Fleke..

A ***...molim vas da ovo postavite na pdf LjIS....jer je neispavani kreten (ne od sexa neispavan već od filozofiranja) postavio temu na pogrešan pdf...a jednostavno je možete zaključati....
 
joj sirn sine pa sta ti tu nije jasno, uzmes majcu, otvoris ves masinu, stavis majcu, zatvoris masinu , stavis prasak, pritisnes dugme, posle zunes pola litre lenora izvadis i stavis se susi ? :/
 
Pa zezam se koj ti moj odma

Mislim, najbolja si majke mi, kad postavis ovu temu a onda foliras moralno ludilo

Nije moralno ludilo....samo ne volim kad mi neko pominje porodicu u ovakvim stvarima i takvim kontekstima....
Mene možeš da zajebavaš koliko god želiš i to ću uvek shvatiti kao šalu....xD
I dalje tvrdim...sperma nije moja...:mrgreen:
 
Znas, Dragana, kad izaberes da furas jedan fazon, ostani mu dosledna, pa makav da je, sama si ga birala, na sedam stolica se ne sedi, ostanes bez ijedne tako.

Sad sam krajnje prosvećena....ali Suzana čovek mora naučiti da razgraniči neke stvari...ako to ne ume ne bude dobro....
Jedna vrlo pametna osoba je rekla: "Nije to ni crno, ni belo...već to ja bojim kako hoću."
A fazoni?To je za mediokritete...ne mogu mi ista pravila važiti za porodicu, za prijatelje i za "prijatelje"...
 
Ti nisi normalna. Kad god se obrnem da se zafrkavam na tvoj racun il si ekstremni rodoljub, il si mnogo porodici posecena i okrenuta ili odjednom iza paravana iskoci pokojni decko koji se predozirao.
Nemam ja herca vise s tobom da se zezam, sta je sledece povampirosan deda, baba vudu manijak, ma bezi , ajde
 
Ti nisi normalna. Kad god se obrnem da se zafrkavam na tvoj racun il si ekstremni rodoljub, il si mnogo porodici posecena i okrenuta ili odjednom iza paravana iskoci pokojni decko koji se predozirao.
Nemam ja herca vise s tobom da se zezam, sta je sledece povampirosan deda, baba vudu manijak, ma bezi , ajde

***...rodoljub nisam...bar ne više...to sam prerasla...a ostalo možeš da ismevaš koliko god želiš...jedino ti to ostaje...a na kraju krajeva ne mogu ni sprečiti..mogu samo reći da mi se ne dopada...
 

Back
Top