U Merošini se daju prijave o boravištu Albancima šakom i kapom

i tako mic po mic veljika Albanija :per: prvo boravak pa posle kume posto

Иду шип. клозетари на Запад да раде, миц -по-миц и - можда постану и дилери дроге.
То је та перспекрива са пасошима.

Треба сменити комплетну управу у мерошинском МУП-у поводом примања мита.
 
Иду шип. клозетари на Запад да раде, миц -по-миц и - можда постану и дилери дроге.
То је та перспекрива са пасошима.

Треба сменити комплетну управу у мерошинском МУП-у поводом примања мита.

Ne razumem, pa jel su stanovnici Kosova srpski državljani ili ne?

Daj već jednom da rasčistimo to?
 
Ne razumem, pa jel su stanovnici Kosova srpski državljani ili ne?

Daj već jednom da rasčistimo to?

Ако хоће пасоше Србије онда нека траже да се отвори на Косову канцеларима МУП-а Србије за издавање пасоша.
Такође, на снази је уредба по којој шиптари да би пријавили боравиште морају да испуне додатне услове као што су одјава боравишта са Косова, склапање брака и да је уопште тај захтев оправдан, али то нико не поштује. Промена боравишта је фиктивна и, на крају, примање мита је кривично дело. У чему је проблем?
 
Ако хоће пасоше Србије онда нека траже да се отвори на Косову канцеларима МУП-а Србије за издавање пасоша.
Такође, на снази је уредба по којој шиптари да би пријавили боравиште морају да испуне додатне услове као што су одјава боравишта са Косова, склапање брака и да је уопште тај захтев оправдан, али то нико не поштује. Промена боравишта је фиктивна и, на крају, примање мита је кривично дело. У чему је проблем?
За грађане Србије који имају пребивалиште на КиМ не важи визна либерализација, пасоши се издају у Грачаници и на северу, али како Срби, тако и Албанци морају да ваде визе кад с тим пасошима путују у европске земље.
Зато се ови пријављују у Мерошини...
 
За грађане Србије који имају пребивалиште на КиМ не важи визна либерализација, пасоши се издају у Грачаници и на северу, али како Срби, тако и Албанци морају да ваде визе кад с тим пасошима путују у европске земље.
Зато се ови пријављују у Мерошини...

Јасно, али се ради о фиктивном пребацивању пребивалишта и формално важе услови за Шиптаре приликом подношења захтева за добијање пасоша које сам навео.
На Косову постоје и Срби који узимају косовске пасоше. Дивљи запад. :roll:
 
Јасно, али се ради о фиктивном пребацивању пребивалишта и формално важе услови за Шиптаре приликом подношења захтева за добијање пасоша које сам навео.
На Косову постоје и Срби који узимају косовске пасоше. Дивљи запад. :roll:
Ти си навео боравиште, а дајеш услове за пребивалиште. Пребивалиште и боравиште нису исто, ја заиста нисам сигуран које је од ово двоје неопходно имати ради пасоша, али у слободној земљи свак оможе да се пријави гдегод хоће ако испуњава законске услове...
 
Odavno sam cuo za ovo i postavljao temu.

Hvala Bogu da se neko setio da izvesti o tome.

Prica se da se prijavljuju kod policije takodje i to onih koje poznaju sa Kosova :prstic:

Zato je psujem sve milo i drago kad neko pomene teror nad albanskim zivljem :rtfm:

Sad mozda su sve to samo price, ali se takodje pominje da je ,,odozgo'' nalozeno da se obezbede prevodioci za ta ,,lica'' koja dolaze po pasose.

Mislim, ahm, ahm... Prica se, nista ja ne tvrdim... draga nasa narodna milicijo... :cool:
 

Back
Top