Premlatiti budalu

MilgredBulf

Aktivan član
Poruka
1.143
Skrecete vi levo, ali da bi vi skrenuli levo ovo koji treba da idu pravo moraju vas da sacekaju. Sve po propisu. Iza vas budala koja trubi , psuje vam sve po spisku i znate vec kako to ide usled nedostatka saobracajnih propisa i kulture u narodu.

Da li vam nekad dodje da jednu takvu budalu odradite bejzbol palicom? :D
 
Skrecete vi levo, ali da bi vi skrenuli levo ovo koji treba da idu pravo moraju vas da sacekaju. Sve po propisu. Iza vas budala koja trubi , psuje vam sve po spisku i znate vec kako to ide usled nedostatka saobracajnih propisa i kulture u narodu.

Da li vam nekad dodje da jednu takvu budalu odradite bejzbol palicom? :D
Da,stalno.Ja nikada nikome ne sviram i imam strpljenja,ali me takvi ljudi strasno izbacuju iz takta.
I to,kad mi svirne na semaforu,glavu bih mu polupala.
Od kad sam polozila voznju otkrila sam da strasno psujem za volanom.Mislim da je to,na neki nacin,moj izduvni ventil.Ne maltretiram druge vozace i pazim uvek,ali se,u sebi,ziva pojedem.Onda moram da psujem.Sto moze biti problem,ako nekoga vozim. :lol:
Skoro me je vozila zena koja ima slican "problem" kao ja.Kad je pocela,ja sam ostala sokirana :eek: Inace je strasno fina i nikada nisam mogla da je zamislim da opsuje nesto. :hahaha:
 
Poslednja izmena:
Ne,ne bih se srozavao na njegov nivo. Jednostavno izbacim ruku kroz prozor i pokazem mu ono sto on ocigledno nema,a ako krene da izlazi iz auta i da mi se unosi u facu podigao bih prozor. Ako krene sa narusavanjem imovine (auta) ,fizicki ga lepo onesposobim al bez upotrebe alatki,ruke su sasvim dovolje,za onoga ko zna da ih upotrebi na pravi nacin,u 3 poteza bez udarca covek ce lezati licem ka zemlji i cekati konjicu da ga odvuku od mene
Poenta je ta da ce se uvek naci takvi ,bilo da su nekulturniji ili misle da im se moze jer voze bolji auto . Kad bi svakog mlatio kako bi se to zavrsilo ,on je nevinasce ja napadac koji ne moze da se iskontrolise.

Razumem da smo ocajni sto se tice vozacke kulture,da je u kolima +50 ko nema klimu,da su guzve,da ne moze da se dise,al i dalje imam svoju glavu da njom razmisljam
 
Ja prozujim toliko brzo da niko nema vremena ni kad da mi svirne ni da me opsuje :lol:

Tako i treba :D
Ne sviraju oni za dzabe :D

fox 87 mnogo gledas filmove :D ako se pojavi neka budala a ti pokazes srednji prst kao sto kazes, mislis da ce on izaci iz kola i svadja ti se sa tobom pa ces mu ti zatvoriti prozor? Taj ce odmah da te nabode u glavu, ali mali je broj takvih koji ce to uraditi ali opet pamet u glavu i ne pokazuju srednji prst vozacima ;)
 
Evo sta sam ja jednom video,video samo nisam ucestvovao:

Idem ja sam ortakom bulevarom Despota Stefana ka Trgu Republike.To je zajeban deo ima puno semafora i dugo se prolazi tuda. Jedan lik sto je vozio Opela zaleteo se i naglo zakocio. Iza njega lik u puntu,i posto je zakocio udario ga je,malo samo mozda je ostala mala ogrebotina. Izlazi lik iz Opela da pogleda stetu,sav iznerviran prilazi vozacu punta,otvara mu vrata i nogom krene da ga udara po glavi....Posle je zbrisao,a ovaj nesrecnik ostao sav u modricama...

E bas zato u kolima svako treba da ima neku palicu,pendrek ili pistolj...
 
Tako i treba :D
Ne sviraju oni za dzabe :D

fox 87 mnogo gledas filmove :D ako se pojavi neka budala a ti pokazes srednji prst kao sto kazes, mislis da ce on izaci iz kola i svadja ti se sa tobom pa ces mu ti zatvoriti prozor? Taj ce odmah da te nabode u glavu, ali mali je broj takvih koji ce to uraditi ali opet pamet u glavu i ne pokazuju srednji prst vozacima ;)

Ma on njemu pokaze ono sto ovaj ocigledno nema,Bog zna sta mu pokaze???
Mozda ne mislite na isto.:hahaha:
 
fox 87 mnogo gledas filmove :D

Ma on njemu pokaze ono sto ovaj ocigledno nema,Bog zna sta mu pokaze???
Mozda ne mislite na isto.:hahaha:

Razumeli smo se CLS i ja ,al on gleda pogresnu vrstu filmova. Treba malo citati i izmedju redova,on meni neka svira to nije napad ,moj srednji prst isto nije napad,al onog trenutka kad se uhvati za moju kvaku il pokusa nesto, imam sva prava da ga ugazim a da je ne odgovarm,samoodbrana. Mozda je to bas ono sto meni treba,da naletim na tako neku budalu i da se posibamo:per:, al ne, rekao sam ne treba pribegavati takvim stvarima. A jos manje treba dozvoliti da se neko izivljava trubeci ti iza ledja,psovajuci majku,oca il sta vec,prst resava sve,a ako ima "balls" da izadje i da se siri,nema problema izacicu i ja
 
Skrecete vi levo, ali da bi vi skrenuli levo ovo koji treba da idu pravo moraju vas da sacekaju. Sve po propisu. Iza vas budala koja trubi , psuje vam sve po spisku i znate vec kako to ide usled nedostatka saobracajnih propisa i kulture u narodu.

Da li vam nekad dodje da jednu takvu budalu odradite bejzbol palicom? :D

Uskoro planiram da kupim teleskop palicu i da je drzim u vratima mislim uz suzavac mora da bude efikasna,ovi uhljupi na putu pa to sve treba pobiti cesto dobijem sadisticki nagon prema kretenskim vozacima,zamisljam se da vozim vojni hamer ili veliki valjak,bager pa da krenem na njega zdrobim mu auto i uzmem 100 eura za gorivo sto sam potrosio.
Mislim danas ali danas stvarno svako ima vozacku :roll:
 
Skrecete vi levo, ali da bi vi skrenuli levo ovo koji treba da idu pravo moraju vas da sacekaju. Sve po propisu. Iza vas budala koja trubi , psuje vam sve po spisku i znate vec kako to ide usled nedostatka saobracajnih propisa i kulture u narodu.

Da li vam nekad dodje da jednu takvu budalu odradite bejzbol palicom? :D

Ja se takvima samo vratim i do'vatim ih kukom, da vidiš kako prestaju da sviraju :mrgreen:
 
Kukom?:think:
Ma i uski su nam putevi za tolko sirovina...Kad vidiš američke ''autostrade'' ili nemačke,u jednu njihovu stane 10 naših:roll:

Nego šta, znaš kolika mi je kuka na džipa... :mrgreen: Ulupim ga ja mislim da dođe do hladnjaka :hahaha: A i na drugo auto imam kuku, mada nije toliko velika koliko na džipa... :mrgreen: I svi mi se čude što kupujem auta sa kukom, ne znaju da to ima neku namjenu...
Ja nemam običaj da trubim iza nekoga na semaforima, jedino ako stoji na zelenom ja jednom kratko svirnem čisto da ga obavijestim da je zeleno. Inače me nerviraju idioti koji gnjave 20-30 na sat (al njih pretičem, rijetko kad sviram), i nerviraju me budale koje ne znaju đe će pa idu sredinom ulice, pa iz lijeve trake skreću desno... E tu znam da popizdim i da "legnem" na sirenu, al rijetko
 
Ja sam prestao da obraćam pažnju na te što sviraju, samo pogledam u retrovizor i smejem se budalama, zbog takvih se ne vredi nervirati.
Samo nikako ne mogu da shvatim, kad je crveno na semaforu zašto deseti u koloni (koji neće ni stići da prodje kad se upali zeleno) trubi ko nezdrav.
 
Ja sam prestao da obraćam pažnju na te što sviraju, samo pogledam u retrovizor i smejem se budalama, zbog takvih se ne vredi nervirati.
Samo nikako ne mogu da shvatim, kad je crveno na semaforu zašto deseti u koloni (koji neće ni stići da prodje kad se upali zeleno) trubi ko nezdrav.
Ljudi voze pijani drogirani,žure sa mesta krađe,razbojništva:mrgreen:
Kad bi policija blokirala recimo Brankov bridge u sred špica i prevrnula sva vozila,našla bi pravo malo blago:mrgreen:
 
Ja sam prestao da obraćam pažnju na te što sviraju, samo pogledam u retrovizor i smejem se budalama, zbog takvih se ne vredi nervirati.
Samo nikako ne mogu da shvatim, kad je crveno na semaforu zašto deseti u koloni (koji neće ni stići da prodje kad se upali zeleno) trubi ko nezdrav.

Ja maloprije pretekoh na punu u krivinu 3 auta, al su gnjavili u pm :rtfm:
 
Ja retko kad sviram ...

Nisam nikad u situaciji da se nađem u gužvi i da imam potrebe da sviram, zato što uvek gledam da eskiviram gužvu.

Recimo vidim 10 auta koji idu levo i stoje u levoj traci, ja dođem u srednju traku i čekam zeleno :)
Pošto ja inače krećem sa semafora pod punim gasom, ja već prođem raskrsnicu a ovaj siroma nije stigao još ni da krene :lol:

Pre neki dan idem kroz pržno, i moja strana blokirana sa parkiranim autima i naravno vozim levom stranom. Išao sam malo brže i vidim auto, neki pe.der sa malim autom, a klasu malu vozi i sklonim se u moju traku između 2 auta. A on tek nailazi, nije morao ni da koči, ali se usro kad je video mene koliko brzo idem, i stane pored mene i krene nešto kroz zatvoreni prozor da mlati.
Ja krenem da otvorim vrata i da izadjem a on po gasu :lol:
 
skoro idem ja negde pored sajma autom i ispred mene beli kombi ide i ispred staje crni mercedes ML jer ga je kombi valjda iseko ranije.
iz mecke izlazi mladic (tatin sin neki :D) i prilazi kombiju sav ,,opasan`` i dernja se nesto. vozac nista zabole ga uvo...
tada decko pokusa da otvori vrata kombija... Izlazi vozac a iz kombija jos trojica :D :D ja se pokidao kad sam video onog kako utrca u mecku i pobeze ahahah kako bi voleo da su ga savatali ahahah :D:D
 

Back
Top