Sashka iz crnu goru

gost 224104

Elita
Poruka
20.630
Jutros sam sabajle vec ukljucila msn i konferirala sa Sashkom, naravno da sam najprije pitala kako je moj strikan jeli dobro i da li more na noge i pitala sam jeli ima turista. Strikan je dobro a turista tu i tamo nije ko nekad!

ja: Sashka sta ti je, imam osjecaj da si tuzna, kako ti je momak jeli jos ima onaj cudni ritual!?

ona: pa jesam malo tuzna a sa momkom se ne vidjam evo sad ce 10 dana....

ja: zasto bre!? pa ti si bila bas bas zacopan u njega...

ona: pa jos sam zacopana ali je sve cudnij i cudnij, prossle sedmice mi rece da vaginu ne perem dva dana kao to ga pali i ja sam stvarno izostavila vaginu u dnevnoj higijeni samo sam gacice mijenjala...........

ja: :eek::eek::eek:

ona: i stvarno ga tolko napalilo da sam mislila da nece preziveti niti on niti ja i kad smo zavrsili spremala sam se u kupatilo na tusiranje kad sam cula kako vice "ne ne sashka jos cemo jednom cim se odmorim pa onda idi na tusiranje.....

ja: :eek: pa dobro makar si menjala gacice i mislim nemas se sta brinuti sem ako krene da prodaje tvoje nosene gacice e tad imas problem, jes da je malo perverzno al ajde..i zbog toga se ne vidjate?

ona: da......



jeli vas partner/ka ikad zahtevala nesto cudno od vas a da vi niste na to cudo kondicionirani!?
 
Nisam još srela osobu koja se pali na nehigijenu ali ima valjda i takvih kao što je taj dečko od tvoje drugarice koji voli da mu smrdi devojka, pa neka im je na zadovoljstvo- kako kome!:lol:
 

Back
Top