Nova tema

gost 185738

Veoma poznat
Poruka
11.623
Nova tema prvi deo: Sedim ja tako u diskoteci i pricam sa drugaricom, izvukla me iz kuce u farmerkama i majici, dakle nista posebno, jedna nesrecno oklembesena palma od repa na vrh moje glave i to je to, i mene cuska decko koji je sedeo sa nama u separeu, gurajuci mi svoj mobilni u ruke, sa otvorenom opcijom u imeniku za ukucavanje broja.

Od tad, mene muci par pitanja:
a)zasto bi iko ocekivao da mu osoba koja ga je tek te iste sekunde primetila da broj?

b)zasto iko u devojci obucenoj u ucila-sam-i-ova-skockana-lepojka-me-dovukla-ovde-da-joj-budem-drzosvec-dok-se-muva-sa-deckom-nista-vise, vidi curu raspolozeu za flert?

c)zar je to sve? Mislim, samo date mob bez reci uz neki blesavi kez i ocekujete da ce neko bez i da progovori jednu jedinu rec da vam da broj, a mozda i adresu, maticni i broj licne karte?

d)da li je ok sto me je to toliko iznerviralo da mu umalo nisam prosula ultra energy na glavu (a mozda i telefon)?

Drugi deo:
Rekla sam mu da nema sta da trazi sa mnom i sl., rekao mi je da voli mladje klinke i da je on '93 (u prevodu, cetiri godine mladji od mene)!
MislimonokaoSTA?!
 
Nova tema prvi deo: Sedim ja tako u diskoteci i pricam sa drugaricom, izvukla me iz kuce u farmerkama i majici, dakle nista posebno, jedna nesrecno oklembesena palma od repa na vrh moje glave i to je to, i mene cuska decko koji je sedeo sa nama u separeu, gurajuci mi svoj mobilni u ruke, sa otvorenom opcijom u imeniku za ukucavanje broja.

Od tad, mene muci par pitanja:
a)zasto bi iko ocekivao da mu osoba koja ga je tek te iste sekunde primetila da broj?

b)zasto iko u devojci obucenoj u ucila-sam-i-ova-skockana-lepojka-me-dovukla-ovde-da-joj-budem-drzosvec-dok-se-muva-sa-deckom-nista-vise, vidi curu raspolozeu za flert?

c)zar je to sve? Mislim, samo date mob bez reci uz neki blesavi kez i ocekujete da ce neko bez i da progovori jednu jedinu rec da vam da broj, a mozda i adresu, maticni i broj licne karte?

d)da li je ok sto me je to toliko iznerviralo da mu umalo nisam prosula ultra energy na glavu (a mozda i telefon)?

Drugi deo:
Rekla sam mu da nema sta da trazi sa mnom i sl., rekao mi je da voli mladje klinke i da je on '93 (u prevodu, cetiri godine mladji od mene)!
MislimonokaoSTA?!


sve si rekla, a nisi nam rekla da li ti se svidja?
 
Nova tema prvi deo: Sedim ja tako u diskoteci i pricam sa drugaricom, izvukla me iz kuce u farmerkama i majici, dakle nista posebno, jedna nesrecno oklembesena palma od repa na vrh moje glave i to je to, i mene cuska decko koji je sedeo sa nama u separeu, gurajuci mi svoj mobilni u ruke, sa otvorenom opcijom u imeniku za ukucavanje broja.

Od tad, mene muci par pitanja:
a)zasto bi iko ocekivao da mu osoba koja ga je tek te iste sekunde primetila da broj?

b)zasto iko u devojci obucenoj u ucila-sam-i-ova-skockana-lepojka-me-dovukla-ovde-da-joj-budem-drzosvec-dok-se-muva-sa-deckom-nista-vise, vidi curu raspolozeu za flert?

c)zar je to sve? Mislim, samo date mob bez reci uz neki blesavi kez i ocekujete da ce neko bez i da progovori jednu jedinu rec da vam da broj, a mozda i adresu, maticni i broj licne karte?

d)da li je ok sto me je to toliko iznerviralo da mu umalo nisam prosula ultra energy na glavu (a mozda i telefon)?

Drugi deo:
Rekla sam mu da nema sta da trazi sa mnom i sl., rekao mi je da voli mladje klinke i da je on '93 (u prevodu, cetiri godine mladji od mene)!
MislimonokaoSTA?!

Mogu mislit kako si simpaticno izgledala :rumenko:
Samo furaj svoj fazon,neam pojma ali istina je da su ova djeca sada jako napasna,elem znam po sebi neke klinke 92-93 slobodno ti pridju i traze za jedno vece,nekada dodjem cak i u veliko iskusenje ali sam u vezi...tako da....Ali opaka su ova djecica :mrgreen:

Mislim decko nema sta da kaze pa baci foncic :)
 
on te muva
ti mu kazes ne

i ok
ne vidim problem

a nacin?
svako ima svoj
nekom bi njegov
imponovao ili ga/je obradovao
sta znam..
zasto osudjujes?
i sta imas od toga?
 
Mogu mislit kako si simpaticno izgledala :rumenko:
Samo furaj svoj fazon,neam pojma ali istina je da su ova djeca sada jako napasna,elem znam po sebi neke klinke 92-93 slobodno ti pridju i traze za jedno vece,nekada dodjem cak i u veliko iskusenje ali sam u vezi...tako da....Ali opaka su ova djecica :mrgreen:

Mislim decko nema sta da kaze pa baci foncic :)

Vidis, ovo boldovano me najvise muci, za mene je to ponizavajuce, jedino gore od toga je da me je odmah poljubio... Bas je bezveze...

Da, sve su slobodnije mladje generacije, to je opsti haos, pa moja sestra se u trecem osnovne igrala Barbikom i Kenom (bez odece)...
 
Naravno da ne, mene muci to sto ni na koji nacin ne das nekom zeleno svetlo da ti pridje, a on te tako spusti svojim ocekivanjem da ces mu dato broj kao da delis promoterske letke za zurku na bazenu...

Takav njegov pristup me je uvredio...

Da,ispao je kreten,i bas je nasao kome ce na taj nacin da pridje.
Sta te briga,bar znas da si simpa i bice toga jos:cmok:
 
on te muva
ti mu kazes ne

i ok
ne vidim problem

a nacin?
svako ima svoj
nekom bi njegov
imponovao ili ga/je obradovao
sta znam..
zasto osudjujes?
i sta imas od toga?

Ne predstavlja meni odbijanje njega niti on sam problem

Ja sam se samo zamislila nad tim sto mi za 21 godinu niko nije prisao a da se barem ne predstavi.
 
Da,ispao je kreten,i bas je nasao kome ce na taj nacin da pridje.
Sta te briga,bar znas da si simpa i bice toga jos:cmok:

Po meni nije ok da neko nekom tako pridje.

Mozda sam ja staromodno romanticna a to je nestalo jos za vreme dinosaurusa, ali opet...

Osecala sam se ruzno sto mi je neko prisao bez povoda, tek tako. Nismo se cak ni pogledali nijednom.
 
Ne predstavlja meni odbijanje njega niti on sam problem

Ja sam se samo zamislila nad tim sto mi za 21 godinu niko nije prisao a da se barem ne predstavi.

svako ima svoje
vaspitanje
i kulturu ponasanja
ili 'ne' :D

meni da je prisao i odmah pruzio ruku i rekao 'ja sam Petar'
odmah bi bila uverena da hoce nesto da mi prodaje :D

mis'im
razliciti ljudi
nije stvar za sa.bla.znja.va.nje
 

Back
Top