veze sa nekadasnjom pricom.

Sto se mene tice, cim neko umre, usao je u istoriju.

Da, jesu, znacajni, da treba raspravljati o njima i njihovoj politici, ali u domenu istorije.
 
E, sad...

Vec vidim varnice na temi...

Sta je to sto smeta da se sve takve teme otpizde na pdf istorija?

Jesam li ja predlozio da se pravi diskriminacija, da se jedni salju na pdf istorija, a drugi ne?

Zasto vam je braco, drugovi i gospodo Srbi, tako vazno da bezite u istorijsku mitologiju nego da se suocite sa sadasnjoscu?

Jel' to danasnja Srbija resila sve probleme, pa nas samo muci ta nekadasnja Srbija?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top