KAMENOPIS

Neobuzdana tresnja:
Machak69:
Neobuzdana tresnja:
Uvek se ubedacim kad procitam tvoj txt :cry:
Srecna sam,ali me onda to potseti na staru ljubav i na tuzne ljubavi uopste i onda se malkice snuzdim :(

Sorry, Neobuzdana..... :?

("Pricha o ljubavi
ume da udavi...")

Price o ljubavi ne mogu da udave onog ko je bar jednom u zivotu dotakao ljubav. Samo ona hladna srca i siva mogu da ostanu potpuno ravnodusna.... Ne davis...samo pisi,prelepo pises :oops: ....

:oops: Hvala....
 
Pa polako, budi malo strpljiva - bice!! Ne postizavam, a sem toga - malo mi oduzmu dah ta secanja, ne mogu bas svakog dana da me ponovo boli... :?

A sto se sljiva tice - dzaba mi bese trud: kad ja tamo, a ono medjutim. Ne beshe sljiva kod onog Evropljanina, ni smrznutih ni u knedlama, ni nikako....probao da joj crtam, probao da joj opisujem.....ma ne vredi....sve dzaba - ostadose sljive neprobane......! :cry:
 
Machak69:
Pa polako, budi malo strpljiva - bice!! Ne postizavam, a sem toga - malo mi oduzmu dah ta secanja, ne mogu bas svakog dana da me ponovo boli... :?

A sto se sljiva tice - dzaba mi bese trud: kad ja tamo, a ono medjutim. Ne beshe sljiva kod onog Evropljanina, ni smrznutih ni u knedlama, ni nikako....probao da joj crtam, probao da joj opisujem.....ma ne vredi....sve dzaba - ostadose sljive neprobane......! :cry:


E sad sam malo ljuta. :evil:
Već dva dana nisi ništa napisao.
Misliš li da nas ne boli, dok sedimo i čekamo i još se nadamo da će se desiti neki preokret.
HOĆEMO NASTAVAK!!!!!
:cry:
A i onaj deo o šljivama da lepo napišeš šta se desilo. :lol:
 
Lepo, hvala. :)
I nemoj da na sledeći nastavak čekamo taaaaako dugo.

Ja uopšte ne znam zašto čitam sve ovo, al nešto me stalno vuče. Uf što ljudska bića vole da pate.
 
d-mol:
Lepo, hvala. :)
I nemoj da na sledeći nastavak čekamo taaaaako dugo.

Ja uopšte ne znam zašto čitam sve ovo, al nešto me stalno vuče. Uf što ljudska bića vole da pate.

Molim, i drugi put.
Pa ja ti dodjem ko spanske sapunice u nastavcima, samo bez tona! :lol:

A to za patnju - nisi li se nazvala d-mol?..... :roll:
 
Ma bre Machak ja to više ne mogu da podnesem. Što je mnogo, mnogo je. Ubi me taj d-mol. Lepo reče Balšević: Nije to tuga, šta je tuga za d-mol :(
Odoh da plačem. Vidimo se tamo na grupnoj psihoterapiji. :wink:

Čekamo nastavak.
 
Posle svih
prezivljenih sati. Vektori
slede svoj prvobitni smer.
Nista ih ne zaustavlja. Bez
ikakve spoznaje sem zive
emocije. Bez ikakve druge zelje sem ici dok se ne pronadjemo. Polako.
Sa ogromnim nemirom, ali sa
izvesnoscu u vladavinu
"zlatnog preseka". Postoji jedno
celijsko podesavanje. Postoji
pokret. Postoji svetlost. Svi su
centri isti.
Ludilo ne postoji. Isti smo
kao sto smo vec bili i kao sto
cemo biti. Ne racunajuci na
glupu sudbinu.
 

Back
Top