PRAG

Hej jel si nasla nesto?
Kad si planirala da ides i s kim?
Je i drugarica htele da spavamo kod nekog lika u Pragu a da vizu dobijemo preko rezervacije na www.booking jer je neki nas drugar tako opusteno dobio..medjutim nama zena u ambasadi nije htela da da..kaze kao da se vretimo kuci i uplatimo i kad budemo uplatili hotel-dace nam vizu,kao fora rezervacija nista ne znaci al to je cisto radi nas,da slucajno mi ne budemo ispaljene tj da hotel nasu sobu ne ustupi nekom drugom pa posto su tamo kao silne guzve onda kao ostacemo bez smestaja i bicemo na ulici,mislim se -zeno ne brini ti za mene...
sad sam mislila mozda stvarno da idem i uplatim neki hotelcic,nasla sam preko travel housa neki hotel za 24 e nocenje,u toku leta je 5 noci za cenu od 4 noci..
nista preko neta nisam mogla povoljnije da nadjem a da nije 100 krevetna soba bez kupatila..
 
Trebali smo da idemo dečko i ja, ali je meni izgleda iskrslo neko drugo, stručno putovanje, pa ćemo Prag najvjerovatnije ostaviti za kasnije. :)
Inače, smještaj online nisam našla, a koliko sam vidjela cijene se i kreću upravo oko 20-ak evra. Mi smo imali i neku rođak-varijantu. :)
 
silver-girl:
Posle 17:00 se ne placa. Cini mi se da je tvrdjava lepsa nocu (prelepo osvetljena) nego preko dana..
E to nisam znala...A nema veze,mislim da nisu bile neke vece pare u pitanju. Osecala sam se kao u bajci,tako je sve minijaturno i smesno,jos je samo falilo da se Pepeljuga pojavi :D
 
Isla bih u Prag krajem jula,samostalno ili preko Robinsona,al ne mogu nikog svog da nagovorim,svi imaju pare samo za more..ako ima nekog ko je raspolozen za Prag da mi pravi drustvo-nek se javi..inace sam student iz BG-a,´82 godiste...Aj necu sad da smaram detaljima-mozda niko nije ni zainteresovan..
 
Zar ti nije bolje da ides sama nego sa nekim koga uopste ne poznajes? Vrlo je verovatno da ces upropastiti sebi odmor jer ces se nervirati zbog ovoga ili onoga. Evo ja sam na primer sigurna da bih te ja strasno nervirala kad bih krenula sa tobom :)
 
Ja takodje mislim da je bolje ici u drustvu.I meni se desavalo da hocu da putujem a da nemam sa kim pa sam dolazila u iskusenje da trazim preko neta drustvo za putovanje.
A i ako odes sama upoznaces nekog pa ce ti i tad biti super! U svakom slucaju nemoj da odustajes!
 
Prosle godine sam bila u Spaniji s najboljom drugaricom,i upoznale smo ladno dve devojke i tipa koji su svo troje solo krenuli pa su se skontali u agenciji i uzeli trokrevetnu,a potpuni stranci..
Najvise volim da putujem sa svojim ljudima,al nekad ne mogu se poklopiti zelje za istom destinacijom,slobodno vreme,pare..
 
Grad je fenomenalan, ja sam Pragom i vishe nego odushevljena, i za sve koji zele da ga posete imam predlog za smeshtaj, garantovano naj lokacija :) u pitanju je hostel Dlouha verujte mi nema grashke! Nalazi se BUKVALNO 50m od Astronomskog sata, tj. glavnog trga i Jevrejske chetvrti! Nas 4-oro je bilo u chetvorokrevetnom apartmanu za 60e po danu, dakle 15e po osobi dnevno. Apartman ima kompletno opremljenu kuhinju, non stop toplu vodu, svaki dan se chisti i stvarno izgleda super, pogledajte i na sajtu. pozdrav svima!
 
Имам питање - да ли неко зна нешто о овогодишњој Ноћи музеја у Прагу?

Нешто сам претраживала и нашла да је ове године Ноћ музеја тамо 20. јуна. а не 16. маја као у другим градовима. Има ли неко информацију о томе?
 
da li neko može da mi preporuci turisticku agenciju preko koje najesen mogu da putujem u Prag ali da nije mnogo skupa i da je pouzdana. DA li neko zna koliko su od prilike aranžmani
 
da li neko može da mi preporuci turisticku agenciju preko koje najesen mogu da putujem u Prag ali da nije mnogo skupa i da je pouzdana. DA li neko zna koliko su od prilike aranžmani[/QU

Pouzdana je jedna ceska agencija

http://www.calypsotours.rs/

Dosta su povoljne cene aranzmana i iz licnog iskustva ti mogu reci da odlicno rade Prag.
Ja sam isao avionom pa sam video samo Prag i Karlove Vari,ali rade i aranzmane busom,pa onda uz to vidis i Bratislavu.
 
da li neko može da mi preporuci turisticku agenciju preko koje najesen mogu da putujem u Prag ali da nije mnogo skupa i da je pouzdana. DA li neko zna koliko su od prilike aranžmani[/QU

Pouzdana je jedna ceska agencija

http://www.calypsotours.rs/

Dosta su povoljne cene aranzmana i iz licnog iskustva ti mogu reci da odlicno rade Prag.
Ja sam isao avionom pa sam video samo Prag i Karlove Vari,ali rade i aranzmane busom,pa onda uz to vidis i Bratislavu.


imaju odnedavno i turu bg - bratislava - beč - prag ..prag hotel 4*
bez obzira preko koje agencije putovali, birajte proleće-leto...leto zbog cena i zato što su zime tamo jako oštre.... busom možete za sitne pare da tokom leta obiđete prag, a tamo ima toliko toga da se vidi...i vraćaćete mu se ponovo :heart:
 
Poslednja izmena:
Posto mi je Mirka ubacila bubu u uho, pala je odluka da se ide u Prag. O znamenitostima Praga sam vec sve iscitala, nasla sam i koje izlete izbegavati, a na koje ici. Videla sam hotel, njegovu lokaciju. Malo je podalje od centra, ali kazu da je javni prevoz, narocito metro, fantasticno organizovan. Ali sta dalje?
Izguglala sam pizzeriu i talijanski restoran Kogo u ulici Havelska, posto mi ceska kuhinja ne zvuci primamljivo sa svojim knedlickama i kupusom sa kobajama :sad2:, a imam uplaceno samo nocenje i dorucak. Imate predloge ze neke restorane, pivnice, kafice, neke preporuke koje bi mi dobro dosle. I, uopste, pisite o svojim iskustvima.
 
Poslednja izmena:
ispod Njujorkera i one menjacnice u centru (gde vode nasi vodici) ima poznata pivara- super klopa, a malo nize je "fast fud" - jeftina i savrseno ukusna klopa za strance, ceska kuhinja:super:

ima puno malih restorancica, kada se silazi sa nekog setalista... dali su hradcani...
bice ti lepo u svakom slucaju, ne mozes pogresiti :)
 
Poslednja izmena:

Back
Top