Zahtevi danasnjih devojaka

fidomeme

Zainteresovan član
Poruka
380
Evo ovako.... Desavalo se par puta da vidim/cujem kako neke devojke kukaju kako momci ne prilaze,nisu ozbiljni i tako to...Neki decko (prosecan) pridje nekoj malko boljoj(zgodna ili lepa) devojci, tamo vamo i ona odbija saradnju tj hocu reci izbegava razgovor....ukratko ne svidja joj se. E ta devojka kasnije kuka kako momci ne prilaze.
E sad, sta mene zanima:
1. Kakve momke hoce danasnje devojke?
2. Dali momak mora da ima kola,pare i 2m preko ledja?
3. Ako neki decko (moj slucaj) vidi neku devojku par puta u gradu i toliko mu se svidi da odluci da joj pridje, dali ce ona pristati na razgovor..ili nesto slicno...ili ce se uplastit "neznanca"? tj dali devojka moze da ima momka kojeg ne zna ona i niko iz njenog drustva(nekog anonimusa)?
4. Momak i devojka izadju u grad, i ona spazi nekoj baju lovatora kako je gleda......sta ce ona da ucini? hoce li reci decku da idu kuci, pa ce se ona bez njegovog znanja vratiti u grad ili ce se praviti da nevidi ili ce reci tom baji da je se okane?

Imam 20god i prilicno slabo iskustva sa devojkama, uglavnom lose i tanko. Znam da je bruka ali sta cu..tako me zapalo. Nemam kola,para i nisam nabildan pa sam poceo da mislim kako mi je to "mana".

Molim VAS sve muske i zenske da se prikjucite na temu da prodiskutujemo.
Unapred hvala! Pozdrav!
 
1.i 2.To ti je od devojke do devojke. Naravno, prvo sto primetis je fizicki izgled, pa onda sve ostalo. Ima nas raznih! Ima devojaka koje gledaju da nadju situiranog momka, naravno znas sta sve ide uz to, a ima devojaka kojima to i nije narocito bitno. Retka je ona koja ce da pogleda nekog klosara naravno(tu mislim na one sto samo pa ne pocnu da prose po ulicama), ali decka koji moze da je izvede na pice, kupi sladoled..., koji je pristojnih primanja da.
3. Sto se tice prilazenja neznanaca mene je mama ucila da sa njima ne pricam. Mala sala! Ako pristojno pridje i normalno razgovara samnom zasto bih bila neuctiva i oterala ga. To sto ga neznam ne znaci da je kreten! Moze iz toga izadji i lepo prijateljstvo ako ne veza.
4. Sto se tice ovog pitanja, moj licni stav je da se pravim da ne vidim. Ako imam decka sa njim sam i drugi me ne zanimaju pa moze da se pojavi Bred Pit. Verovatno bih zatrazila od decka da promenimo lokal uz glup razlog da je tu vise dosadno ili tako nesto.
 
Dali momak mora da ima kola,pare i 2m preko ledja?

Mora samo da se umre, ali to je veliki PLUS. Posedovanje nekog boljeg auta ostavlja utisak i ima, mora se priznati veliku praktičnu korist, jer olakšava život. Voznja i održavanje auta košta. A i lepo je nekome nešto vrednije kupiti, platiti putovanje.... Potrebne su pare na svakom koraku. Pa ko voli nek izvoli !
 
Evo ovako.... Desavalo se par puta da vidim/cujem kako neke devojke kukaju kako momci ne prilaze,nisu ozbiljni i tako to...Neki decko (prosecan) pridje nekoj malko boljoj(zgodna ili lepa) devojci, tamo vamo i ona odbija saradnju tj hocu reci izbegava razgovor....ukratko ne svidja joj se. E ta devojka kasnije kuka kako momci ne prilaze.
E sad, sta mene zanima:
1. Kakve momke hoce danasnje devojke?
2. Dali momak mora da ima kola,pare i 2m preko ledja?
3. Ako neki decko (moj slucaj) vidi neku devojku par puta u gradu i toliko mu se svidi da odluci da joj pridje, dali ce ona pristati na razgovor..ili nesto slicno...ili ce se uplastit "neznanca"? tj dali devojka moze da ima momka kojeg ne zna ona i niko iz njenog drustva(nekog anonimusa)?
4. Momak i devojka izadju u grad, i ona spazi nekoj baju lovatora kako je gleda......sta ce ona da ucini? hoce li reci decku da idu kuci, pa ce se ona bez njegovog znanja vratiti u grad ili ce se praviti da nevidi ili ce reci tom baji da je se okane?

Imam 20god i prilicno slabo iskustva sa devojkama, uglavnom lose i tanko. Znam da je bruka ali sta cu..tako me zapalo. Nemam kola,para i nisam nabildan pa sam poceo da mislim kako mi je to "mana".

Molim VAS sve muske i zenske da se prikjucite na temu da prodiskutujemo.
Unapred hvala! Pozdrav!

Brate samo glumataj i tretiraj ko stoku..cak iako ti neke starije kazu da trebas biti dobar i fin..pazljiv..neveruj..uvek moras biti iznad njih i spreman na sve..strpljenje i iskustvo i ne pokazuj da ti je frka..sve vracaj istom merom i podjebavaj
 
Imam 20god i prilicno slabo iskustva sa devojkama, uglavnom lose i tanko. Znam da je bruka ali sta cu..tako me zapalo. Nemam kola,para i nisam nabildan pa sam poceo da mislim kako mi je to "mana".

zene su cudne ybg svuda, ne mozes nikad da ih razumes.

mislim pogotovo u Srbiji su cudne. citam svi pricate tu da trebaju auto pare i misici, svasta, na primer gde je zivim takvi nisu interesantni ribama, cak naprotiv. neukusno je isticati se kintom, nabudzena auta voze uglavnom klinci (i to ne bas dobri djaci nego koji napustili skolu pa rade i od tog sto zarade kupuju skupa auta), a nabildovani su homosi ili agresivni plitki majmuni.

primecujem da ljudi iz Litvanije ili Rumunije imaju taj fazon sto vi pominjete, mozda je to vezano za siromastvo.

ali, na primer, koliko se meni cini, u vecini zapadnih zemalja, frajer treba da bude sladak, zanimljiv i sexi. dosta top frajera izgledaju skroz ofucano na prvi pogled, ali na prvi pogled, tako opusteni su i imaju neki svoj fazon, razni. to kod mladih kao sto si ti.

a kod starijih malo, 30god i plus, pa recimo treba da imas lep posao (nijedna ozbiljna riba nece bas da se druzi s tobom ako si neradnik ili recimo neki polupismen majstor), vazan i socijalni status, da lepo pricas, da si zdrav ono nisi alkos ili junkie i nisi propao, znaci da si pristojan.

Srbi mislim da su najlepsi ljudi mozda na svetu, ali na zalost te nase ribe stvarno su u glupom fazonu ako je tako kao svi pisete tu po forumu. vidjao sam nase mladice na primer u Parizu sa top manekenkama, a obicni ljudi, nisu mangupi, nego radi nesto obicno, samo lepi ljudi i simpaticni. isto sam vidjao da nasi ljudi eto isto koji zive u Parizu i furaju sa najboljim ribama na svetu, kad dodju u Srbiju ribe uopste ih ne gledaju niti mogu da smuvaju bilo sta (ne mislim na sebe tu).

znaci ne znam, ono sto mislim je da su Srpkinje trenutno malo u glupom fazonu eto, ne snalazim se sa njima ni ja :-)
 
Mora samo da se umre, ali to je veliki PLUS. Posedovanje nekog boljeg auta ostavlja utisak i ima, mora se priznati veliku praktičnu korist, jer olakšava život. Voznja i održavanje auta košta. A i lepo je nekome nešto vrednije kupiti, platiti putovanje.... Potrebne su pare na svakom koraku. Pa ko voli nek izvoli !

opet to zavisi od zemlje isto. kod mene samo tetke i penzioneri voze velike audije i pasate, a to su kod nas najpopularnija auta :-) mladi ljudi voze sportska nabudzena mala auta, na primer golf ili bmw 3 ili audi 3 ili neki japance kao iz igrica. ali opet ti sto pate za kolima nisu neki yebaci posto ih mnogo vise zanimaju auta nego ribe.

pada mi na pamet jedna rec, opustenost, mislim kod mene treba da budes opusten da bi se svideo ribama eto. opusten zanimljiv energican sladak mozda, tako. da nisi debeo ni alkos, da nisi bilder, da nisi lopov ili prevarant, da si normalan u stvari i da te zanimaju zene pored svega :-)

ogroman plus je i da nisi plavusan, eto, da imas smedje oci bar.
 
Probaš, ako ne ide ništa ideš dalje, nekoj devojci ćeš sigurno da se svidiš.
Ako te devojka pošalje kući jer je videla nekog sa puno love onda ti je i bolje bez nje.
Devojkama pare nisu na prvom mestu (možda nekom malom procentu) sve zavisi od toga kakav si prvi utisak ostavio, a naravno tu je i fizička privlačnost.
I ti nećeš prići devojci koja ti se fizički ne sviđa.
Sve je stvar prvog utiska i privlačnosti.
 
to sam ti sve napisao za 1 i 2.

za 3 kazem neznanci nisu problem, lako se upoznas bilo gde, cak napadaju ribe tebe svuda.

pod 4 pa mozda tako, mislim da je to normalno, danasnje zene nisu verne i hoce da dozive nesto lepo po svaku cenu, znaci izaci ce s tobom iako ima decka muza ljubavnika bilo sta.
 
PAZNJA...pogotovo kada ti nesto prica ukljuci se diskusiju !

LEPA REC
MANIRI
da imas SAMOPOUZDANJE

napred sine nadji :heart: ... i da, toj sto je sreces u gradu, pridji otkuda znas da se ona ne muva ne bili tebe videla i docekala da je odvedes u setnju :D

samo napred ! bez straha...
 
eh...vako...u ljudskoj je prirodi potreba za sigurnoscu i za pruzanjem bezbedononih informacija...i za radom...jer rad je stvorio coveka...i pretvorio ga u magarca dodushe...no isti rad donosi materijalne ugodnosti(novac,auto) i ledja ko trokrilni sifonjer...u znoju lica svog...i zuljevima ruku svojih...ili na dva minuta straha...diskutabilno naravno u zemlji srbiji...
 
Evo ovako.... Desavalo se par puta da vidim/cujem kako neke devojke kukaju kako momci ne prilaze,nisu ozbiljni i tako to...Neki decko (prosecan) pridje nekoj malko boljoj(zgodna ili lepa) devojci, tamo vamo i ona odbija saradnju tj hocu reci izbegava razgovor....ukratko ne svidja joj se. E ta devojka kasnije kuka kako momci ne prilaze.
E sad, sta mene zanima:
1. Kakve momke hoce danasnje devojke?
2. Dali momak mora da ima kola,pare i 2m preko ledja?
3. Ako neki decko (moj slucaj) vidi neku devojku par puta u gradu i toliko mu se svidi da odluci da joj pridje, dali ce ona pristati na razgovor..ili nesto slicno...ili ce se uplastit "neznanca"? tj dali devojka moze da ima momka kojeg ne zna ona i niko iz njenog drustva(nekog anonimusa)?
4. Momak i devojka izadju u grad, i ona spazi nekoj baju lovatora kako je gleda......sta ce ona da ucini? hoce li reci decku da idu kuci, pa ce se ona bez njegovog znanja vratiti u grad ili ce se praviti da nevidi ili ce reci tom baji da je se okane?

Imam 20god i prilicno slabo iskustva sa devojkama, uglavnom lose i tanko. Znam da je bruka ali sta cu..tako me zapalo. Nemam kola,para i nisam nabildan pa sam poceo da mislim kako mi je to "mana".

Molim VAS sve muske i zenske da se prikjucite na temu da prodiskutujemo.
Unapred hvala! Pozdrav!
Mozda se taj decko precenio malo kad je prisao toj lepoj devojci :think:
Mozda je samo dosadan.
Ne znam. Ja sa svima lepo razgovaram, ali se trudim da ne flertujem ako mi se ne svidjaju.
Medjutim, kazu mi da ne bi trebalo ni da pricam sa onima koji mi se ne svidjaju, jer oni to tumace kao prihvatanje muvanja :lol:

1. Danasnje devojke nisu sve iste. Verovatno hoce da imaju ista interesovanja, isti ukus za filmove, muziku, da bude kul u drustvu, a najvaznije mozda da ima svoje ja. Da nije neko ko ce sa svim sto ona kaze da se slozi, ili koga maltretiraju svi redom. Mora da ima licnost i karakter i da ne bude ljigavac.
2. Ne mora da ima pare i kola, sa 20 godina je dovoljno da bude prosecan student, ili da radi nesto ako je zavrsio skolu, da ne trazi dzeparac od roditelja...
3. Zavisi kakva je devojka. Ako je neka jako zatvorena i nekomunikativna teze ce joj biti da prihvati pricu sa nekim nepoznatim. Isto zavisi i od toga koliko je to mesto, u manjim mestima bi svi trebalo da se znaju nekako...
4. Svasta, da kaze decku da ide... Kakve ti filmove gledas...
Ako ima decka koji joj se svidja ignorisace ostale...

Devojke uglavnom vole duhovite momke, tako da sarm uvek pali.

Brate samo glumataj i tretiraj ko stoku..cak iako ti neke starije kazu da trebas biti dobar i fin..pazljiv..neveruj..uvek moras biti iznad njih i spreman na sve..strpljenje i iskustvo i ne pokazuj da ti je frka..sve vracaj istom merom i podjebavaj
Hahahah
Koji si ti trening prosao george... Nije ti bilo lako. Ko da su te pripremale za komandosa, u najmanju ruku.
Moze i tako, kao sto ti kazes, moze, narocito kad imas posla sa devojkama od 18-20 godina.
Moze, samo onda ne moze niko da te voli, eventualno da se lozi na tebe ako plus pristojno izgledas i vest si u krevetu.

Nije dobro da ga savetujes tako jer mu to moze doneti samo kratkotrajni uspeh, a i decko je smotan, tesko da bi predstavu uspesno izveo :)

A na kraju, kad bi mene neko pokusao da tretira ko stoku, crkla- pukla, sutnula bih ga sa zadovoljstvom.
Moze da zeza malo, ako ume, ali ako pokaze nepostovanje, ugasio je.
 
Poslednja izmena:
Tako sam i ja mislio i verovo da su starije normalnije..al se i u njima kad tak probudi rovac da je paznja dosadna pa bi da se podsete kako je burno more..nisam mislio na nepostovanje ali konstantno zaebavanje na finjaka ko ume naravno
 
neka ***** vidi lika u diskoteci i pored one buke i guzve skonta kakav je njegov stav, jeli vaspitan, ima li love...daj ***** ne *****jte vise kako hocete paznju, samo se vadite. kojoj picki ne godi kad jebach izvadi pun slajpik? nijednoj. ova hator glupaca kaze: 8.mart, dolazi pun poklona, guci parfem...znas li ti koliko to kosta? ***** vas glupe! samo pare, crkoste za pare, samo daj parw za vase parfeme, za vase tange, za vase krpe, mrs bre!
evo nekih primera. bivsi drug iz skole je bio smokljan zesci. matorci mu bili postanari,duzan bogu i ljudima.niko nije hteo da se druzi sa njim.cure bezale od njega ko djavo od krsta.elem,nasledio mu matori imanje od starca u BiH. prodali oni to i sad ovaj smokljo voza golfa 4 tdi. cure menja svakih 15 dana...a celi grad zna sta je i ko je bio pre 4 god. imam skoro 21.godinu i nisam pedofil.ako ***** ne vole da ih jebaci pitaju koliko imaju godina,kila,jeli rade...ne vole ni jebachi.


GEMA TI SI KRALJ! samo grubo treba osinut po njima. danas se ***** od 17-22 god satiru od *****, piju ko stuke, malo muzike i kres more odmah.
 
bivsi drug iz skole je bio smokljan zesci. matorci mu bili postanari,duzan bogu i ljudima.niko nije hteo da se druzi sa njim.cure bezale od njega ko djavo od krsta.elem,nasledio mu matori imanje od starca u BiH. prodali oni to i sad ovaj smokljo voza golfa 4 tdi. cure menja svakih 15 dana

Tako je to danas, i najveći mediokritet je dobar ako je bogat. Ali nema ništa od besa, nije takvo stanje postalo preko noći
 
Evo ovako.... Desavalo se par puta da vidim/cujem kako neke devojke kukaju kako momci ne prilaze,nisu ozbiljni i tako to...Neki decko (prosecan) pridje nekoj malko boljoj(zgodna ili lepa) devojci, tamo vamo i ona odbija saradnju tj hocu reci izbegava razgovor....ukratko ne svidja joj se. E ta devojka kasnije kuka kako momci ne prilaze.
E sad, sta mene zanima:
1. Kakve momke hoce danasnje devojke?
2. Dali momak mora da ima kola,pare i 2m preko ledja?
3. Ako neki decko (moj slucaj) vidi neku devojku par puta u gradu i toliko mu se svidi da odluci da joj pridje, dali ce ona pristati na razgovor..ili nesto slicno...ili ce se uplastit "neznanca"? tj dali devojka moze da ima momka kojeg ne zna ona i niko iz njenog drustva(nekog anonimusa)?
4. Momak i devojka izadju u grad, i ona spazi nekoj baju lovatora kako je gleda......sta ce ona da ucini? hoce li reci decku da idu kuci, pa ce se ona bez njegovog znanja vratiti u grad ili ce se praviti da nevidi ili ce reci tom baji da je se okane?

Imam 20god i prilicno slabo iskustva sa devojkama, uglavnom lose i tanko. Znam da je bruka ali sta cu..tako me zapalo. Nemam kola,para i nisam nabildan pa sam poceo da mislim kako mi je to "mana".

Molim VAS sve muske i zenske da se prikjucite na temu da prodiskutujemo.
Unapred hvala! Pozdrav!

Kada budesh video devojku koja zna gramatiku dobro kao ti, varnice ce krenuti odmah, i oseticesh leptirice u stomaku... :ok:
 
neka ***** vidi lika u diskoteci i pored one buke i guzve skonta kakav je njegov stav, jeli vaspitan, ima li love...daj ***** ne *****jte vise kako hocete paznju, samo se vadite. kojoj picki ne godi kad jebach izvadi pun slajpik? nijednoj. ova hator glupaca kaze: 8.mart, dolazi pun poklona, guci parfem...znas li ti koliko to kosta? ***** vas glupe! samo pare, crkoste za pare, samo daj parw za vase parfeme, za vase tange, za vase krpe, mrs bre!
evo nekih primera. bivsi drug iz skole je bio smokljan zesci. matorci mu bili postanari,duzan bogu i ljudima.niko nije hteo da se druzi sa njim.cure bezale od njega ko djavo od krsta.elem,nasledio mu matori imanje od starca u BiH. prodali oni to i sad ovaj smokljo voza golfa 4 tdi. cure menja svakih 15 dana...a celi grad zna sta je i ko je bio pre 4 god. imam skoro 21.godinu i nisam pedofil.ako ***** ne vole da ih jebaci pitaju koliko imaju godina,kila,jeli rade...ne vole ni jebachi.
... iz prethodnog vidim da ti je dosta svih tih lažnih faca, veruj i meni je, ali nisi jedini ako ti je to neka uteha -> nažalost danas je takva situacija u Srbiji gde su prave društvene vrednosti pale u vodu pogotovo u tim muško - ženskim odnosima , eto ja sam se vratio pre nekih desetak dana iz Češke tamo je narode sve mnogo opuštenije :cmok:
Kao što je jedan od momaka gore spomenuo moraš biti strpljiv i povedi računa kakvoj devojci prilaziš, pre nego što to uradiš snimi situaciju ili se potrudi da nekako nešto saznaš o istoj. Takođe se slažem sa jednim od komentara da današnje devojke u Srbiji moraju malo da spuste loptu, zarad svoje dobrobiti :cool:
 
neka ***** vidi lika u diskoteci i pored one buke i guzve skonta kakav je njegov stav, jeli vaspitan, ima li love...daj ***** ne *****jte vise kako hocete paznju, samo se vadite. kojoj picki ne godi kad jebach izvadi pun slajpik? nijednoj. ova hator glupaca kaze: 8.mart, dolazi pun poklona, guci parfem...znas li ti koliko to kosta? ***** vas glupe! samo pare, crkoste za pare, samo daj parw za vase parfeme, za vase tange, za vase krpe, mrs bre!
evo nekih primera. bivsi drug iz skole je bio smokljan zesci. matorci mu bili postanari,duzan bogu i ljudima.niko nije hteo da se druzi sa njim.cure bezale od njega ko djavo od krsta.elem,nasledio mu matori imanje od starca u BiH. prodali oni to i sad ovaj smokljo voza golfa 4 tdi. cure menja svakih 15 dana...a celi grad zna sta je i ko je bio pre 4 god. imam skoro 21.godinu i nisam pedofil.ako ***** ne vole da ih jebaci pitaju koliko imaju godina,kila,jeli rade...ne vole ni jebachi.


GEMA TI SI KRALJ! samo grubo treba osinut po njima. danas se ***** od 17-22 god satiru od *****, piju ko stuke, malo muzike i kres more odmah.

I treba da se satiru od kur... uzivaju..... isprobavaju vas :hahaha: i prelaze dalje..... pozz
 

Back
Top