Prijatelji

Mona*

Zainteresovan član
Poruka
233
Da li ste nekada imali situaciju da imate prijatelja, ne znate se baš dugo, recimo godinu dana ali ste toliko postali prisni da prijatelj zna vaše male tajne i tako to ali da ste s njim uvek imali samo prijateljski odnos, od bilo kakve dopadljivosti nema ni naznaka ali je u nekom momentu taj prijatelj počeo da se ljuti na vas ako recimo flertujete sa nekim i da vam polako otkriva da mu se dopadate ali isto tako i zna da nema šanse da budete zajedno.

Šta bi ste uradili u takvoj situaciji?
 
Vidim da ne vredi pitati ovde za nečije mišljenje jer ga izgleda nema, tražiću da se tema zaključa.

Dobro 'de.
Porazgovarao bih naravno otvoreno s njim. Ili neka se pomiri s tim da nema sanse kod mene ili neka ide. Jeste surovo, ali to je najbolja opcija.

Ako ne budes popricala s njim pocece da te mrzi, najverovatnije ;)
 
Dobro 'de.
Porazgovarao bih naravno otvoreno s njim. Ili neka se pomiri s tim da nema sanse kod mene ili neka ide. Jeste surovo, ali to je najbolja opcija.

Ako ne budes popricala s njim pocece da te mrzi, najverovatnije ;)

Da ali kao što sam već rekla on već zna da ne možemo da budemo zajedno i to od samog početka našeg druženja i sve je bilo ok.. i onda u zadnje vreme je počeo tako da se ponaša a ja ne želim da ga izgubim kao prijatelja.
 
Kao sto vidis on prestaje da ti bude prijatelj.

Ili ga dozovi pameti ili bezi od njega ako ne zelis da ga povredis, u suprotnom samo ces da ga cimas, namerno ili nenamerno njemu je isto.

Misliš da je bolje da prekinem skroz kontakt s njim?

Porazgovaraću s njim pa neka sam odluči....biće mi žao da mi više ne bude prijatelj.
 
Misliš da je bolje da prekinem skroz kontakt s njim?

Pa dobro, ne bas skroz, otkud znam, ali mu bar daj do znanja da ti smeta takvo njegovo ponasanje.

A drugo, ako ga ne poznajes dugo, i ako je on vec "prsao" i odlucio da ti skrene paznju na njegova osecanja prema tebi to najverovatnije govori da se zbog tih istih emocija verovatno i sprijateljio s tobom.

On ne moze (ne zeli) jednostavno u ovom trenutku da shvati da medju vama ne moze biti icega, bolje se udalji malo od njega na neko vreme, jer mu u suprotnom dajes laznu nadu.
 
Pa dobro, ne bas skroz, otkud znam, ali mu bar daj do znanja da ti smeta takvo njegovo ponasanje.

A drugo, ako ga ne poznajes dugo, i ako je on vec "prsao" i odlucio da ti skrene paznju na njegova osecanja prema tebi to najverovatnije govori da se zbog tih istih emocija verovatno i sprijateljio s tobom.

On ne moze (ne zeli) jednostavno u ovom trenutku da shvati da medju vama ne moze biti icega, bolje se udalji malo od njega na neko vreme, jer mu u suprotnom dajes laznu nadu.

Možda si u pravu:( mislim na ovaj drugi pasus.
 

Back
Top