blah

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

light & dark

Buduća legenda
Poruka
37.758
kaze mi zena danas pa udata sam ponosno pokazujuci prsten i sa kvazi sramezljivim smeskom a prsti sva od ponosa

daklem za sve udate zene...deder neki dobar argument...da me razuverite....
sta je to tacno sto zena dobija udajom?

dakle osim reprodukcije...jer za to i ne mora..i nemoj da je neko slucajno spomenuo seks kad je veoma poznata stvar da ga u braku generalno ima manje

dakle sta je ono sto cini zene ponosim sto su smotale bilo kog predstavnika muske rase? :lol:
 
kaze mi zena danas pa udata sam ponosno pokazujuci prsten i sa kvazi sramezljivim smeskom a prsti sva od ponosa

daklem za sve udate zene...deder neki dobar argument...da me razuverite....
sta je to tacno sto zena dobija udajom?

dakle osim reprodukcije...jer za to i ne mora..i nemoj da je neko slucajno spomenuo seks kad je veoma poznata stvar da ga u braku generalno ima manje

dakle sta je ono sto cini zene ponosim sto su smotale bilo kog predstavnika muske rase? :lol:

Neam pojma ni meni ta zenidba nije vise jasna,elem prca ima i ovako i onako a jos da me zena zebava e nece :mrgreen: vako uvijek mogu pobijeci a kada se ozenis neas kud xD
 
kaze mi zena danas pa udata sam ponosno pokazujuci prsten i sa kvazi sramezljivim smeskom a prsti sva od ponosa

daklem za sve udate zene...deder neki dobar argument...da me razuverite....
sta je to tacno sto zena dobija udajom?

dakle osim reprodukcije...jer za to i ne mora..i nemoj da je neko slucajno spomenuo seks kad je veoma poznata stvar da ga u braku generalno ima manje

dakle sta je ono sto cini zene ponosim sto su smotale bilo kog predstavnika muske rase? :lol:

laznu(pravu) sigurnu kucu i pravo na pravu sigurnu kucu
nazalost
 
неки прећутни осећај умировљења као коначно је пронашла сврху живота и почела да је живи
нашла је она глупача к урац мој од пластелина
 
inace ovo ce imati smisla ako vecinski odgovaraju udate zene :)
evo ja vas molim da se otvorite dajem svoju rec da cem da vas branim na temi ako vas neko dira...al stvarno me zanima
 
premda da napomenem ja cenim porodicu kao takvu
ono sto mene zanima jeste bas taj specifican deo gde se neko ponosi time a ne da mi raspravljate globalno o braku
 
па рекли смо ти сине све тајне живота и универзума смо прострли пред тебе ко пред краљицу
 
па рекли смо ти сине све тајне живота и универзума смо прострли пред тебе ко пред краљицу

da ali sta konkretno
sta je tu ona videla ko svoje dostignuce

mislim ako je htela da pere i pegla opet to je mogla na hiljadu drugih nacina
ako je htela da brine o nekom mogla je da rodi dete
ako je htela sigurnost mogla je da kupi psa

dakle sta?
 
da ali sta konkretno
sta je tu ona videla ko svoje dostignuce

mislim ako je htela da pere i pegla opet to je mogla na hiljadu drugih nacina
ako je htela da brine o nekom mogla je da rodi dete
ako je htela sigurnost mogla je da kupi psa

dakle sta?

па није она видела ништа, људи су махом несвесна и аутоматизована бића, и срећа, као појам и као осећање, је само манифестован онај биолошки осећај задовољења полног нагона кроз је л те репродукцију и одржавање врсте, тј остављање порода
брак је само цивилизацијски параван за то
 
kaze mi zena danas pa udata sam ponosno pokazujuci prsten i sa kvazi sramezljivim smeskom a prsti sva od ponosa

daklem za sve udate zene...deder neki dobar argument...da me razuverite....
sta je to tacno sto zena dobija udajom?

dakle osim reprodukcije...jer za to i ne mora..i nemoj da je neko slucajno spomenuo seks kad je veoma poznata stvar da ga u braku generalno ima manje

dakle sta je ono sto cini zene ponosim sto su smotale bilo kog predstavnika muske rase? :lol:

to je jako bitno u balkanskoj sredini da ne ispadnu iz okvira i da se na "vrijeme" udaju. A mnoge od njih udajom dobiju sivonju kojeg ce da upregnu u ralje zivota
 
Pa to je valjda najvažniji korak u životu, mislim, nađeš nekog ko oće da te ženi, znači nisi za bacanje, sposobna si da nađeš muža; on će od sad da se brine za tebe...ti ćeš sediš i uživaš, decu da rađaš, leba da mesiš, više ne moraš da izlaziš i da se pre toga sređuješ u nadi da ćeš ga smuvati itd itd itd:lol:
 
kaze mi zena danas pa udata sam ponosno pokazujuci prsten i sa kvazi sramezljivim smeskom a prsti sva od ponosa

daklem za sve udate zene...deder neki dobar argument...da me razuverite....
sta je to tacno sto zena dobija udajom?

dakle osim reprodukcije...jer za to i ne mora..i nemoj da je neko slucajno spomenuo seks kad je veoma poznata stvar da ga u braku generalno ima manje

dakle sta je ono sto cini zene ponosim sto su smotale bilo kog predstavnika muske rase? :lol:

kontrola
 
што су зечице плакале кад је њих 50 скакало по кити хјуу хефнеру?
па плакала је јер јој је 49 других женки запишавало територију и угрожавало њеног партнера у одржавању врсте
нема другог, напр, етичког објашњења што су дроље плакале
осим да је то извирало из биолошког

тако исто и срећа
 
волите да ****те и сами себи стварате материјал за ****ње не обазирући се на оно што је истински узрок било ког осећања
 
Zene, da prostite na izrazu, samo meljete ko vodenica. Te papir ovo, papir ono, k.urac, palac a svaka od vas ce kad tad da potpise taj papir. Dobro, mozda ce i neka da ostane baba devojka ali vecina nece.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top