ЕУ - негација Европе?

ЕУ - негација Европе?

  • Да, то је америчка марионетска анти-европска творевина

  • Не, ЕУ представља праву Европу

  • Да, то је америчка марионетска анти-европска творевина

  • Не, ЕУ представља праву Европу


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Poruka
4.258
Последњих година се, у Србији, сервира прича од стране демократа да морамо да напредујемо ка Европи и уђемо у Европу (притом мислећи на ЕУ). Подмећу народу да ми изгледа нисмо у Европи него у Африци, ваљда. Е сад, поставља се питање да ли ЕУ заиста представља Европу или је то једна анти-европска творевина. И раније сам сумњао, а последњих година сам убеђен да је ЕУ негација старе, праве Европе. Погледајте ЕУ, па закључите колико она уствари има/нема везе са Европом. Немојте ми рећи да су геј параде и бракови, илегална имиграција, послушничка политика према САД, ционизам, дрога делови старе европске културе и традиције. Затим, неке старе европске државе нису чланице ЕУ, једној Норвешкој и једној Русији не пада ни на памет да се приближавају ЕУ, већ настављају свој развој и напредак за себе, без потребе да буду чланице ЕУ. Са друге стране, код нас власт искључиво тежи да ''уђемо у ЕУ'' и то нам постављају као једини циљ и сврха постојања државе, јер то је по њима најпрече, не да боље живимо и да има мање сиромашних или незапослних, не да сачувамо сопствену територију, већ само да уђемо у ЕУ.
 
Pa svakom normalnom je jasno da je EU jedan vestacki i nametnuti projekat,koja bi se raspala u roku 5 minuta da se ista pita prosecan Nemac,Francuz.....!

EU je jedna od mnogih prevara i najvece pljackasko dostignuce u istoriji ljudske civilizacije!

Ceh,naravno,placa obican covek!
 
Da ti kazem jednu stvar
vlast kaoi jedino spasenje vidi ulazak u EU,i onda grebanje za pare
tj,ono sto oni medju sobom dele kao clanovi
te tako neke pare udju u zemlju,i probaju da sprece nezaposlenost i gubitak teritorija

jer,ko ce sa onim koji nema para...niko,tako i ovi koji su u teritoriji,hoce da se izvuku sa broda koji tone;)

A ni ovi iz EU bas nisu radi da prime svakoga,tako da......bojim se da ce te pare ostati kiselo grozdje;)

Zato EU i ne valja,znas
to sto si pomenuo Norvesku i Rusiju,njima se moze,Norvezanima,jere su jaki,i ne moraju da prose za pare
Ovi drugi,Rusi,reketiraju sve zemlje u okruzenju gasom,i njima se moze,a i nisu u Evropi maltene samo sa 2/5 teritorije,vise bi im prilicilo da budu u Azijskoj Uniji

Znaci,jedino sto ova vlast moze je da moli da ih prime u to drustvo,i udele neku paru;)

Eh da,zaboravio si da pobrojis mnogo vecu gomilu onih koji su u EU,nego Rusiju i Norvesku
sad ispade,celo selo ludo,samo smo mi pametni;)
 

Back
Top