Jesmo li na spisku

Kažu na vestima da će od danas u ministarstvima pravde Srbije i Hrvatske biti moguće proveriti da li ste na spiskovima tih zemalja na kojima su oni za kojima postoji poternica za ratne zločine.
Ovi naši blećci i nemaju neke spiskove. Oni su pustili na slobodu i one zločince koje su već imali u zatvorima.

Nego, meni su zanimljivi Hrvati. Na vestima dalje kažu da je hrvatsko min. pravde dostavilo našima spisak sa oko 1.500 imena onih koji su osuđeni ili im se sudi u odsustvu i onih koji se sumnjiče ili se vodi istraga protiv njih za počinjene ratne zločine.
Jasno je da to nije stvarnih 1.500 ratnih zločinaca. Hrvati su imali i imaju običaj da za svakoga, za koga dobiju bilo kakva saznanja da je bio na neki način istaknut u ratu, kažu da je ratni zločinac.

Dalje, mislim da je to zamka za mnoge krajiške Srbe, jer ne treba smetnuti sa uma da se učesnici rata u Hrvatskoj ne optužuju samo za navodne ratne zločine, nego i za "oružanu pobunu protiv Republike Hrvatske", za šta su zaprećene takođe velike zatvorske kazne. A te spiskove, optuženih za oružanu pobunu, nisu dostavili. Naravno, i ne mogu, jer bi 'ladno mogli da izvuku skoro ceo popis stanovništva, pošto se zna da je skoro svaki vojno sposoban muškarac tih godina bio pod oružjem.

Hrvatska, naravno, ne vidi svoju krivicu, i sebe, odnosno svoje političare i atmosferu koju su stvorili, kao uzročnika dizanja Srba na oružje. Oni ne priznaju da je buđenje i otvoreno povampirenje ustaštva i pretnje nastavka "tretmana" iz NDH stvorilo strah kod srpskog stanovništva, koje nije bilo teško nagovoriti da uzme pušku u ruke, kako mu se ne bi ponovio genocid na tim prostorima.
Sva proglašenja raznih SAO i RSK su politička pitanja, ali samo uzimanje oružja u ruke je prvenstveno, bar što se svakog pojedinca tiče, jer pojedinci svako za sebe odgovaraju pred zakonom, rezultat atmosfere koja je tada stvorena, a za koju je Hrvatska glavni odgovorni - rezultat straha.


Zato, savetujem krajiškim, a i onim drugim Srbima, koji su učestvovali tamo u ratu, a za čije jedinice je neko prodao Hrvatima svu evidenciju sa imenima i ratnim zaduženjima, NE NASEDAJTE NA JOŠ JEDNU HRVATSKU PODVALU!!!
Beograd vas ponovo izdaje, i osmislili su ovu kampanju sa Hrvatima, kako bi vas predali ustaškom režimu, pred čijim zakonodavstvima imate manje šanse, nego pred srednjevekovnom inkvizicijom.
Tako je! Sve je to zavera i izdaja ! :lol:
NA SPISKU STE! :rotf:
 
Motao si se oko Pakraca i Novske pa radi guza ko meduza, a? :mrgreen:

Nisam se "motao", nego sam vas **** u zdrav mozak mojim snajperom.
Mnogo ste me puta jurili, i uhvatili me.................al' za kuratz. :lol: To vas je izluđivalo. ;)

Toliko sam vam uterao strah u kosti da ste počeli da zazirete od zaduživanja snajpera, jer ste znali da vas čeka srpski Vaslilij Zajcev. :per:
 
Nisam se "motao", nego sam vas **** u zdrav mozak mojim snajperom.
Mnogo ste me puta jurili, i uhvatili me.................al' za kuratz. :lol: To vas je izluđivalo. ;)

Toliko sam vam uterao strah u kosti da ste počeli da zazirete od zaduživanja snajpera, jer ste znali da vas čeka srpski Vaslilij Zajcev. :per:

Srpski Vasilij Zajcev, ahahahahaaa :hahaha: :mrgreen: ko se sam hvali, u njega je mali... srpska narodna izreka :mrgreen:
 
Apsolutno nista me ne odusevljava na ovom forumu kao pokusaji istocne nejaci da utvrdi tko sam, sto sam i odakle sam :lol:

Znamo Tko si... Dučić te je opisao, što smo malopre utvrdili.

SINU TISUĆLJETNE KULTURE

Ti ne znade mreti kraj slomljenog mača,
Na poljima rodnim, braneći ih časno
Kitio si cvećem svakog osvajača,
Pevajuć’ mu himne, bestidno i glasno.

Slobodu si večno, zakržljala raso,
Ček’o da donesu tuđi bajoneti,
Po gorama svojim tuđa stada pas’o,
Jer dostojno ne znaš za Slobodu mreti.

Pokaži mi redom Viteze tvog roda,
Što balčakom s ruku slomiše ti lance,
Gde je Karađorđe tvojega naroda,
Pokaži mi tvoje termopilske klance.

S tuđinskom si kamom puzio po blatu,
S krvološtvom zvera, pogane hijene,
Da bi mučki udar s ledja dao Bratu,
I ubio porod u utrobi žene.

Još bezbrojna groblja zatravio nisi,
A krvavu kamu u nedrima skrivaš,
Sa vešala starih novi konop visi,
U sumraku uma novog gazdu snivaš.

Branio si zemlju od nejači naše,
Iz kolevke pio krv nevine dece,
Pod znamenje srama uz ime ustaše,
Stavio si Hrista, Slobodu i Svece.

U bezumlju gledaš ko će nove kame,
Oštrije i ljuće opet da ti skuje,
Čiju li ćeš pušku obesit’ o rame,
Ko najbolje ume da ti komanduje.
 

kiss-my-ass-3-2.jpg
 
O tugo jesenja... Sad ću da se samoubijem od žalosti što neću ići u NDH.

Nego, kada bude Don dolazio da ti dokaže da može, hoće, sme i ima čime, nemoj da bežiš! Ostani, i pogini časno za dom i poglavnika!

:lol:

Don nas je inace tako "**** u zdrav mozak" da je nakon toga ostalo 3% Srba u Hrvatskoj :mrgreen: a on sam se preznojava pri pomisli da su ga zle ujkice dodali na spisak pa otvara placipichkajuce teme po forumu....


Krajisnici: "Ej Don, nemoj nam vise pomagat', keve ti" :lol:
 
:lol:

Don nas je inace tako "**** u zdrav mozak" da je nakon toga ostalo 3% Srba u Hrvatskoj :mrgreen: a on sam se preznojava pri pomisli da su ga zle ujkice dodali na spisak pa otvara placipichkajuce teme po forumu....


Krajisnici: "Ej Don, nemoj nam vise pomagat', keve ti" :lol:

Možeš ti sada da serendaš koliko hoćeš, ali Dok je Don tamo snajperisao vi ste imali noćne more.

Tema nije plačipichkajuća. Tema je upozorenje poštenim Krajišnicima po onoj staroj: "Ne veruj Latinima, ni kada darove nose".
 
Koliki čovek mora biti magarac da se raduje i kliberi tome što će pripadnike njegovog naroda da trpaju u tamnice, samo zato jer su branili svoj prag i svoju nejač?
NEJAČ :worth:
sprsku decu bacaju lavovima, srpsku decu kače o kuku za piliće :sad2: (RTS)

Kao što je neko rekao:
naše puške kojima je vaskolika goloruka nejač branila "vekovna ognjišta"

Možeš mi sve pričati, ali lupetati da su Krajišnici bili nejač, svakako ne. Elem, 4 godine su držali Hrvatsku u totalnoj komi, proterali sve Hrvate i iz severnog i južnog sektora... Može li se onda za njih reći da su nejač? Ja ovde ne pričam o civilima nego o vojnicima, odnosno borcima za "vaskoliku RSK".
Pomažnjavali su svu TO, dobijali oružje od SDB Srbije, Srbija im je dala najelitniju jedinicu ikada formiranu na JU ratištu = Crvene beretke, onda Bele orlove, itd...

Elem:

Goloruka nejač "se oslobađa ustaške okupacije":
 
Poslednja izmena:

Back
Top