Da li su naši "Bogovi" zapravo vanzemaljci?

denacifikator

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.257
Ne verujem u ovo, ali svakako ovo ima više logičkih i naučnih utemeljenja nego religija.

Stari Egipćani i Sumerani nisu imali bogove u današnjem smislu te reči, već su im bogovi predstavljali goste iz svemira koji poseduju "veliko znanje" o fizici, matematici, filozofiji i biologiji.

Neke argumente Von Danikena smatram za neosnovanim, recimo bagdadska baterija, piramide ili naska crteže, ali teorija kao takva je itekako moguća.

 
Bilo bi zanimljivo znati, da li i vanzemaljci lupaju glavu ili sta vec imaju, o svom poreklu i ko im je otac? To sto su vanzemaljci ne znaci da nemaju problema. Ako su nas oni stvorili na svoju sliku i priliku, kao sto neki tvrde, onda nije cudo da smo ovakvi kakvi smo.

Enki i Enlil su daleko od savrsenstva.
 
kada je Muhamed, proganjan od vlasti trebao da pobegne iz grada, sakrio se kod prijatelja u korpu sa prljavim vešom (veš se tada prao van zidina grada, na reci).

I na "carini", tj na kapijama, ovi ga pitaju "šta to nosiš u toj korpi", a ovaj kaže "E lično i personalno nosim Muhameda!" na to carinik odmahnu rukom i reče "ajde prolazi.."

Poenta?

Istina se često prikriva samom istinom.
Tako da kada neko kaže danas da su vanzemaljci posetili zemlju, svaka budala može da kaže " a čitao si sf knjige a?"..
 
Kojim vanzemaljcima ne treba?

Pa nije, bas, da im ne treba, ali mogu da je jednostavno zamisle...

Seansa 51, 13.05.1981.
Ispitivač: Za sledeće pitanje osećam da je prolazne prirode: međutim, to pitanje mi je postavio neko ko se bavi NLO fenomenima. Ukoliko smatrate da je ono prolazne prirode, izostavićemo ga, ali pitali su me kako je za letelice četvrtog denziteta moguće da dospeju ovde, budući da kada se približite brzini svetlosti, masa se bliži beskonačnom. Moje pitanje je zašto su letelice uopšte neophodne?

Ra: Ja sam Ra. Postavili ste nekoliko pitanja. Odgovorićemo po redu.

Prvo, slažemo se da je materijal prolazne prirode.

Drugo, onima koji dolaze sa velikih udaljenosti, nisu potrebne letelice kakve vi poznajete. Samo pitanje zahteva razumevanje koje ne posedujete. Pokušaćemo da odgovorimo u obimu u kome se može odgovoriti.

Prvo, ima nekoliko treće-denzitetskih entiteta koji su naučili kako da koriste letelice da bi putovali između zvezdanih sistema dok su izloženi iskustvu ograničenja, koja poznajete. Međutim, ti entiteti su naučili da koriste hidrogen na drugačiji način nego što vi to razumete. Njima je još uvek potreban dug vremenski period za kretanje. Međutim, ti entiteti su u stanju da koriste hipotermiju da bi usporili procese fizičkog i mentalnog kompleksa i izdržali trajanje leta. Entiteti kao oni sa Sirijusa spadaju u tu grupu. Postoje još dva tipa.

Prvi tip je onaj, koji, dolazeći sa četvrtog, petog ili šestog denziteta vaše sopstvene galaksije, uspešno koristi vrstu energetskog sistema koji se služi brzinom svetlosti kao hicem, stižući na taj način gde poželi bez uočljivog protoka vremena iz vaše perspektive.

Drugi tip su entiteti četvrtog, petog i šestog denziteta iz drugih galaksija, ali i nekoliko iz vaše sopstvene, koji su naučili neophodnu disciplinu ličnosti da posmatraju Univerzum kao jedno biće i shodno tome su u stanju da se prebace sa lokacije na lokaciju samo putem misli, materijalizujući neophodnu letelicu, ako tako želite, da bi okružili svetlosno telo entiteta.

Predavač: Pretpostavljam da je poslednji tip onaj koji možemo videti prilikom sletanja Orionske grupe. Da li je to tačno?

Ra: Ja sam Ra. Orionska grupa je mešavina ove dve grupe.

Ispitivač: Zašto je vozilo neophodno? Kada ste vi, Ra, otišli u Egipat, koristili ste letelice u obliku zvona, ali ste to činili mislima. Možete li mi reći zašto ste radije koristili vozilo, umesto da jednostavno materijalizujete telo?

Ra: Ja sam Ra. Vozilo ili letelica je ona misaona-forma na koju naša koncentracija može delovati kao pokretač. Mi ne bismo izabrali da koristimo svoje celine uma/tela/duha kao fokus za takvo delovanje.

...
 

Back
Top