Poroci

ZeNoN

Zainteresovan član
Poruka
422
Ljudi ajde sad da pricamo malo i o porocima. Ako ste pusac kad ste poceli i sl.?
Alkohol i ...
Ja licno pusim poceo sam sa 15 god. :roll:


Sasa ili dj mare nemojte zatvarati temu mislim da tinejzderi ima dosta toga da diskutuju.
 
Pusim od osmog razreda (pravio sam i ceste pauze od tada (npr. kad sam sa devojkom koja ne pusi ni ja ne pusim), ali da kazemo da sam tada bas poceo)!!!!! :oops: :oops: :oops:

Alkohol ne konzumiram cesto, zato sto ponekad kad uzmem da ga konzumiram malo mi je tesko da se zaustavim... :oops: :oops: :oops:

Mozda ti i zazivi tema, mada smo dosta cesto dikutovali o ovome!!! :wink:
 
Pa ovako:Nikad cigaru u usta stavio nisam a uvek sam imao pri ruci jer mi pola familije pusi,onda takodje alkohol,nikad se nisam napio niti sam popio toliko da se lose osecam,nikad u zivotu nisam popio celo pivo...znaci nemam nijedan porok,zivim zdrav zivot.
 
Ne pusim, ne drogiram se, ne pijem (dobro, bar ne kao pravi alkoholicari)... Eto pa i nema bas nesto... E sad, da li devojke spadaju u poroke? :roll:

:wink:
 
aj da ne budem baksuz,da napisem nesto:
1.pljuge (mada ne pusim mnogo) od 7. razreda
2.kafa (5,6,7,8...dnevno)
3.umem cesto da "cirnem"
4.zvake,zvake,zvake....non stop mljackam


verovatno bi se navukla i na neke droge,jer sam sklona porocima,al nikad nisam probala niti nameravam



:oops:
 
bleach:
Shinoda:
DJ_MaRe:
Ne pusim, ne drogiram se, ne pijem (dobro, bar ne kao pravi alkoholicari)... Eto pa i nema bas nesto... E sad, da li devojke spadaju u poroke? :roll:

:wink:
Sumnjam da ces naci nekog teenagera koji pije kao pravi alkoholicar!!! :lol: :lol: :lol:
pola mog odeljenja?... :? :cry: :cry: :cry:
ti ne mozes da zamislis koliko cesto i kolike su to kolicine... :cry:
P dobro, ali mi na Forumu smo fini!!! :oops: :twisted:
 
znam da nije neki porok...al ne mogu nikako da se odlepim od cigara :? pocela sam da pusim i po paklu na dan, kad sam nervozna ili pod pritiskom i vishe...to me jako nervira...
 
Shinoda:
DJ_MaRe:
Ne pusim, ne drogiram se, ne pijem (dobro, bar ne kao pravi alkoholicari)... Eto pa i nema bas nesto... E sad, da li devojke spadaju u poroke? :roll:

:wink:
Sumnjam da ces naci nekog teenagera koji pije kao pravi alkoholicar!!! :lol: :lol: :lol:
Nemoj da sumljas, znam ja citav bataljon shljokara... I to lochu ko smukovi od prvog srednje... Necu sada da piskaram koliko je to stetno i sl, samo sam spomenuo da znas da ih ima koliko hoces... ja se zadrzavam na laganom cirkanju petkom i subotom... ostali danima tucem sokice... 8)
 

Back
Top