posteni albanac

adem_ks

Buduća legenda
Banovan
Poruka
33.624
albanac vrati pare srbinu, i nece cak ni nagradu da primi. o tome da nije hteo da primi ni dinar kao nagradu pise na nasim novinma


Sjajan gest Arsima Hodže
Beta-AP
Beta-AP
22-godišnji Zagrepčanin Arsim Hodža definitivno je uz srpske tenisere bio junak dana u Spaladijum areni u Splitu.

On je jednom od čelnika srpskog saveza spasao torbicu sa nekoliko hiljada evra, objavio je zagrebački „Večernji list“.

Član Upravnog odbora Teniskog saveza Srbije Luka Vujović, slaveći pobedu Dejvis kup reprezentacije, izgubio je torbicu sa pozamašnom svotom evra.

„Video sam torbicu u loži. Pala je nekako iza. Nisam gledao šta ima u njoj, posle sam čuo da je bilo tri-četiri hiljade evra. Gospodin Luka me je pozvao u goste u Pančevo i rekao da sam mu spasio 20 hiljada evra“, rekao je Hodža.

On je pronađenu torbicu dao hostesama, kojima je Vujović poklonio 100 evra u znak zahvalnosti.

Gest Arsima Hodže posebno je pohvalio šef splitske policije Josip Bukvić.

„Dečko je napravio lep, pozitivan gest“, izjavio je Bukvić, a prenosi „Večernji list“.
 
da je naslov teme pošteni albanci, pa da se zapitam, ovako jok.
srbin moze biti posten ili glup ili lep ili talenat ili kriminalac ili.... reci srbi su... ili albanci su.... nije u redu. ovo je konkretan slucaj sa konkretnom osobom. ne verujem da je jedini, ali isto tako ne verujem da bi svaki albanac reagova na taj nacin.
 
srbin moze biti posten ili glup ili lep ili talenat ili kriminalac ili.... reci srbi su... ili albanci su.... nije u redu. ovo je konkretan slucaj sa konkretnom osobom. ne verujem da je jedini, ali isto tako ne verujem da bi svaki albanac reagova na taj nacin.

Да си написао ћирилицом или српском латиницом, не би те погрешно, намерно, разумели. Примећујеш да си написао "ПОСТЕНИ"што не значи ништа. Да ли имаш проблем са тестатуром или си намерно тако написао, јер си се надао да ће борци за српски језик реаговати, па да ћеш имати разлога да тако одговориш. Да ли те шах још увек интересује? Е, кад бих могао да све научим пре него да умрем!
 
srbin moze biti posten ili glup ili lep ili talenat ili kriminalac ili.... reci srbi su... ili albanci su.... nije u redu. ovo je konkretan slucaj sa konkretnom osobom. ne verujem da je jedini, ali isto tako ne verujem da bi svaki albanac reagova na taj nacin

Па није спало ваљда на то да поштени Албанац буде преседан данас, Адеме?
 
nikakva... cisto da neki vide da su i albanci ljudi...i da ima "budala" koji ce vratiti par hiljada eura nekom srbinu, a ni nagradu ence daprimi

Ко каже да нису људи?
Ја вас делим на католике и муслимане, онако како се и сами делите.
Мислим да сам један од ретких Срба којег су Шиптари католици звали за трпезу.
Само мене и никог другог, и нико није смео да ме дирне :lol:
Неке врлине се цене без обзира на било какву припадност, само људски..
 
Šiptari jesu pošteni, što se novca i sličnih stvari tiče. Dosta sam radio sa njima, i svaki put su ispoštovali sve dogovoreno, plaćali sve na vreme, i po završenom poslu pitali da'l nisu još nešto ostali dužni.
Čuo sam i od drugih ljudi da su imali ista iskustva u poslovima s njima. Tako da, može se zaključiti da su generalno pošteni kao narod.

Političari i vođe su im moralni šljam, ali to je neka druga tema.
 
A zamisli da je prisvojio pare, odmah bi u naslovu svih nacistickih novina (pres, kurir, novosti, pravda) pisalo: siptarski terorista opljackao Srbina u Splitu, a vaskoliko serebstvo bi se javilo da komentarise o "genetski lopovskom šiptarskom plemenu"!

:D

Forumaši Krstarice bi više voleli da je taj Albanac prisvojio pare, kako bi mogli da vam i to natrljavaju na nos :D
 
A zamisli da je prisvojio pare, odmah bi u naslovu svih nacistickih novina (pres, kurir, novosti, pravda) pisalo: siptarski terorista opljackao Srbina u Splitu, a vaskoliko serebstvo bi se javilo da komentarise o "genetski lopovskom šiptarskom plemenu"!

:D

Forumaši Krstarice bi više voleli da je taj Albanac prisvojio pare, kako bi mogli da vam i to natrljavaju na nos :D

i moja tema bi bila stiglado 18.492.648.638 postova do jutarnjih sati:hahaha::hahaha::hahaha:
 

Back
Top